Read the Official Description

در NIT Northern Institute of Technology Management در هامبورگ یاد مهندسان از سراسر جهان به بیش از وظایف مدیریت مسئولانه. در همکاری با دانشگاه فنی هامبورگ-Harburg (TUHH)، موسسه خصوصی ارائه می دهد از سال 1999 برنامه مطالعه زبان انگلیسی با درجه دو استاد تمام عیار در: مهندسی کارشناسی ارشد و MBA یا کارشناسی ارشد هنر در مدیریت فناوری. در سراسر جهان، بیش از 300 فارغ التحصیلان کارشناسی مهندسی برای یک محل را در اعمال NIT در هامبورگ. فقط حدود 35 پتانسیل بالا برای مصاحبه های شخصی است که می گیرد در سراسر جهان انتخاب شده است. بسیاری از دانش آموزان بورسیه مدرک خود را از شرکت ها و بنیادهای است. دانش آموزان غالبا در آپارتمان زندگی می کنند در NIT سازی در محوطه TUHH - تبادل بین المللی گنجانده شده است.

مدرک MBA همچنین ممکن است حضور موازی به کار و در نتیجه خود را برای بعدی حرفه ای آماده حرکت مهندسان حرفه ای با تجربه و دانش آموزان فارغ التحصیل. این سمینارها انگلیسی زبان هستند شب و تعطیلات آخر هفته برگزار می شود. بسیاری از شرکت های برنامه MBA به عنوان بخشی از توسعه کارکنان استراتژیک در نظر بگیرید. به طوری که آنها را مهندسان خود را به طور خاص برای نرم افزار مدیریت بین المللی، مناسب است. علاوه بر این، توسعه یافته NIT فرصت آموزشی سفارشی شده برای کسب و کار.

در مطالعات در NIT کنار مسیر کلاسیک در مدیریت فناوری تخصص مدیریت کارآفرینی برای انتخابات است. استادان دانشگاه و پزشکان از چهار قاره آموزش اینجا. آنها یک دانش گسترده از تحقیق و عمل دارند و به مهندسان در طول مدیریت آموزش و پرورش و مهارت های نرم افزاری بین فرهنگی است. کار کردن در تیم بخش مهمی از این دوره آموزشی، و همچنین به عنوان یک کارآموزی سه ماه شرکت های بزرگ به اعمال آنچه که آموخته اند و به دست آوردن جای پایی در اقتصاد است.

تا کنون، رهبران بالقوه از 61 کشور دارای مطالعات خود را در NIT موفقیت. آنها را به کار حرفه ای خود را با گسترده دانش در مدیریت تکنولوژی، بلکه مهندسی خوبی آماده شده است. بسیاری از آنها در حال حاضر در سراسر جهان در شرکت های فعال که شبکه از NIT هستند.

Programs taught in:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

NIT Northern Institute of Technology Management

گام بعدی را در حرفه خود بکشید! برنامه کارشناسی ارشد NIT (MA / MBA) در مدیریت فناوری شما را برای مسئولیت های رهبری و مدیریت مسئول آماده می کند. محتویات به ویژه با الزامات ... [+]

مدرک یا مدرک مدیریت تکنولوژی

گام بعدی را در حرفه خود بکشید! برنامه کارشناسی ارشد NIT (MA / MBA) در مدیریت فناوری شما را برای مسئولیت های رهبری و مدیریت مسئول آماده می کند. محتویات به ویژه با الزامات یک محیط کاری تغییر یافته از طریق سطح بالایی از تجربه عملی و یادگیری مبتنی بر پروژه متناسب هستند. با همکاری دانش آموزان سراسر جهان، شما یاد خواهید گرفت که طرح های پیچیده و ایده های نوآورانه را در مورد مسئولیت خود برنامه ریزی کنید.... [-]

آلمان Hamburg
October 2019
پاره وقت
24 
Online & Campus Combined
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

NIT Virtual Tour

BE THE CHANGE – Experience the Northern Institute of Technology Management in Hamburg, Germany!

NIT Northern Institute of Technology Management gGmbH
Address
Kasernenstrasse 12,
21073 Hamburg, Hamburg, آلمان
وب سایت
تلفن
+49 40 42878-3787