Professional School of Business & Technology

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

اعلامیه عمومی دانشگاه

مقررات باید توسط دانشگاه ها به واسطه مسئولیت خود منتشر شوند. مقررات دستورالعمل در مورد اعلامیه های دانشگاه (HSchBekV) از تاریخ 4 نوامبر 1993 (GVBl p. 848)، اصلاح شده توسط دستور 15 دسامبر 2004 (GVBl p. 580) باید مورد توجه قرار گیرد.

با استناد به قانون § 2 HSchBekV، قانون مجاز است. دانشگاه علوم کاربردی Kempten روش زیر را تعریف کرده است:

این رسوب در اتاق کتابخانه (87435 Kempten، Bahnhofstrasse 61) به طور کلی انجام می شود و می تواند به زمان عمومی باز باشد (Mon، Tue

علاوه بر این، مقررات انجمن در صفحات وب دانشگاه علوم کاربردی Kempten منتشر خواهد شد.

امضا شده است.
C. Herrmann
- صدراعظم

یادداشت از مدیریت دانشگاه:

انتشار این مقررات به جستجوی سریع اطلاعات کمک می کند. بنابراین تضمین صحت را نمی توان پذیرفت. اعلام رسمی توسط این صفحات وب جایگزین نمی شود، تنها نسخه رسمی معتبر و قانونی است.

بازرسی نسخه رسمی نیز می تواند در کتابخانه انجام شود. از سال 2005 تا 2005، مقررات خاص دانشگاه فقط در اینترنت، یعنی در وب سایت دانشگاه، منتشر می شود. نسخه های اصلی این مقررات را می توان در کتابخانه دانشگاه علوم کاربردی Kempten مشاهده کرد.

اعداد - داده ها - آمار

دانشگاه علوم کاربردی Kempten تنها دانشگاه دولتی در Allgäu است که ارائه می دهد دانشگاهیان در زمینه مهندسی، مدیریت کسب و کار و گردشگری، علوم کامپیوتر و چند رسانه ای و همچنین علوم اجتماعی و بهداشتی است. از زمان تأسیس آن در سال 1977 ، موسسه آموزشی در لبه آلپ به طور پیوسته در حال رشد است.

هر سال چندین هزار متقاضی برای یک مکان در کمپتن درخواست می کنند. در حال حاضر حدود 6000 دانشجو در 18 دوره کارشناسی و 14 دوره کارشناسی ارشد ثبت نام کرده اند . 140 استاد از اکثریت سخنرانی ها حمایت می کنند که توسط حدود 200 سخنران از بخش خصوصی پشتیبانی می شود. از آغاز ساختمان موقت، یک دانشگاه 53،000 متر مربع با ساختمان های آموزشی مدرن، آزمایشگاه ها، کتابخانه ها و کافه تریا در Bahnhofstraße ساخته شده است. حدود 200 کارمند غیر علمی عملیات دانشگاه را در ادارات، دانشکده ها و آزمایشگاه ها نگه می دارند.

نمایه ویژه دانشگاه علوم کاربردی Kempten شامل آموزش گسترده و جامع در چند دوره کارشناسی با تخصص متوسط ​​در دوره اصلی است. یک نگرانی ویژه مرتبط بودن عملی و بین المللی شدن است .

همکاری های گوناگون کسب و کار مبنای یک برنامه کاربردی محور را تشکیل می دهند. بیش از 80 دانشگاه شریک در سراسر جهان اجازه می دهد بخشی از تحصیلات خود را در خارج از کشور صرف کنید.

دانشکده های دانشگاه کمپتن

دانشگاه علم کاربردی Kempten به منطقه مرکزی شش دانشکده تقسیم شده است. آنها واحد های اساسی سازمان را تشکیل می دهند و به ویژه اطمینان از دوره های ارائه شده. برنامه های دوره ای شما به حوزه های مدیریت کسب و کار مطالعه می شود

مکان ها

کمپتن

Address
University of Applied Sciences Kempten
Bahnhofstraße 61

87435 کمپتن, بایرن, آلمان

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید