University of Cologne Executive School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه

دانشگاه کلن (UOC) در سال 1388 تاسیس شد و یکی از قدیمی ترین و معتبر دانشگاه های اروپا است. شمارش بیش از 49.000 دانشجو و شش دانشکده پوشش طیف گسترده ای از رشته ها، از UOC سومین دانشگاه در آلمان است. علاوه بر این، UOC عضو پایه و اساس CEMS است - اتحاد جهانی در آموزش و پرورش مدیریت و ابتکار تعالی از دولت آلمان مفتخر شد. 


مدرسه کسب و کار

دانشگاه کلن اجرایی مدرسه gGmbH مسئول آموزش و پرورش اجرایی در دانشگاه کلن است. این در سال 2015 تاسیس شد و همکاری با شرکای ملی و بین المللی برای ارائه به آموزش عالی مدیریت پیشرفته برای هر دو حرفه ای جوان و مدیران ارشد بین المللی است. 


مزایای اصلی ما:

مدیریت آموزش و پرورش حق بیمه: آخرین بینش از تحقیقات کسب و کار بالا و عمل، در دانشگاه کلن است که به عنوان یک دانشگاه عالی با دانشکده های برجسته برای مدیریت آموزش و پرورش و پژوهش شناخته شده تدریس می شود.

همکاری با شرکای ملی و بین المللی بسیار مورد احترام: از جمله همکاری با مدرسه روتردام مدیریت، دانشگاه اراسموس برای ایجاد سه گانه تاج گذاری برنامه MBA اجرایی در کلن.

واقع در کلن: در قلب یکی از بزرگترین مراکز اقتصادی آلمان.

فرمت های مناسب: یک برنامه برنامه ای است که اجازه می دهد تا شما را به تعادل کار هفته و زندگی خصوصی با بهبود مهارت های حرفه ای خود را.

شبکه: شبکه فارغ التحصیلان بزرگ و همکلاسی های با تنوع زمینه های غنی شبکه شما و گسترش افق خود را.

حرفه ای ترویج: مدرک دانشگاهی بسیار مورد احترام است، که به شما اجازه کار خود را به سطح بعدی.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید EMBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

EMBA

کلن MBA اجرایی روتردام

Campus تمام وقت 24  September 2018 آلمان Cologne

درجه دو EMBA با همکاری سه تاج معتبر مدرسه روتردام مدیریت، دانشگاه اراسموس (RSM). [+]

این برنامه کلن-روتردام اجرایی MBA شده است در همکاری با سه تاج معتبر مدرسه روتردام مدیریت، دانشگاه اراسموس (RSM) تاسیس شده است. کلن-روتردام EMBA درجه دو است، در نتیجه موفقیت از اتمام برنامه مطالعه منجر به جایزه 2 درجه MBA متمایز: مدرک MBA از دانشگاه کلن و دارای مدرک MBA از RSM.

این یک واقعیت است که به خوبی تثبیت مدرسه روتردام مدیریت، دانشگاه اراسموس (RSM) یکی از مدارس کسب و کار در اروپا است. در طول 45 سال گذشته، شهرت خود را برای کیفیت آموزش و پژوهش در آن در اوراق قرضه قوی و متقابل با کسب و کار چند ملیتی مستقر در شهرستان بندر روتردام منجر شده است.... [-]


تماس
آدرس محل سکونت
Universitätsstraße 24, Köln
Cologne, North Rhine Westphalia, 50931 DE