توضیحات رسمی را مطالعه کنید

خوش آمدید به IFM - موسسه مدیریت

آموزش پاره وقت و آموزش در سالزبورگ

IFM - Institut für Management مؤسسه خصوصی پیشرو در اتریش برای پاره وقت آموزش و پرورش اقتصاد و آموزش با درجه عملی و علمی قوی BA، MBA و دکترا است. به عنوان یک شریک برای شرکت هایی که ارائه می دهد IFM کلاس اول فرد توسعه و آموزش مفاهیم است که به صورت جداگانه به نیازهای شرکت طراحی شده است.

برای ارائه آموزش ما، ما را در شبکه بین المللی از استادان دانشگاه کلاس اول و پزشکان از صنعت را جلب کند.

مطالعات دانشگاهی، دوره ها و سمینارهای

ما که آموزش باید به یادگیرنده انطباق - و نه برعکس! آشتی از کار، زندگی خصوصی و آموزش تمرکز اصلی ما است و به عنوان یک راهنما برای طراحی برنامه های آموزشی ما و دوره عمل می کند.

تاریخ انتشار ماهانه برای برنامه MBA و BA ما، تاریخ آزمون فردی و مطالعه طراحی مدولار ارائه انعطاف پذیری بزرگ و تسهیل حاصل مطالعات پاره وقت. ایده آل برای کسانی که می خواهند برای ادامه تحصیل خود در یک زمان کوتاه - دوره ها و سمینارهای ما نیز به نیازهای حرفه ای طراحی شده است.

برای شرکت ها و شرکت هایی که مایل به سرمایه گذاری در کارکنان بلند مدت، ما به توسعه سفارشی در خانه راه حل. علاوه بر این، شما به عنوان یک کارآفرین از تخصص دانشکده IFM در مشاوره در دسترس نیست.

همچنین به شما آموزش مناسب برای حرفه ای خود را پیدا کردن و استفاده از تجربه ما برای موفقیت شما!

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • آلمانی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

EMBA

Institut für Management

شما برای مدتی به دنبال یک MBA هستید، که واقعا در کنار کار و خانواده امکان پذیر است؟ سپس ما برنامه کامل MBA برای شما داریم! با ساختار مدولار و زمان امتحان انعطاف پذیر، این ... [+]

مطالعات مدیریت پاره وقت در سالزبورگ

از آغاز قرن 21، کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی MBA است که احتمالا شناخته شده ترین تحصیلات تکمیلی زمان ما است. نه بدون دلیل - زیرا این مطالعه باعث می شود یک آموزش و پرورش کسب و کار عالی برای مدیران در بالاترین سطح علمی.

IFM مزیت خاص خود:

طراحی مدولار از برنامه MBA اجرایی ما، یک پایه در هر زمان! برنامه ریزی مطالعه انعطاف پذیر، برنامه ریزی بررسی فردی سازگار به بودجه وقت خود را! توسط شما کشیده شده به عنوان بخشی از محتوای دوره ها و مفاهیم را در قالب مقالات و پایان نامه کارشناسی ارشد شما را استفاده عملی فوری برای توسعه آینده شخصی و حرفه ای خود را.... [-]

اتریش سالزبورگ
زمان ثبت نام باز است
آلمانی
پاره وقت
12 - 18 ماهها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی