Talal Abu-Ghazaleh Graduate School of Business

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

طلال ابو غزاله دانشکده تحصیلات تکمیلی کسب و کار (TAG-SB) مدرسه اولین از نوع خود در جهان عرب است که نشان دهنده یک همکاری بین بخش خصوصی و دولتی است. آن را به ارائه فرصت های آموزشی در بالاترین استانداردهای بین المللی تاسیس شد. تعهد ما به دانش آموزان ما، به تعالی دانشگاهی و به توسعه منطقه در ماموریت مدرسه منعکس شده است: ما رهبران کسب و کار آینده خواهد شد که آینده اقتصادی منطقه عربی توسط رانندگی آموزش:

  1. پیاده سازی یک ترکیب منظم از ارزش های اصلی ما و استراتژی های آموزشی است.
  2. گرد هم آوردن دانشگاهیان برجسته و دانش آموزان با استعداد.

ما به تعالی، ارزش های اخلاقی و اخلاقی بالا، تحقیقات کسب و کار آکادمیک و کاربردی، و بهبود مستمر متعهد به از پیشرفت در استانداردهای آموزشی بین المللی و فن آوری دیجیتال بهره مند شوند. ما در تلاش برای باقی می ماند یک مدرسه کسب و کار برتر منطقه ای و در سراسر جهان.

TAG-SB در سال 2006 به عنوان یکی از دانشکده های دانشگاه آلمانی و اردن (GJU)، یک دانشگاه دولتی در سال 2004 از طریق همکاری دولت آلمان و اردن تشکیل افتتاح شد. این همکاری منحصر به فرد به ارمغان می آورد تخصص کسب و کار سازمان ابو غزاله طلال (TAG-ORG) به جهان آکادمیک از GJU.

تعالی است که به راحتی به دست آورد. TAG-SB خوش شانس بود که حمایت های مالی و منابع TAG-سازمان، بزرگترین شرکت خدمات حرفه ای در جهان عرب با بیش از 85 دفتر و 150 دفاتر نمایندگی در سراسر جهان است. TAG-سازمان، در کلمات رئیس دکتر خود طلال ابو غزاله است، به ساخت TAG-SB متعهد "دانشگاه هاروارد جهان عرب است." این برنامه ها و دوره های در TAG-SB توسط برخی از چهره های مورد احترام ترین و مشهور در صنعت در دانشگاه ها با اقتصاد جهانی در ذهن به توسعه یافته اند دیدار با بالاترین استانداردهای بین المللی. برنامه MBA ما طراحی شده است برای تقویت پیشرفت دانش با برنامه های کاربردی عملی در دنیای واقعی و از طریق یک رویکرد مورد مطالعه به آموزش و پرورش. این مکان TAG-SB در لیگ از خود را دارد. برنامه MBA توسط بنیاد برای کسب و کار بین المللی مدیریت اعتباربخشی (FIBAA) معتبر است. روش مجوز رسمی تایید کرده و تایید کرد که این برنامه دارای تمام عناصر با کیفیت مشخص شده در دستورالعمل های MBA اروپا. برنامه MBA در TAG-SB برای اولین بار در جهان عرب برای رسیدن به این مجوز رسمی معتبر با وجود اینکه چند سال پیش معرفی تنها است.

هدف TAG-SB است آماده سازی دانشجویان برای موقعیت های رهبری در زمینه های تخصصی است. ما اختصاص داده شده به طور مداوم در حال توسعه برنامه های جدید که کمک به فارغ التحصیلان ما دیدار با خواسته های اقتصاد جهانی در حال تغییر.

مکان ها

امان

Address
Talal Abu Ghazaleh Graduate School of Business TAGSB, Mecca Al Mukarramah St 104, Amman 11192, Jordan
امان, استان عمان, اردن