‏ در ارمنستان دانشگاهها

‏ 2018/2019‏ در ارمنستان مدارس عالی بازرگانی برترین

On this page you can search for Universities, Colleges and Business schools in ارمنستان. You will easily find all information about the top ranked universities in ارمنستان. Click on"Read more" for a detailed description of the university and an overview of the study programs offered.

Find universities in ارمنستان and browse through their programs to find the ones that suit you best. Get all info about the various study options in ارمنستان and compare the tuition fees and length of study. You can save time and contact universities in ارمنستان directly: fill out the"Request free information" form, which will put you in contact with the admissions office.

Start the search for your future education right away!

1نتایج درارمنستان

American University of Armenia

MBA ارمنستان Yerevan September 2018

درباره AUA دانشگاه آمریکایی ارمنستان (AUA) یک موسسه خصوصی آموزش عالی است، ارائه یک آموزش و پرورش جهانی در ارمنستان. AUA با دانشگاه کالیفرنیا وابسته و معتبر توسط کالج و دانشگاه کمیسیون WASC ارشد، 985 ATLANTIC AVENUE، # 100، گردشگاه عمومی، CA 94501، 510.748.9001. در سال 1991 تاسیس شد، AUA با کیفیت بالا، کارشناسی ارشد و آموزش و پرورش در مقطع کارشناسی که مشارکت مدنی تشویق و ترویج ارزش های دموکراتیک، پرورش بورس تحصیلی در یک محیط است که ارزش و توسعه برتری علمی، پرس و جو رایگان، … [+] صداقت، بورس رهبری و خدمت به جامعه را فراهم می کند. برنامه های تحصیلات تکمیلی AUA را ارائه می دهد درجه کارشناسی ارشد در هشت رشته تحصیلی: مدیریت بازرگانی، مهندسی صنایع و سیستم های مدیریت، علوم کامپیوتر و اطلاعات، علوم سیاسی و روابط بین الملل، اقتصاد، بهداشت، حقوق، و آموزش زبان انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی است. این برنامه در نظر گرفته شده برای توسعه تجزیه و تحلیل انتقادی و عمق دانش از طریق دوره های پیشرفته، مطالعه مستقل، و تحقیقات است. برنامه کارشناسی AUA را ارائه می دهد مدرک کارشناسی را در زبان انگلیسی و ارتباطات، علوم محاسباتی، و کسب و کار. از طریق دوره های کارشناسی آن، دانشگاه ارائه می دهد عمق دانش آموزان از دانش برای مطالعات آماده سازی شغلی و بیشتر و همچنین وسعت و یک پایه از دانش و مهارت های عمومی برای یادگیری زندگی طولانی است. دانشگاه آمریکایی ارمنستان به عنوان دانشگاه آمریکایی ارمنستان شرکت، یک غیر انتفاعی 501 (ج) 3 در ایالت کالیفرنیا ثبت شده و نیز به عنوان دانشگاه آمریکایی ارمنستان بنیاد یک بنیاد (Հիմնադրամ) در جمهوری ارمنستان ثبت شده است. [-]