University of South Australia

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

University of South Australia با تمرکز بر زندگی فراتر از کلاس، درجه های آگاهی صنعت و یک رویکرد عملی در زمینه آموزش و یادگیری را ارائه می دهد. فارغ التحصیلان آن شهروندان جهانی هستند، آماده تغییر و ایجاد واکنش هستند.

این دانشگاه در آدلاید استرالیای جنوبی واقع شده است و این دانشگاه دارای بیش از 200 درجه است تا از چهار بخش تحصیلی مختلف انتخاب شود: کسب و کار؛ آموزش و پرورش، هنر و علوم اجتماعی؛ علوم بهداشتی؛ و فناوری اطلاعات، مهندسی و محیط زیست. فرصت های یادگیری در تنظیمات دنیای واقعی بخش مهمی از برنامه های درسی را تشکیل می دهد، به دانش آموزان اطمینان و مهارت ها را برای آمادگی تحصیلات تکمیلی فراهم می کند.

این دانشگاه از یک محیط تحقیقاتی پر جنب و جوش و پر محرک پشتیبانی می کند که محققان با همکاران خود در سراسر جهان کار می کنند تا در زمینه های متنوع مانند درمان سرطان، انرژی های تجدید پذیر، امنیت سایبری و نوآوری های اجتماعی تفاوت ایجاد کنند.

در University of South Australia ، دانش آموزان از معلمان درجه یک در کلاس های سطح جهانی در یکی از شهرهای پرجمعیت دنیا می آموزند.

^ پنجمین شهر قابل زندگی در جهان در نظرسنجی زندگی در بخش اطلاعاتی اقتصاددانان 2017 در جهان

شماره سرویس گیرنده CRICOS 00121B

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MBAs » بازدید کنید Health کارشناسی ارشد » بازدید کنید Health کارشناسی » بازدید کنید کارشناسی » بازدید کنید کارشناسی ارشد »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

International MBA DMIN

Campus تمام وقت پاره وقت February 2019 استرالیا Adelaide + {تعداد} بیشتر

[+]

شما خواهید موضوعات از جمله استراتژی بین المللی کسب و کار، تجارت بین المللی، بازاریابی در سراسر مرزها، و مدیریت بین المللی منابع انسانی را مطالعه کنند. طیف وسیعی از پروژه تجربه کسب و کار بین المللی نیز در این برنامه تعبیه شده و به شما این فرصت برای به دست آوردن یک دیدگاه جهانی با گزینه های مطالعه در خارج از کشور دارند.

به MBA بین المللی مهارت های تفکر استراتژیک و حیاتی خود را توسعه، توانایی تحقیق و توسعه مهارت های بین المللی مدیریت، و همچنین استقلال و مسئولیت پذیری. پس از اتمام، به شما خواهد شد مجهز به دنبال شغلی مدیریتی در سازمان ها اعم از بخش های امور خارجه و تجارت بین المللی در دولت ها در سراسر جهان، به شرکت های چند ملیتی و شرکت های مشاوره. ... [-]


ویدئو ها

Join a five star Australian university - University of South Australia

Get ready to start the journey towards your own graduation day

University of South Australia - The Enterprise University

Experience Adelaide - University of South Australia

Jeffrey Smart Building Tour - University of South Australia

Hear from our students: Life in Adelaide

Hear from our students: Accomodation

Hear from our students: Study Life

Hear from our students: Student Support Services

Hear from our students: Teaching Staff

This could be you - University of South Australia

UniSA Campus Life