توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا UWA را انتخاب کنید


کاوش در دانشگاه ها و تسهیلات ما، دانستن تاریخ قدیمی ترین دانشگاه ایالتی ما و کشف اینکه چرا UWA درجه می تواند شما را برای شغل آینده، نه فقط کارهای فردا.

ما افتخار می کنیم که در استرالیا غربی رتبه اول قرار بگیریم و در 100 دانشگاه برتر جهان قرار دهیم.

No1 - ابتدا به طور کلی برای تقاضای و تحقیق دانش آموزان برابر است

7 - هفت نفر از ما در رتبه 50 جهان قرار دارند

Top 100 - رتبه 96 در 100 دانشگاه برتر در سراسر جهان


پنج دلیل برای مطالعه در UWA

پیدا کردن آنچه مردم را الهام می کند تا ما را با اهداف خود دنبال کنند.


تجربه دانشجویان پر جنب و جوش

در مجاورت رودخانه سوان، دانشگاه پرت ما یکی از زیباترین در استرالیا با ساختمان های ماسه سنگی است که در میان باغ های ذکر شده میراث قرار دارند. ما فقط 10 دقیقه از پارک اصلی خرید و کسب و کار منطقه و نزدیک به بسیاری از سواحل خیره کننده شهر است.

در محوطه دانشگاه، مجموعه ای از امکانات ضروری برای لذت بردن از جمله کافه ها، کتابخانه ها، کتابفروشی ها، محوطه فرهنگی پر جنب و جوش و تن باشگاه ها و جوامع برای پیوستن به زندگی و زندگی دانشجویی به طور کامل خواهید داشت. انجمن پشتیبانی دانشجویان ما به این معنی است که شما می توانید دست خود را در داوطلبانه امتحان کنید، مشاوره مستقل در مورد موضوعات مختلف و یا در یکی از رویدادهای مختلف و در محوطه دانشگاه قرار بگیرید.


ساختار دوره نوآورانه

اهداف هر چه که باشد، یک درجه UWA دنیایی از امکانات را ایجاد می کند. حدود 20 درصد از مشاغل امروز در 20 سال گذشته وجود نخواهد داشت (CEDA، 2015)، بنابراین ما به آمادگی بهتر برای شغل در آینده اعتقاد داریم.

ساختار دوره ابتکاری ما تنها نوعی از نوع آن در WA است و بر اساس یک مدل جهانی است. این بدان معنی است که شما می توانید منافع خود را دنبال کنید و فرصت های حرفه ای خود را در همان زمان به حداکثر برسانید. این انعطاف پذیری شما را از جمعیت جدا می کند و کلید موفقیت حرفه ای در آینده است.


رتبه بندی و رتبه بندی

ما رتبه اول در استرالیا را برای تقاضای دانش آموزان برابر می کنیم، فارغ التحصیل شدن حقوق اولیه، شدت تحقیق و کمک های پژوهشی براساس اقدامات کلیدی در راهنمای دانشگاه ها 2016 است. رتبه بندی جهانی QS به ما بهترین امتیاز ممکن را داده است - 5 ستاره - یکی از بالاترین درصد دانشگاه ها در سراسر جهان. با توجه به رتبه بندی دانشگاه های جهان QS بر اساس موضوع، هفت موضوع موضوع ما در رتبه 50 جهان قرار دارند.


نتایج تحصیلات تکمیلی

درجه UWA شما سرمایه گذاری در آینده شما است. فارغ التحصیلان ما به طور مرتب از حقوق و دستمزد کارگران فارغ التحصیل می شوند. ما همکاری های صنعت قوی را جشن می گیریم، به علاوه تجربه های عملی و واقعی در دنیای مجازی علاوه بر فرصت های حرفه ای شبکه های حرفه ای نیز ارائه می دهیم. این رویکرد یادگیری در دست کار است که توسط کارفرمایان بسیار ارزشمند است و تضمین می کند که شما آماده کار حرفه ای هستید. فارغ التحصیلان ما همچنان الهام بخش و تأثیر مثبتی بر جامعه دارند.


تغییر جهان از طریق تحقیق

به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی، ما بخشی از گروه هشت (یک ائتلافی از دانشگاه های برتر در کشور است) و یکی از دو عضو استرالیا در شبکه جهانی دانشگاه ها هستیم. ما همچنین یکی از بنیانگذاران شبکهی Matariki از دانشگاههای با کیفیت بالا و تحقیقاتی با تمرکز خاص بر تجربه دانشجویی هستیم.

در طول سالها، ما برای جذب کارکنان با درجه بالا، کارشناسان، محققان و دانش آموزان در سراسر جهان همچون پروفسور بری مارشال، برنده جایزه نوبل خود شدیم و در سالانه حدود 80 درصد کل کمک های پژوهشی دانشگاه های WA را دریافت می کنیم.


اتصالات صنعت

در UWA شما نه تنها به سمت یک مدرک تحصیل خواهید کرد، بلکه فرصتی را برای کسب تجربه با ارزش برای حرفه آینده خود خواهید داشت.


مربیگری

با یک مشاور حرفه ای برای مشاوره یک نفره و مهارت های خود ارتباط برقرار کنید.


تجربه غیر اختصاصی برای اعتبار

شبکه ما از مکان های صنعتی اجازه می دهد تا شما برای پیدا کردن مکان های نامناسب.


جایگذاری برای اعتبار

برای اعطای اعتبار و یا تمرین به عنوان بخشی از مدرک خود تنظیم شده است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:


University of Western Australia Business School

MBA کامل تمام وقت به شما فرصت می دهد تا چشم انداز فرصت های شغلی خود را از طریق تماس مستقیم با رهبران کسب و کار و یک برنامه توسعه شخصی رهبری شخصی افزایش. ... [+]

در عرض 12 ماه، MBA Full-Time MBA در UWA چشم اندازهای حرفه ای خود را در هر نقطه از جهان افزایش می دهد. MBA UWA Full Time Intensive شما بهترین شانس را برای تبدیل شدن به یک رهبر آینده به شما می دهد تا بتوانید در یکی از سه حوزه تمرکز متخصص تمرکز کنید: رهبری، منابع و یا مدیریت.

درباره دوره

MBA Full Time Intensive ما آمادگی فوق العاده ای برای کسب شغل می خواهیم. دوره شامل موارد زیر است:

یک برنامه توسعه شخصی رهبری برای شما توسط دانشکده رهبری در سطح جهانی (دو عضو آینده پژوهی استرالیا و گروه رهبری و مدیریت در وودزاید)مشاوره یک به یک از یک صنعت ارشد صنعتمربیگری حرفه ای و کارگاه های آموزشی توسط مدیر خدمات حرفه ای MBA ما ارائه شده استپروژه تجزیه و تحلیل استراتژیک و مشاوره، کار بر روی یک پروژه واقعی برای یکی از سازمان های شریک ما (سازمان های قبلی عبارتند از ATCO گاز، وزارت کشاورزی و مواد غذایی WA، APPEA)کلاس های کارشناسی ارشد با مدیران ارشد و مدیران ارشد از شرکت های بزرگ ASX و ادارات دولتیتماس مستقیم با اعضای هیئت مدیره مدرسه کسب و کارانتخاب مناطق تمرکز ویژه در رهبری امور مالیساختار دوره... [-]
استرالیا پرت
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Western Australia Business School

مهارت های رهبری خود را توسعه دهید و درک عمیق از قانون تجارت بین المللی بدست آورید. ... [+]

فقط دو سال است که می توانید دو مدرک کارشناسی ارشد بگیرید کسب مدرک بین المللی به رسمیت شناخته شده، و همچنین مدرک کارشناسی ارشد در قانون تجارت بین المللی است.

درباره دوره

MBA Full Time Intensive ما آمادگی فوق العاده ای برای کسب شغل می خواهیم. علاوه بر این، استاد حقوق بین الملل تجاری به شما دانش ارزشمندی در این زمینه می دهد. این دوره شامل یک برنامه توسعه شخصی رهبری است که توسط دانشکده رهبری در سطح جهانی و مشاوره یک به یک از یک شخصیت صنعتی ارشد طراحی شده است. شما همچنین مربیگری و کارگاه های آموزشی را دریافت خواهید کرد و در یک پروژه تحلیل و مشاوره استراتژیک برای یکی از سازمان های شریک ما کار می کنید. استاد حقوق بین الملل در زمینه حقوق مربوط به تجارت، فروش، حمل و نقل و امور مالی، پایه محکمی را در اختیار دارد. پس از آن شما در زمینه هایی مانند قوانین تجارت، داوری تجاری، قانون مقایسه ای و قوانین و مقررات معاملات مالی استرالیا تخصص خواهید داشت.... [-]

استرالیا پرت
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Western Australia Business School

یاد بگیرید چگونه در هر موقعیتی هدایت شوید - چه اینکه یک شرکت تجاری یا سازمان غیر انتفاعی را از زمین بسازید یا یک شرکت بزرگ چند ملیتی را اداره کنید. ... [+]

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) UWA توجه زیادی به روند کسب و کار فعلی دارد و برای متخصصانی که مایل به حرکت به سطوح بالاتر مدیریت هستند، بسیار مطلوب است.

درباره دوره

MBA انعطاف پذیر است ایده آل برای حرفه ای های با تجربه به دنبال تغییر شغل خود و ایجاد مهارت های خود را در رهبری و مدیریت است.

به عنوان یک دانشجوی MBA انعطاف پذیر، شما می توانید مطالعات هسته ای را در تمام زمینه های اصلی کسب و کار - حسابداری و مالی، تصمیم گیری، اقتصاد، رفتار سازمانی، بازاریابی، و مدیریت استراتژیک - به شما مهارت و دانش لازم برای گرفتن بزرگترین کسب و کار چالش ها.... [-]

استرالیا پرت
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 5 سال ها
پردیس دانشگاهی
آنلاین
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی