Tel Aviv University, Coller School of Management

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

AACSB Accredited

از آغاز به کار آن تقریبا 50 سال پیش، دانشکده مدیریت به مرکزی برای تحقیقات در سطح جهانی و آموزش بوده است. نسل آموزش از مدیران که کمک کرده اند تعریف مناطق کلیدی در اسرائیل بخش خصوصی و دولتی، از جمله کسب و کار، دولت و دانشگاه ها، مدرسه به طور گسترده ای به عنوان ارائه دهنده بهترین مدیریت آموزش و پرورش در به رسمیت شناخته شده اسرائيل. مدرسهرا شهرت برجسته و دسترسی جهانی هستند در نتیجه از تعهد خود به پیشبرد تعالی غیر قابل انعطاف. در طول این سالها ما به طور مداوم کار می کرد به فشار استاندارد های علمی ما بالاتر، در حالی که در همان زمان در حال توسعه برنامه های جدید و تنوع روش های تدریس ما، تا که به دانش آموزان ما با غنی، تجربه یادگیری چند رشته ای. پرورش دانش آموزان ما و جدید در پژوهش دانشگاهی قابل توجه ما، گروه فوق العاده از دانشمندان، معلمان و پزشکان که به رخ کشیدن ترکیبی قدرتمند از آموزش آکادمیک بالا همراه با تجربه عملی کسب و کار بوده است.

دستاوردهای ما را ما را وسوسه به استراحت تلاش های ما. به منظور ادامه ارائه دانش آموزان ما نوع آموزش و پرورش که آنها را قادر به حرکت به راه خود را به موفقیت در جهان است که با تغییر ثابت است، ما مدرسه رشد چشمگیر در سال های اخیر بوده است. در میان چیزهای دیگر، ما ده ها تن از ستاره ای استخدام کرده اند اسرائیل محققان از دانشگاه خارج از کشور، تاسیس موسسات تحقیقاتی جدید و مراکز، و برنامه های جدید در حوزه هایی مانند مدیریت تکنولوژی، کارآفرینی و نوآوری، داده های بزرگ و تجزیه و تحلیل کسب و کار، مدیریت املاک و مستغلات، کسب و کار جهانی، مدیریت مالی راه اندازی شد. ما همچنین ایجاد یک مرکز مدیریت حرفه و به طور قابل توجهی فرصت تبادل دانشجو با مدارس پیشرو در خارج از کشور گسترش یافته است.

امروز، ما در میان مدارس کسب و کار پیشرو در جهان در انواع معیارهای، از جمله کیفیت و دامنه دانشکده ما، سطح پژوهش دانشگاهی ما، و کالیبر از دانش آموزان ما رتبه. جای تعجب نیست برنامه MBA ما به تازگی 11th در جهان برای تولید کارآفرینان VC-حمایت قرار گرفت. ما همچنین می تنها مدرسه کسب و کار در اسرائیل معتبر توسط AACSB بین المللی (انجمن برای پیشبرد دانشگاهی مدارس کسب و کار)، شبکه جهانی معتبر از مدارس کسب و کار حفظ بالاترین استانداردهای موفقیت.

ماموریت ما

برای تحریک طرز فکر نوین برای جسارت را به یک دنیای سرعت در حال تغییر از طریق همکاری از تئوری های مدیریت و عمل.

چشم انداز ما

برای تبدیل شدن به یک مرکز جهانی برای برتری در تحقیقاتی چند رشته، مدیریت و کارآفرینی است.

رتبه بندی بین المللی

طولانی و به طور مداوم به عنوان پیشرو در ارائه آموزش مدیریت در اسرائیل به رسمیت شناخته شده، مدرسه Coller مدیریت به طور پیوسته بالا رفتن رتبه بندی های جهانی است.

از زمان تأسیس آن در سال 2008، آژانس رتبه بندی Eduniversal بارها اعطا مدرسه خود را با بالاترین امتیاز - آرزو "5 PALMES تعالی" - در به رسمیت شناختن آن «نفوذ جهانی قوی است." رتبه بندی 5-پالمه است که فقط 100 مدرسه در سراسر جهان، از جمله مدرسه کسب و کار هاروارد، مدرسه بازرگانی لندن، و INSEAD تعلق می گیرد.

ما همچنین دریافت رتبه بالا از Pitchbook، یک آژانس رتبه مستقر در سیاتل برای سهام خصوصی و سرمایه گذاری بازار سرمایه جهانی است که MBA برنامه تاریخ 12th ما در جهان در تولید VC کارآفرینان حمایت قرار داده است. چنین امتیاز مکان مدرسه Coller مدیریت پیش از این مدارس که منجر به عنوان مدرسه لندن کسب و کار، دانشگاه دوک، دانشگاه تگزاس، و بسیاری دیگر. مدرسه ما نیز در محل 8 در جهان برای تعدادی از تک شاخ ایجاد شده توسط فارغ التحصیلان آن گره خورده است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید دوره های یک ساله MBA »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره یک ساله MBA

MBA بین المللی sofaer

Campus تمام وقت October 2018 اسرائيل Tel Aviv-Yafo

آیا شما می خواهید به پیدا شده است کسب و کار خود را، شیرجه رفتن به فرهنگ راه اندازی تل آویو، و یا رهبری فرآیندهای نوآورانه در یک شرکت چند ملیتی، Sofaer بین المللی MBA شما فراهم می کند ابزار، تجربه عملی، شبکه، و پشتیبانی حرفه ای به درایو سرمایه گذاری به نام " شما." [+]

آیا شما می خواهید به پیدا شده است کسب و کار خود را، شیرجه رفتن به فرهنگ راه اندازی تل آویو، و یا رهبری فرآیندهای نوآورانه در یک شرکت چند ملیتی، Sofaer بین المللی MBA شما فراهم می کند ابزار، تجربه عملی، شبکه، و پشتیبانی حرفه ای به درایو سرمایه گذاری به نام " شما." برنامه درسی 1 ساله IMBA ترکیبی از یک هسته بنیادی در مدیریت کسب و کار با طیف گسترده ای از دوره های پیشرفته با تمرکز بر کارآفرینی، نوآوری، و فن آوری. ارائه دوره شامل دلتا راه اندازی استودیو، اسرائیل اولین پیش شتاب دهنده برای سرمایه گذاری های دانش آموز محور است. علاوه بر این، دانش آموزان دسترسی به پشتیبانی حرفه ای مستقیم دارند، از جمله برنامه کارآموزی گسترده این برنامه با شرکت های مختلف از مک کین، گوگل و سیستم NICE شروع به یو پی اس در 8،200 EISP، برنامه شتاب دهنده واحد اطلاعات نخبگان اسرائیل 8200.... [-]


ویدئو ها

Entreprenuership & Innovation at Tel Aviv University's School of Management