توضیحات رسمی را مطالعه کنید

موسسه ما

CESINE مدرسه کسب و کار مؤسسه دانشگاهی بین المللی خصوصی با 20 سال سابقه است. این خارج از غرفه به عنوان یکی از نهادهای مشهور ترین آموزش عالی در اسپانیا به دلیل برتری خود را در فن آوری های نوآوری و یادگیری است. همچنین، تحصیلات تکمیلی و کارشناسی ارشد خود را در زمینه های مربوطه توسط سازمان های ملی و بین المللی معتبر شناخته شده است.

Cesine است مجوز از دولت کانتابریا، همانطور که در مورد ایجاد و به رسمیت شناختن دانشگاهها و دانشگاه Centersand در "لی Orgánica 6/2001 د Universidades" اظهار داشت: "رئال Decreto 557/1991، art.19."

تواناییها و ظرفیتهای پژوهشی و دانشگاهی

Cesine کارمند دارد که مشهور معلمان که از زمینه های کسب و کار و تحقیق می آیند و یک تجربه آموزش گسترده، در خدمت آموزش عالی، تحقیقات مربوطه و سهم با ارزش را به بحث های عمومی و تحول اجتماعی.

بین المللی

Cesine ارائه می دهد یک محیط یادگیری است که به ترویج چشم انداز بین المللی، با دانش آموزان و معلمان از نقاط مختلف جهان است که ارائه انواع دیدگاه ها و تجربیات. است به طور متوسط ​​45 ملیت های مختلف در دانشگاه وجود دارد و ما تضمین دوره های بورس تحصیلی در دانشگاه های بین المللی مربوطه برای همه دانش آموزان است. بنابراین، دانشجویان باید این گزینه دریافت آموزش های بین المللی زبان انگلیسی از طریق برنامه های دو زبانه به درجات خود مرتبط است، و همچنین انجام کارآموزی در برخی از مهم ترین شرکت های چند ملیتی در جهان است. همچنین، این برنامه ها یک گام بیشتر در روند بین المللی Cesine و تعهد خود را به چالش های پیش رو در اسپانیا یک سیستم دانشگاه بین المللی است.

Cesine اساسا به عنوان یک "دانشگاه کسب و کار" و با ارائه به دانش آموزان خود را به مجموعه ای از دانش های ادغام آن در دنیای واقعی تعریف شده است، ارتباط دقت علمی و یادگیری تکنیک های عملیاتی، که اجازه می دهد دانش آموزان برای تبدیل شدن به حرفه ای با بهترین ابزار نظری و عملی مشخص برای ورزش کار خود را.

شبکه فارغ التحصیلان

فارغ التحصیلان Cesine هستند جامعه بین المللی از بیش از 5،000 حرفه ای موفق و کارآفرینان. هر سال، انجمن فارغ التحصیلان سازماندهی جلسات آموزش و جلسات با هدف ایجاد لینک پایدار و پرورش شبکه، ساخت Cesine یک تجربه فراموش نشدنی.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
Spanish (Spain)

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

EMBA یک ساله

CESINE Centro Universitario

این برنامه شامل دو ماژول بین المللی، در چین و ایالات متحده آمریکا (اختیاری) تدریس می شود. دو دوره های مسکونی، که کمک به درک خصوصیات منحصر به فرد از بازارهای آسیایی و آمری ... [+]

برنامه موضعی

کسب و کار در حال حاضر در محیط های که به سرعت در حال تغییر به کار گیرند. با توجه به جهانی شدن بازارها، فرصت ها و تهدید به کسب و کار خود را در هر زمان و در هر نقطه از جهان بوجود می آیند. هر مکان در جهان می تواند تاثیر فوری در بازارهای ما داشته باشد.

تغییرات بسیار مهم در تمام جنبه های کلیدی حاکمیت شرکتی حال وقوع است. این امر مستلزم کسانی که مسئول هر منطقه سیاست دانش جامد به تحمل بر توسعه از نقاط قوت و انعطاف پذیری سازمان خود را از طریق آخرین استراتژی های مدیریت، مدل های کسب و کار و فرآیندهای مدیریت منابع انسانی. این دانش تکامل می یابد به ایجاد ارزش بیشتر و رقابت بیشتر. این شرکت، کارآفرینان، مدیران و مدیران هستند و سپس قادر به رهبری تحول سازمان خود را، و قادر خواهد بود تا در طول زمان آخرین.... [-]

اسپانیا Santander