University of Deusto: Deusto Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

DEUSTO BUSINESS SCHOOL: یک موسسه قدیم

مدرسه کسب و کار Deusto اولین مدرسه کسب و کار در اسپانیا است. این پیشگام آموزش رهبران کسب و کار در دو بخش قبلی خود است: La Comercial، بخشی از دانشگاه بیلبائو از سال 1916؛ و ESTE، ساخته شده در سال 1956 در محوطه سان سباستین است. مدرسه کسب و کار Deusto برای هماهنگی آن با یک سنت و اعتبار چندین ساله متمایز است، در حالی که درگیر گرایش های اصلی در حال تبدیل دنیای کسب و کار است. رتبه بندی ISSUE 2015 از سیستم دانشگاه اسپانیا که توسط IVIE و بنیاد BBVA انجام شده است، اطلاعات مقدماتی را ارائه می دهد و دانشگاه ها را برای حجم نتایج و بهره وری خود رتبه بندی می کند. این گزارش که در تاریخ 16 مارس منتشر شد، دانشگاه دواستو را به عنوان بهترین تدریس نام برد .

بین المللی کردن

مدرسه بازرگانی Deusto، موافقت نامه های مهم و اتحادهای استراتژیک با برخی از بهترین مدارس تجاری و دانشگاه های جهان را حفظ می کند و برنامه ها به طور مشترک و یا مدول های شدید در مراکز مشهور خارج از کشور آموزش داده می شود.

فاجعه و محيط زيست

پردیس بیلبائو

بیلبائو به عنوان "بهترین شهر اروپایی 2018" اهدا شده است. این مرکز مالی و تجاری منطقه ساحلی Cantabrian است و معیار بین المللی برای تجدید شهری است. دانشگاه بیلبائو دانشگاه دئوستو دارای جایگاه ویژه ای است که موزه گوگنهایم، برج ایبرودروا و کاخ ایزوالدوونا کنگره دارد. 1 فعالیت های اصلی مدرسه کسب و کار Deusto در بیلبائو در La Comercial انجام می شود. این ساختمان به منظور پایدار طراحی شده و امکانات آنها با نیازهای تکنولوژیکی جدید آموزش و پرورش و آموزش اجرایی مقطع کارشناسی و ارشد سازگار است. 2

دانشگاه سن سباستین

San Sebastian با نام پایتخت فرهنگی اروپا در سال 2016، دارای منظره های خیره کننده، قدرت دریای کانتربری، سواحل زیبا و معماری سنتی، عاشقانه و مدرن است. 3 این دانشگاه در مرکز شهر در امتداد Paseo de Mundaiz قرار دارد که در کنار رودخانه قرار دارد. فعالیت های مدرسه بازرگانی دواستو در ادیفیو آرنزادی، ادیفیو آلتونا آولاریو و ادیفیتو گاریت-اینونگونیا برگزار می شود. 4

چرا تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد؟

  • همه برنامه های مدرسه بازرگانی Deusto برنامه های رسمی هستند.
  • همه برنامه ها شامل یک کارآموزی می شوند .
  • اگر شما دارای مدرک اقتصادی یا کسب و کار نیستید ، برخی از برنامه های کارشناسی ارشد مدرسه کسب و کار Deusto یک روش ایده آل است تا شما را به دنیای حرفه ای کسب و کار تبدیل کنید.
  • اگر در حال حاضر مدرک مدیریت کسب و کار دارید، استاد تخصصی در DBS مکمل ایده آل برای کمک به شما در شروع کار حرفه ای خود در زمینه کسب و کار خاص است.
  • ما به شما یک کارمند آموزشی ارائه شده توسط استادان دانشگاه Deusto و رهبران کسب و کار با تجربه گسترده ارائه می دهیم.
  • متدولوژی متنوع، مدرن و تعاملی با تمرکز بر توانایی های توسعه از طریق کار گروهی.
  • شما از طريق فارغ التحصيلان Deusto Business به يک شبکه حرفه اي معتبر از بيش از 15000 دانش آموز سابق مي پيوستيد .
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • اسپانیایی
  • فرانسوی

بازدید کنید کارشناسی ارشد »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

ویدئو ها

City of Bilbao

Bilbao Campus

City of San Sebastian

San Sebastian Campus

Master Experience

International Internship Fair

تماس

Deusto Business School.

آدرس Bilbao Campus
 Hermanos Aguirre, 2
48014 Bilbao, Basque Country, اسپانیا
وب سایت http://www.dbs.deusto.es/
تلفن +34 915 77 61 89

آدرس San Sebastian Campus Mundaiz, 50
20012 San Sebastián, Basque Country, اسپانیا
تلفن false

آدرس Madrid Headquarters Castelló, 76
28006 Madrid, Community of Madrid, اسپانیا
تلفن false