توضیحات رسمی را مطالعه کنید

AACSB Accredited

مدرسه کسب و کار EAE متخصص در آموزش عالی، با برنامه های تحصیلی از جمله MBA اجرایی، کارشناسی ارشد و کارشناسی، با 60 سال تجربه آموزش حرفه ای موفق. بیش از 73،000 مدیر و مدیر اجرایی در EAE آموزش دیده اند.

مأموریت کلیدی ما در آموزش حرفه ای ها و رهبران شرکت های ملی و بین المللی با برنامه ها و کارشناسی ارشد با دوز عظیمی از مطالب کاربردی و دانش آموز محور است. موفقیت مدرسه کسب و کار EAE بر اساس ارتباطات مداوم با دانش آموزان، معلمان و همکاران در سراسر جهان است، که مدرسه را قادر به تضمین کیفیت دقیق آموزش می داند.106806_4.jpg

EAE School of Business: کیفیت در برنامه های کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد

استانداردهای بالای کیفیت که ما در مدرسه کسب و کار EAE پیاده سازی می کنیم، ما را در جایگاه های معتبر رتبه بندی ملی و بین المللی به دست آورده ایم. EAE یکی از اعضای سازمان های رتبه بندی شده در سطح ملی و بین المللی محسوب می شود، از قبیل AACSB (انجمن پیشرفته دانشکده های کسب و کار)، EFMD (بنیاد اروپایی توسعه مدیریت)، CLADEA (دانشکده مدنی اداره امور آمریکای لاتین) EBEN (شبکه اخلاق تجاری اروپا) و EMBAC (شورای اجرایی MBA). علاوه بر این، برنامه های ما توسط PMI (موسسه مدیریت پروژه) و CSCMP (شورای حرفه ای مدیریت زنجیره تامین)، و همچنین توسط ANECA و AQU تایید شده است.

مهمترین و موثرترین چالش ما این است که همچنان یک مدرسه کسب و کار بین المللی باشد که قادر به آموزش متخصصان مجهز برای رهبری سازمانها باشد. EAE تعهد اجتماعی خود را در ادامه به غلبه بر چالش ها در زمینه آموزش شخصی و اجرایی تلقی می کند.


ملی و بین المللی EAE

EAE دارای موافقت نامه های همکاری های علمی و سازمانی با 65 مدرسه و دانشگاه است. شرکای ما در سراسر 22 کشور گسترش یافته است. علاوه بر این، این مدرسه دارای بیش از 3500 قرارداد مشارکت با شرکت های اسپانیایی و بین المللی است که دانشجویان ما را قادر می سازد تا پس از تحصیلات خود از بورس تحصیلی معتبر استفاده کنند. پس از اتمام دوره کارشناسی یا کارشناسی ارشد، بسیار مهم است که یک کارآموزی در شرکت برای اعمال دانش به دست آورد. با توجه به این، EAE دانش آموزان خود را پس از مطالعات خود به فرصت های کارآموزی می دهد.

در سال 2016، مدرسه از دانش آموزان 102 کشور مختلف از 5 قاره پذیرایی کرد. علاوه بر این، 37 درصد از اعضای هیئت علمی EAE بین المللی هستند. با توجه به ماهیت جهانی مطالعات کسب و کار، شمار فزاینده ای از EAE Master ها به زبان انگلیسی اجرا می شود. توافق نامه های ما با دانشگاه هایی مانند Pace University نیویورک، دانشگاه علوم کاربردی آمستردام و دانشگاه Anáhuac Mayab de México به ما ارتباطات نزدیکتری با دانشجویان بین المللی می دهد.

این سال، EAE تعهد قوی خود را به تحقیق و ارجاع داده است. معلمان ما خروجی بزرگی از پژوهش های علمی، مقالات، مطالعات موردی، کتاب ها و مقالات منتشر شده، که دانش مدیریت را به جامعه ارائه می دهند، تولید کرده اند. علاوه بر این، ما در چندین کنفرانس بین المللی شرکت کرده ایم، جایی که این دانش را به اشتراک گذاشته ایم.106807_6.jpg

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی
اسپانیایی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

EMBA

EAE Global

MBA اجرایی جهانی در محوطه دانشگاهی مادرید تدریس می شود و همچنین دارای یک روش هیبرید مطالعه است. این امکان گسترش مرزهای فعال در بازار جهانی مشتریان، رقابت و تامین کنندگان ... [+]

فرایندهای مداوم تغییر، جهانی شدن، بازارهای نوظهور و افزایش رقابت، چندین ویژگی است که رفتار فعلی اقتصاد را مشخص می کند. از سوی دیگر، بحران اقتصادی کنونی برای بسیاری از شرکت ها فرصتی برای تجدید ساختن خود را نشان می دهد. این شرکت در آینده در بازار جهانی مشتریان، رقبا و تامین کنندگان فعالیت خواهد کرد و فرصت هایی را در بخش دیگری از این سیاره می تواند داشته باشد.

در این زمینه، مدیران و مدیران اجرایی به طور مداوم باید دانش و مهارت های خود را برای ترکیب دانش کسب و کار جامع خود را با دیدگاه جهانی از کسب و کار به روز رسانی، از آنجا که تنها در این راه آنها قادر به موفقیت با چالش های ناشی از بازارهای امروز و طراحی یک استراتژی تجاری جهانی که با شرایط محیطی سازگار است.... [-]

اسپانیا Madrid
اکتبر 2019
اسپانیایی
تمام وقت
12 ماهها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

EAE in figures | Graduation 2016 EAE Business School

EAE en cifras 2017 | EAE Business School