ESDEN Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ESDEN Business School در سال 1996 با ماموریت ارائه یک آموزش عالی با کیفیت بالا و با بالاترین دقت علمی و از درک فرد و جامعه ریشه های اخلاقی عمیق تاسیس شد. با یک روش علمی نوآورانه و همیشه نزدیک به دنیای کسب و کار، بیش از 7،000 دانش آموز وجود دارد که در کلاس های ما آموزش دیده اند که مهارت های لازم را برای تبدیل شدن به رهبران آینده به دست آورند.

ارزش ها

ما ارزش مدارس کسب و کار مرجع بین المللی را از لحاظ آموزش پیشرفته، ارتقاء استعدادها، توسعه تفکر انتقادی و خلاق و به ویژه روحیه کارآفرینی، که قصد داریم سبک مدیریتی است که ما برای دانش آموزان خود تدریس می کنیم، به اشتراک می گذاریم .

نزدیک به جهان کسب و کار

هدف ما توسعه کامل حرفه ای دانش آموزان ما است، یا از طریق کارآفرینی خود و یا به عنوان یک بخش اساسی از رشد سایر سازمان ها. این جنبش ما را مجبور می کند پالس را با شرکت های اصلی در بازار حفظ کند، با دانستن نیازهای آن و خواسته های موجود در زمینه مهارت ها، دانش و مهارت ها. ما تدریس دوره های کارآموزی حرفه ای را برای دانش آموزانی که حرفه حرفه ای خود را آغاز می کنند یا فعالیت خود را تغییر می دهند، و همچنین یک بانک شغلی در حرکت مداوم برای دانشجویان و فارغ التحصیلان ما تسهیل می کنیم.

سؤال معلمان

بدون شک، گروهی از متخصصان که ESDEN Business School ، یکی از پایه های اصلی است که موفقیت ما و دانش آموزان ما مبتنی بر آن است. همه استادان، کارشناسان عالی در موضوعاتی هستند که آموزش می دهند، دانش آنها از تجربه حرفه ای آنها در ارتباط با دنیای کسب و کار، و در نهایت روز به روز، موارد واقعی است که با شور و شوق و توانایی تدریس دانش آموزان در کلاس های درس را نشان می دهد.

توافق نامه های بین المللی

شخصیت بین المللی یکی از نشانه های مدرسه کسب و کار ما از زمان آغاز آن است. این روش درک آموزی به معنای ارتقای تحرک و بین المللی بودن، هم دانشجویان و هم معلمان است. ESDEN Business School دارای توافقنامه هایی با دو موسسه عالی عالی است که امروز در سطح جهانی حضور دارند: دانشکده اقتصاد و علوم سیاسی لندن (لندن) و مدرسه Istituto Marangoni Fashion (میلان). از طریق توافق بین ESDEN Business School و این دو ESDEN Business School مشهور، دانش آموزان ما می توانند به سطح بسیار بالایی از آموزش های شناخته شده در سراسر جهان دسترسی پیدا کنند، توسط معلمان خود آموزش داده شوند و در محل هایی که در انگلستان و ایتالیا دارند، توسعه یافته و بدون شک این یک تجربه منحصر به فرد در حرفه حرفه ای خود است. علاوه بر این، و با هدف گسترش فرصت های تحصیلی، ESDEN Business School قراردادهایی را با موسسات معتبر بین المللی دانشگاهی مانند دانشگاه آناهووک و دانشگاه تک مونتری، و یا دانشگاه Externado و دانشگاه جورج تادئو لوزانو کلمبیا امضا کرده است.

متدولوژی علمی

از زمان آغاز آن، ESDEN Business School خود را به عنوان یک مدرسه کسب و کار با یک روش علمی علمی تاسیس کرده است. بر اساس روش معکوس، ESDEN Business School سرمایه گذاری ESDEN Business School ما از تکنولوژی های جدید استفاده می کنیم تا دانش آموزان ما بتوانند زمان و تعهد خود را به حداکثر برسانند. از رسانه های آنلاین، فیلم ها، یادداشت های فنی و کتابشناسی برای کار فردی دانش آموز استفاده می کنیم و ما ساعت کلاس درس به استاد کلاس ها، کار گروهی، بحث در مورد و کلاس های اصلی معلمان ما. دانش آموز مهارت های لازم و توانایی های خود را در حوزه فعالیت خود به دست می آورد و اهداف خود را با هدایت تیم آکادمی مدرسه به دست می آورد.

مدرسه کسب و کار چندمنظوره

ESDEN Business School در حال حاضر در 4 کشور با 6 محوطه دانشگاه حضور دارد.

ما پردیس ها در مادرید (اسپانیا)، بارسلونا (اسپانیا)، بیلبائو (اسپانیا)، مکزیکو سیتی (مکزیک) و بوگوتا (کلمبیا) هستیم.

شبکه جهانی دانش آموزان قدیمی

در شبکه فارغ التحصیلان، EsdenAlumni، ESDEN Business School شما می توانید آخرین اخبار، اطلاعات جالب، آموزش و ... را پیدا کنید و مهمتر از همه: با تمام دانش آموزانی که از کلاس های خود، دانش آموزان سابق و البته با حرفه ای ها از همه بخش ها.

افرادی که از طریق کلاس های ما گذر می کنند، وضعیت تحصیلات خود را دریافت می کنند و مدرک کارشناسی ارشد یا MBA خود را به پایان می رسانند، ESDEN Business School با تمام دانش آموزان سابق خود همراه حرفه های حرفه ای خود، ارائه سمینارها، برنامه های تخصصی، شبکه سازی و تسهیل ارتباط بین همه آنها. علاوه بر این ESDEN Business School مدیریت تبادل شغلی پویا با شرکت های اصلی همکاری و به طور مستقیم مربوط به پیشنهاد دانشگاهی است.

انجمن ها

ESDEN Business School متعلق به انجمن های اصلی مدارس کسب و کار در مناطق مختلف است که در آن حضور دارد.

ESDEN Business School عضو از:

شورای مدارس مدیریتی آمریکای لاتین (CLADEA) انجمن صنفی مدارس بازرگانی اسپانیا (AEEN)

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • اسپانیایی

بازدید کنید MBA های جهانی » بازدید کنید کارشناسی ارشد »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA جهانی

MBA جهانی

Online & Campus Combined پاره وقت November 2019 اسپانیا Madrid Bilbao Barcelona + {تعداد} بیشتر

در این برنامه ما پیشنهاد می کنیم به کار حرفه ای خود (ارتباط، کار تیمی، گزارشگری، رویکرد تحلیلی، سخنرانی عمومی، بلوغ حرفه ای و غیره) اهمیت دهیم و پیشنهاد می کنیم استعداد کارآفرینی خود را توسعه دهیم، هر دو برای اعمال آن در اجرای راه اندازی پروژه های جدید کسب و کار، به طوری که آن را به سبک مدیریتی عجیب و غریب تبدیل می شود ... [+]

در این برنامه ما پیشنهاد می کنیم به کار حرفه ای خود (ارتباط، کار تیمی، گزارشگری، رویکرد تحلیلی، سخنرانی عمومی، بلوغ حرفه ای و غیره) اهمیت دهیم و پیشنهاد می کنیم استعداد کارآفرینی خود را توسعه دهیم، هر دو برای اعمال آن در اجرای راهپیمایی پروژه های جدید کسب و کار، به طوری که آن را به سبک مدیریت عجیب و غریب تبدیل می شود.

هدایت به

MBA با هدف دستیابی به حرفه ای ها با تجربه قابل اعتماد است که قصد دارند مهارت های خود را فراتر از تخصص خود، مهارت های شغلی و به دست آوردن شناخت در محیط کسب و کار به طور فزاینده ای رقابتی به دست آورند.... [-]