Graduate School of Management in Barcelona (GSMB)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده تحصیلات تکمیلی مدیریت یک جهان وطنی، پروژه های نوآورانه بلند پروازانه، منعکس کننده چالش های کلیدی و ارزش های اصلی مرتبط با جهان امروز است.

مدرسه کسب و کار به عنوان یک پان اروپایی نهاد داشتن دانشگاه های همکار در سراسر اروپا شرقی و غربی به اشتراک گذاری ایده آل از تعقیب بی امان آموزش عالی و عالی پژوهشی تاسیس شد، و آن را توسط یک هیئت علمی در سطح جهانی از دانشگاهیان در اقتصاد و امور مالی هدایت می شود. مدرسه با هدف ارائه طیف گسترده ای از حرفه ای و آکادمیک گرا درجه در مدیریت و کسب و کار به دانشجویان فارغ التحصیل متعهد به درک فرآیندهای پیچیده اجتماعی اقتصادی و مالی یک جامعه به طور فزاینده جهانی است. علاوه بر این پیشنهاد را از برنامه های استاد به چالش کشیدن، مدرسه تعالی در کسب و کار و تحقیقات سازمانی در همکاری نزدیک با سه بدن دانشگاهی تاسیس آن و شبکه گسترده خود را از شرکای بین المللی ترویج می کند.

ماموریت

یکی از ویژگی های اصلی از دانشکده تحصیلات تکمیلی مدیریت در بارسلونا مکان آن را در طلایه از جدیدترین و بهترین عمل در آموزش عالی از طریق گرد هم آوردن برتری های نوآورانه از جهان علمی با تجربه عملی از دنیای کسب و کار و تعهد اجتماعی سازمان دولت است.

روش

دانش آموز "رانندگی نیروی" در دانشکده تحصیلات تکمیلی مدیریت در بارسلونا است. این به این معنی ما به نیازهای دانش آموزان از طریق بهینه سازی فرایند یادگیری و ایجاد درک درستی از آنچه مناسب در یک محیط یادگیری زندگی طولانی است برای دیدار با تغییر چالش های زندگی در جهان به طور فزاینده یکپارچه market.Our یادگیری رویکرد عملگرا است متعهد، ترکیب هر دو یادگیری فکری و تجربی، در حال توسعه دانش و مهارت و دانش پایه از طریق توسعه فردی و گروهی.

تاریخ ما

دانشکده تحصیلات تکمیلی مدیریت AN، جهان وطنی، پروژه های نوآورانه بلند پروازانه، منعکس کننده چالش های کلیدی و ارزش های اصلی مرتبط با جهان امروز است. GSM بارسلونا به عنوان یک پان اروپایی نهاد داشتن دانشگاه های همکار در سراسر شرق و غرب اروپا، با هم در تعقیب بی امان از برتری در آموزش عالی و عالی پژوهشی محدود تاسیس شد، و آن را توسط یک هیئت علمی در سطح جهانی از دانشگاهیان در اقتصاد و امور مالی رانده . مدرسه با هدف ارائه طیف گسترده ای از حرفه ای و دانشگاهی درجه در مدیریت و کسب و کار به دانشجویان فارغ التحصیل متعهد به درک فرآیندهای پیچیده اجتماعی اقتصادی و مالی یک جامعه به طور فزاینده جهانی است. علاوه بر این پیشنهاد را از برنامه های استاد به چالش کشیدن، مدرسه تعالی در کسب و کار و تحقیقات سازمانی در همکاری نزدیک با سه بدن دانشگاهی تاسیس آن و شبکه گسترده خود را از شرکای بین المللی ترویج می کند.

پردیس GSMB: طراحی شده به جای آخرین روند در تحصیلات تکمیلی آموزش و پرورش

مفهوم یک دانشگاه به طور چشمگیری در سال های اخیر تغییر کرده است، و مفهوم متحول خواهند شد در سال آمده است. در پاسخ، دانشکده تحصیلات تکمیلی مدیریت در بارسلونا یک مدل اختصاصی که از طریق آن به جذب نیروهای بسیاری در بازی توسعه یافته است. هدف اصلی از این مدل است که به دانش آموزان GSMB با منابع با کیفیت بالا و تجربه آماده سازی آنها برای نقش رهبری در مدیریت است. مدل مبتنی بر چهار ستون:

محیط فوری فیزیکی - بارسلونا، اسپانیا، اروپا محیط مجازی غیر مستقیم - برش لبه تکنولوژی و ماژول های آنلاین چارچوب و آموزش مفهومی مدل - روش مورد عملی تجربه ترکیبی از سه عنصر بالا

این مدل دارای پیامدهای مهمی برای تمام جنبه های آموزش و یادگیری، اما شاید مهمتر از آن تغییر رابطه بین موسسه و دانش آموزان است. پاسخ GSMB به این تغییرات تقاضا برای برنامه های علمی بیشتر و بیشتر در طول سال مدرسه و تابستان گسترش دامن زده است.

با طبیعت در حال تغییر از آموزش و پرورش، روشن است که راه های جدید تفکر، اشکال جدیدی از همکاری، و رویکردهای جدید به زندگی دانشگاهی لازم است. GSMB این واقعیت به رسمیت می شناسد و در یک راه منحصر به فرد ارزشمند پاسخ دادند. ما را ساخته اند تحصیلات بالاتر از لیسانس اروپا در دسترس به میلیون ها نفر از دانش آموزان از هر گوشه ای از این سیاره است.

چرا GSM بارسلونا

GSM بارسلونا دارای ویژگی های است که آن را به غیر از مدارس کسب و کار دیگر با اضافه کردن ارزش اضافی به دانش آموزان مجموعه: - یک شبکه گسترده ای از اطلاعات تماس سراسر جهان است.

مشارکت 96 دانشگاه در ایجاد این پروژه بلند پروازانه.

  • اخذ تجربه حرفه ای و آینده کار در بارسلونا.

2000 شرکتها ارائه کارآموزی به دانش آموزان GSM بارسلونا.

  • کارشناسی ارشد با کیفیت با تمرکز بین المللی MBA ما را افزایش می دهد احتمال موفقیت در جهان به طور فزاینده جهانی شده است.

  • دانشکده با آموزش و پرورش در سطح بالا و مقدار زیادی از تجربه های بین المللی
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید دوره های یک ساله MBA »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره یک ساله MBA

MBA یکی ازدرجات تحصیلی کارشناسی ارشد و بسیار پرطرفداردانشجویان رشته بازرگانی در سراسر جهان می باشد

Online & Campus Combined تمام وقت February 2019 اسپانیا Barcelona

دانش آموزانی که نمی فارغ التحصیلان دانشگاه ممکن است در این دوره پذیرفته شده اند. این دانش آموزان واجد شرایط برای گواهی دوره توسعه دانشگاه خواهد بود. اطلاعات مربوط به شرایط ورود در این مورد می توان از هماهنگ کنندگان البته به دست آمده. [+]

کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار و بازاریابی. عصر دیجیتال

اطلاعات کلی صلاحیت ارجاع اهدا: استاد (درجه GSMB) مدیریت: Kompaniets تاتیانا، بازی Jaume ژوئن تعداد اعتبار: 60،00 طول دوره (در سال تحصیلی): 1 نوع زایمان (چهره به چهره / مخلوط / فاصله): حاوی مرکز مسئول: GSMB در شرکت دادن (بازدید کنندگان): بله هزینه ثبت نام: 5.800،00 € (+ 200 € پرداخت های اضافی) هزینه ثبت نام - 350 € هزینه های بانکی - 50 € اکسپرس - 50 € مصرف شروع: فوریه سال 2017، سپتامبر 2017 متخصص در: کسب و کار جهانی، بازاریابی بین المللی، امور مالی بین المللی، کارآموزی در مناطق: بازاریابی و روابط عمومی، اقتصاد / امور مالی، پزشکی / داروسازی، حقوق بین الملل، گردشگری و هتلداری، مدیریت، دولت، منابع طبیعی - نفت / گاز، فناوری اطلاعات، رسانه های جمعی، زبانشناسی و زبان شناسی، منابع انسانی، طراحی / معماری. اهداف و پذیرش پذیرش برای متقاضیان برگزاری یک مدرک نیست: دانش آموزانی که نمی فارغ التحصیلان دانشگاه ممکن است در این دوره ها پذیرفته شده اند. این دانش آموزان واجد شرایط برای گواهی دوره توسعه دانشگاه خواهد بود. اطلاعات مربوط به شرایط ورود در این مورد می توان از هماهنگ کنندگان البته به دست آمده. [-]