توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده مدرک مدیریت پروژه بلندپروازانه، جهانگردان و نوآورانه است که منعکس کننده چالش های کلیدی و ارزش های اصلی مرتبط با جهان امروز است.

GSM بارسلونا به عنوان یک موسسه پان اروپایی که دارای دانشگاه های شریک در سراسر اروپای شرقی و غربی است و در پی ادامه تحصیلات عالی در زمینه تحصیلات عالی و پیشرفت های تحقیقاتی متمرکز است و توسط یک دانشکده جهانی تحصیل در اقتصاد و امور مالی .

این مدرسه با هدف ارائه طیف گسترده ای از رشته های حرفه ای و علمی در مدیریت و کسب و کار به دانشجویان فارغ التحصیل می پردازد که متعهد به درک فرایندهای پیچیده اجتماعی و اقتصادی مالی جامعه جهانی است.

مدرسه علاوه بر ارائه برنامه های استراتژیک به چالش کشیدن، با همکاری سه عضو علمی و شبکه وسیع تر شرکای بین المللی، در زمینه تحقیقات کسب و کار و سازمانی پیشرفت می کند.

مأموریت

یکی از ویژگی های اصلی دانشکده مدرک مدیریت در بارسلونا آن را در پیشروی از آخرین و بهترین تمرین در آموزش عالی با جمع آوری خلاقیت نوآورانه از دنیای دانشگاه ها با تجربه عملی جهان کسب و کار و تعهد اجتماعی سازمان های دولتی قرار می دهد.

رویکرد

دانش آموز "نیروی محرکه" در مدرسه عالی مدیریت در بارسلونا است.

این به این معنی است که ما متعهد به پاسخگویی به نیازهای دانش آموزان از طریق بهینه سازی فرایند یادگیری و ایجاد درک درستی از محیط زیست یادگیری درازمدت برای برآورده ساختن چالش های زندگی در یک بازار جهانی است.

رویکرد یادگیری ما عملی است که ترکیبی از یادگیری فکری و تجربی، ایجاد دانش و مهارت و پایگاه دانش را از طریق توسعه فردی و کار گروهی.

چرا مدرسه عالی مدیریت در بارسلونا را انتخاب کنید؟

GSM بارسلونا دارای ویژگی های بسیاری است که آن را از دیگر مدارس کسب و کار جدا می کند
برتری علمیدانشکده انتخاب شده از سازمان های معتبر جهان است.
تجربه اروپایی
2000 شرکت به GSM Barcelona برای کارآموزان با کیفیت نگاه می کنند.
تمرکز بین المللی
GSMB به شما مهارت هایی را برای موفقیت در جهان به طور فزاینده ای جهانی تبدیل خواهد کرد.
زندگی دانشجویی
ما این تجربه را داریم تا شما را در خانه خود در اروپا پر کنیم.
بخشی از مجموع 100 دانشگاه در پروژه بلندپروازانه ما شرکت خواهند کرد.
برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

Graduate School of Management in Barcelona (GSMB)

برنامه های MBA ما برای حرفه ای های پویا جوان است که می خواهند بازار اروپا را کشف کنند تا فرصت های جدید حرفه ای و شرکای تجاری کسب کنند تا یک تجربه منحصر به فرد از زندگی در ... [+]

برنامه های MBA

دانش آموزان فرصتی برای توسعه درک لازم از مدیریت و تکنیک های بین المللی سازه های تجاری و تجزیه و تحلیل اقتصاد بین المللی با تمرکز بر اقتصاد اروپا داشته باشند. این برنامه ترکیبی از دقت علمی اصول بازاریابی و کسب و کار با تجربه عملی در طی کارآموزی در شرکت های اسپانیایی / چند ملیتی است.

متخصص در:

MBA مدیریت بازرگانی و بازاریابی عصر دیجیتالMBA در بهداشت عمومی و بهداشت. عصر دیجیتال... [-]
اسپانیا بارسلونا
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 - 1.5 سال ها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی