IESIDE Business Institute

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مitسسه آموزش عالی Superior Intercontinental de la Empresa (IESIDE) یک مرکز دانشگاهی بین المللی است که در سال 1987 ایجاد شده است و مأموریت آن ارائه آموزش عالی با کیفیت بر اساس تعالی ، نوآوری و فن آوری های جدید یادگیری است که دانشجویان را آموزش می دهد. دانش آموزان به عنوان رهبران آینده

ارائه

IESIDE پیشرو در مدرسه تجارت در گالیسیا و شمال پرتغال است. با بیش از 30 سال سابقه ، مدل های تدریس خود را مبتنی بر نوآوری و یک رویکرد کاملاً عملی توسعه داده است. درصد اشتغال آن در کمتر از یک سال 96٪ است ، رقمی تعیین کننده برای بیش از 60،000 فارغ التحصیل آن و بیش از 7000 شرکت در شمال غربی شبه جزیره که مانند INDITEX GROUP ، فارغ التحصیلان خود را در بین کادر مدیریتی خود دارند. . این توافق نامه همکاری با دانشگاههای اروپا ، آمریکا و آسیا را حفظ می کند ، که به دانشجویان آن اجازه می دهد تا در کشورهای مختلف اقامت آموزشی داشته باشند در MBA خود نمایی 35٪ دانشجو بین المللی از 7 کشور در سراسر جهان دارد. IESIDE متعلق به Afundación ، کار اجتماعی Abanca ، یک موسسه مالی برجسته در گالیسیا است و یکی از امضا کنندگان اصول بانکداری مسئولانه سازمان ملل و تعهد جمعی برای اقدام آب و هوا 2019 است.

141098_iconos_datos_en_horizontal_ok.jpg

ماموریت و چشم انداز

مأموریت IESIDE انجام کارهای آموزشی پیش بینی شده و نوآورانه ، با تمرکز بر آموزش عالی است.

IESIDE بر اساس دقیق ترین استانداردهای کیفیت به سمت شرکت و بین المللی شدن سوق داده شده است.

هدف کمک به شکل گیری سرمایه انسانی ، مسئولیت اجتماعی شرکت ها ، نوآوری در تجارت و ارتقا of بهبود رقابت شرکت های ملی و بین المللی ، با علاقه خاص در شمال غربی شبه جزیره و محور اقیانوس اطلس است.

مشخصات دیفرانسیل عبارتند از:

 • گرایش تجاری: مدیریت کارآمد و مسئولانه تجارت ، کارآفرینی ، نوآوری ، فناوری های جدید و بخشهای نوظهور.
 • تعالی و در تولید دانش.
 • بین المللی سازی در همه ابعاد: محتوا ، دانشجویان و اتحادهای استراتژیک با موسسات از زمینه های مختلف.
 • پیوندها و همکاری با شرکت ها:
  • گنجاندن در فرآیند آموزشی (اقدامات حرفه ای ، مبادلات و غیره).
  • نوآوری برای توسعه خدمات مشاوره مدیریت برای شرکت ها.
  • مشارکت مربیانی که به طور فعال با شرکت مرتبط هستند.
 • فعالیتهای مرتبط برای توسعه بخش تولیدی (مراکز تحقیقاتی ، فناوری و نوآوری ABANCA).
 • فعالیت های آموزشی داخلی شرکت برای ABANCA.
 • اجرای برنامه های فوق برنامه با هدف اشتغال ، تعهد اجتماعی و اقدامات بین دانشگاهی ملی و بین المللی.

142355_Copiade_MG_4094.jpg

پردیس و اماکن

IESIDE با مساحت بیش از 16،500 مترمربع دارای امکانات درجه یک با حضور غیرمتمرکز در سراسر گالیسیا است. سه مکان در A Coruña ، Pontevedra و Vigo ، محل اقامت دانشجویی در Pontevedra و چهار واحد ماهواره ای در سانتیاگو ، Ferrol ، Lugo و Ourense فضاهایی را که در آن آموزش حضوری انجام می شود تشکیل می دهند. همچنین دارای یک پردیس مجازی برای آموزش آنلاین است که آموزش ترکیبی را امکان پذیر می کند. کتابخانه های چند پردیس در سه مکان واقع شده اند و از دسترسی دیجیتالی برخوردار هستند.

تعهد کیفیت

در نتیجه وابستگی به دانشگاه ویگو ، IESIDE تنها مرکز آموزشی برای شرکتهای گالیسیا است که دارای مدرک لیسانس در مدیریت بازرگانی و MBA رسمی است. این دقیقاً همکاری با دانشگاه و شرکت گالیسیایی است که امکان تکمیل پیشنهاد فعلی دانشگاه را با تمرکز بر تخصص در دوره های تحصیلات تکمیلی اعمال شده در شرکت فراهم می کند. مدلی از برتری علمی که بین المللی سازی را به عنوان ستون اساسی دیگر از طریق امضای توافق نامه ها با نهادهای خارجی در بر می گیرد.

تعهد به کیفیت به معنای به رسمیت شناختن موسساتی مانند ANECA (انجمن ملی ارزیابی کیفیت و اعتبارسنجی) است ، که رسمی بودن مدارک مدیریت و مدیریت بازرگانی و کارشناسی ارشد مدیریت و مدیریت بازرگانی را تأیید می کند - MBA و عضویت در نهادهایی که استانداردهای کیفیت را در آموزش مدیران و آموزش عالی تنظیم می کنند مانند AEEN (انجمن مدارس بازرگانی اسپانیا) ، EFMD (بنیاد اروپایی برای توسعه مدیریت) و CLADEA (شورای مدارس مدیریت آمریکای لاتین) . در سال 2019 IESIDE به HACU (انجمن کالج ها و دانشگاه های اسپانیایی) پیوست.

بازتاب این تعهد به کیفیت به پیاده سازی و استفاده از سیستم جامع کیفیت که در زیر ارائه شده و بر فعالیت IESIDE حاکم است ، ترجمه می شود.

تقدیرنامه ها

IESIDE توسط ابتکارات سازمان ملل متحد به دلیل تعهد خود به منظور پذیرش مسئولیت اجتماعی شرکت ، که در برنامه های مطالعه ما قابل مشاهده است ، شناخته شده است. این ابتکارات عبارتند از:

 • اصول آموزش مدیریت مسئولانه (PRME)
 • شبکه راه حل های توسعه پایدار (SDSN)

IESIDE به عنوان یکی از 25 مرکز آموزشی برتر در اسپانیا و در بین 1000 مرکز برتر جهان و با بیشترین تأثیر بین المللی شناخته شده است.

برای هشتمین سال متوالی ، مitسسه آموزش عالی برتر بین قاره ای لپ تاپ (که قبلاً با نام دانشکده بازرگانی Afundación شناخته می شد) از بین 1000 مدرسه عالی تجارت در جهان با بیشترین تأثیر بین المللی انتخاب شد. فقط 21 موسسه در کشور ما در این رده بندی جهانی قرار گرفته اند.
(Eduniversal ، رتبه بندی 1000 بهترین دانشکده تجارت در جهان ، از سال 2008)

استاد در تجارت بین الملل ، MIB ، در میان پنج برنامه برتر دوزبانه در مدیریت تجارت بین المللی در اسپانیا.
(Diario El Mundo ، رتبه بندی 250 استاد ، 2008 ، 2009 ، 2010 و 2011)

کارشناسی ارشد در مدیریت تجارت املاک و مستغلات در میان پنج بهترین در اسپانیا در گروه خود
(Diario ، El Mundo ، رتبه 250 استاد ، مه 2008)

یکی از 20 بهترین دانشکده تجارت در اسپانیا در بین بیش از 125 دانشکده تجارت. تنها گالیسیایی
(Diario ، El Mundo ، رتبه بندی MBA و مدارس بازرگانی ، 2006)

در ده برتر MBA در اسپانیا
(Actualidad Económica ، مه 2004)

تعهد واضح به کیفیت در آموزش اخیراً توسط Xunta de Galicia با نشان "Leaders in Quality 2013" اعطا شده است.

بین المللی کردن

بین المللی سازی یکی از اهداف استراتژیک طراحی شده برای ایجاد ارزش اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی ، انجام برنامه های همکاری و تبادل با دانشگاه ها ، ملی و بین المللی است.

در طول این سالها ما به دنبال بین المللی شدن بوده ایم و هدف دوگانه را دنبال می کنیم: به دانشجویان امکان تکمیل آموزش خود در کشورهای دیگر و جذب دانشجویان خارجی را ارائه دهیم. برای دستیابی به این هدف ، ما تلاش های خود را هم در توسعه برنامه های آموزشی و هم در امضای اتحاد با دانشگاه های بین المللی در اروپا ، آمریکا و آسیا به پیش برده ایم.

مکان ها

یک کوروشا

Address
Ronda de Nelle, 31
15007 یک کوروشا, گالیسیا, اسپانیا

Pontevedra

Address
Augusto Glez Besada 2-4
36003 Pontevedra, گالیسیا, اسپانیا

ویگو

Address
Madrid Avenue, 60
36204 ویگو, گالیسیا, اسپانیا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید