توضیحات رسمی را مطالعه کنید

85273_rsz_adobestock_80501595.jpg

ITAE Business School کسب و کار با منحصر به فرد و منحصر به فرد است. وثیقه قدیمی ITAE، این یک موسسه مستقل ایدئولوژیک و مالی است که نام تجاری و دانش خود را بدست می آورد. اصول علمی و وجود آن به اراده بعضی از حرفه ای ها مربوط می شود تا تعالیم جامع را برای جامعه به ارمغان بیاورد.

تاریخ و زندگی مؤسسه به این معنا است که افرادی که در هر لحظه آن را ادغام می کنند، در حال تغییر هستند، اما در طول زمان، ارزش های تحصیلی و چشم انداز جهانی که آن را مشخص کرده اند، حفظ شده است. گروه های کار حرفه ای، با توجه به تخصص بالا، مسیر حرفه ای، کیفیت و تعهد انسان در توسعه ظرفیت دانش آموزان ما متمایز است . حرفه ای های ITAE کسانی هستند که واقعا تفاوت کیفی پروژه های ما را نشان می دهند.

ITAE Business School برای ارائه راه حل های متناسب با نیازهای شرکت ها، در همه زمینه های مدیریت کسب و کار، از طریق آموزش تخصصی و مشاوره ایجاد شده است .

در طی سالها ما با شرکت ها و متخصصان ویژگی ها و بخش های بسیار متفاوتی کار کرده ایم ، که به ما اجازه داده است تا روش های کار منحصر به فرد را که با هر مورد سازگار است و با مدل ها یا الگوهای استاتیک کار سازگار نیست، بسازیم .

متدولوژی ما

 • دینامیک: ما می توانیم منابع خود را به پروژه های مختلف و موقعیت های کسب و کار اعمال کنیم.
 • تمرین: تمام مطالب برنامه به روش دقیق، عملی و کاملا کاربردی تدریس می شود. ما در روش یادگیری که در آن شما با انجام یادگیری می پردازید، شرط می بندید.
 • Cercanía: برای اینکه دانش آموز بتواند بهترین و حرفه ای ترین وی را داشته باشد، او باید احساس راحتی و آرامش کند، زیرا ممکن است به دلیل رفتار شخصی و نزدیک ما در همه زمان ها ارائه شود.
 • انعطاف پذیر: به عنوان یک شرکت کوچک ما اجازه می دهد تا به هر نحوی با هر شرایط سازگار شویم. ما از مهارت ها، شایستگی ها، ابزارها و منابع به موقع برای ارائه پاسخ های شخصی استفاده می کنیم.85272_rsz_adobestock_128130222.jpg

قدرت ما

 • # تجربه ما
 • # فارغ التحصیلان ما در سراسر جهان گسترش یافته است.
 • # سخنرانان و بلندگوهای ما
 • # گروهی از متخصصان متعهد به مشتریان خود هستند.
 • # همکاری های ما با دانشگاه ها و موسسات.
 • # 96٪ قرار دادن دانش آموزان ما

هدف ما

 • انتقال دانش و توسعه مهارت ها برای آموزش بهترین متخصصان و مدیران فعلی و آینده. توسعه محیط زیست خود را در مسیر نوآوری سازمانی برای تولید ایده ها، فرصت ها و رهبری قرار دهید.
 • ارائه خدمات با کیفیت، ایجاد نگرش و رفتار در آزادی، ایجاد تجربیات فراموش نشدنی.

ITAE Business School تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات با کیفیت بالا که مدیریت و هدایت سازمان ها، افراد و تیم های کاری را تسهیل می کند، متمرکز می کند. در سال 2009، هنگامی که او دید مناسب برای دریافت ITAE در Zarzuela در سال 2009، وی را متحد کرد، اعلیحضرت پادشاه اسپانیا.

امروزه، سازمان ها بیش از هر زمان دیگری باید از کار پیچیده مدیریت کسب و کار و مردم، و آنها را به عناصر اصلی برای دستیابی به اهداف استراتژیک خود برساند.

یک سازمان جهانی

بین المللی شدن ITAE Business School از ابتدای آن به عنوان یک هدف اساسی برای موقعیت متمایز ایجاد شد.

موقعیت جغرافیایی ما، در مجاورت پرتغال، به ما یک محدوده استراتژیک ارائه می دهد تا خودمان را به عنوان مرجع اسپیس پانو لواسا در سطح بین المللی قرار دهیم. این حرفه بین المللی که ما را حرکت می دهد، پایه و اساس در توسعه مدرسه در طول دهه های گذشته بوده است. همین گرایش همان چیزی است که ما را در حال حرکت به اقیانوس ها برای تبدیل استراتژی بین المللی به سوی یک رابطه جدید و نزدیک با آمریکای لاتین قرار داده است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • اسپانیایی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

ITAE Business School

مدرک کارشناسی ارشد بین المللی HispanoLuso (MBA IHL)، به منظور پاسخ به نیاز روزافزون شرکت ها برای متصل کردن متخصصان جوان با یک واقعیت مدرن، مفید و سازگار با واقعیت کسب و ک ... [+]

اطلاعات عمومی MBA

مدرک کارشناسی ارشد بین المللی HispanoLuso (MBA IHL)، به منظور پاسخ به نیاز روزافزون شرکت ها برای متصل کردن متخصصان جوان با یک واقعیت مدرن، مفید و سازگار با واقعیت کسب و کار در بیشتر مشخصات آن ایجاد شده است.

قادر به رهبری تیم های مردم و تصمیم گیری در محیط های جهانی و چند فرهنگی در تغییر و تحول ثابت است.

شخصیت بین المللی استاد برجسته خود را نشان می دهد اقامت خود را از 4 ماه در پورتوریک پایتخت (لیسبون)، به طوری که برنامه آموزش بین اسپانیا و پرتغال به اشتراک گذاشته شده است. علاوه بر این، دانش آموزان در یک شرکت انتخابی خود که در اسپانیا یا پرتغال برای مدت 3 ماه است، می توانند کارآموزی کنند.... [-]

اسپانیا باداژوز
فوریه 2020
اسپانیایی,پرتغالی
تمام وقت
12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی