ITAE Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

85273_rsz_adobestock_80501595.jpg

ITAE Business School کسب و کار با منحصر به فرد و منحصر به فرد است. وثیقه قدیمی ITAE، این یک موسسه مستقل ایدئولوژیک و مالی است که نام تجاری و دانش خود را بدست می آورد. اصول علمی و وجود آن به اراده بعضی از حرفه ای ها مربوط می شود تا تعالیم جامع را برای جامعه به ارمغان بیاورد.

تاریخ و زندگی مؤسسه به این معنا است که افرادی که در هر لحظه آن را ادغام می کنند، در حال تغییر هستند، اما در طول زمان، ارزش های تحصیلی و چشم انداز جهانی که آن را مشخص کرده اند، حفظ شده است. گروه های کار حرفه ای، با توجه به تخصص بالا، مسیر حرفه ای، کیفیت و تعهد انسان در توسعه ظرفیت دانش آموزان ما متمایز است . حرفه ای های ITAE کسانی هستند که واقعا تفاوت کیفی پروژه های ما را نشان می دهند.

ITAE Business School برای ارائه راه حل های متناسب با نیازهای شرکت ها، در همه زمینه های مدیریت کسب و کار، از طریق آموزش تخصصی و مشاوره ایجاد شده است .

در طی سالها ما با شرکت ها و متخصصان ویژگی ها و بخش های بسیار متفاوتی کار کرده ایم ، که به ما اجازه داده است تا روش های کار منحصر به فرد را که با هر مورد سازگار است و با مدل ها یا الگوهای استاتیک کار سازگار نیست، بسازیم .

متدولوژی ما

 • دینامیک: ما می توانیم منابع خود را به پروژه های مختلف و موقعیت های کسب و کار اعمال کنیم.
 • تمرین: تمام مطالب برنامه به روش دقیق، عملی و کاملا کاربردی تدریس می شود. ما در روش یادگیری که در آن شما با انجام یادگیری می پردازید، شرط می بندید.
 • Cercanía: برای اینکه دانش آموز بتواند بهترین و حرفه ای ترین وی را داشته باشد، او باید احساس راحتی و آرامش کند، زیرا ممکن است به دلیل رفتار شخصی و نزدیک ما در همه زمان ها ارائه شود.
 • انعطاف پذیر: به عنوان یک شرکت کوچک ما اجازه می دهد تا به هر نحوی با هر شرایط سازگار شویم. ما از مهارت ها، شایستگی ها، ابزارها و منابع به موقع برای ارائه پاسخ های شخصی استفاده می کنیم.85272_rsz_adobestock_128130222.jpg

قدرت ما

 • # تجربه ما
 • # فارغ التحصیلان ما در سراسر جهان گسترش یافته است.
 • # سخنرانان و بلندگوهای ما
 • # گروهی از متخصصان متعهد به مشتریان خود هستند.
 • # همکاری های ما با دانشگاه ها و موسسات.
 • # 96٪ قرار دادن دانش آموزان ما

هدف ما

 • انتقال دانش و توسعه مهارت ها برای آموزش بهترین متخصصان و مدیران فعلی و آینده. توسعه محیط زیست خود را در مسیر نوآوری سازمانی برای تولید ایده ها، فرصت ها و رهبری قرار دهید.
 • ارائه خدمات با کیفیت، ایجاد نگرش و رفتار در آزادی، ایجاد تجربیات فراموش نشدنی.

ITAE Business School تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات با کیفیت بالا که مدیریت و هدایت سازمان ها، افراد و تیم های کاری را تسهیل می کند، متمرکز می کند. در سال 2009، هنگامی که او دید مناسب برای دریافت ITAE در Zarzuela در سال 2009، وی را متحد کرد، اعلیحضرت پادشاه اسپانیا.

امروزه، سازمان ها بیش از هر زمان دیگری باید از کار پیچیده مدیریت کسب و کار و مردم، و آنها را به عناصر اصلی برای دستیابی به اهداف استراتژیک خود برساند.

یک سازمان جهانی

بین المللی شدن ITAE Business School از ابتدای آن به عنوان یک هدف اساسی برای موقعیت متمایز ایجاد شد.

موقعیت جغرافیایی ما، در مجاورت پرتغال، به ما یک محدوده استراتژیک ارائه می دهد تا خودمان را به عنوان مرجع اسپیس پانو لواسا در سطح بین المللی قرار دهیم. این حرفه بین المللی که ما را حرکت می دهد، پایه و اساس در توسعه مدرسه در طول دهه های گذشته بوده است. همین گرایش همان چیزی است که ما را در حال حرکت به اقیانوس ها برای تبدیل استراتژی بین المللی به سوی یک رابطه جدید و نزدیک با آمریکای لاتین قرار داده است.

مکان ها

باداژوز

Address
C/ Virgen de la Soledad, 6 06004 BADAJOZ (España)
06002 باداژوز, اکستادورا, اسپانیا