توضیحات رسمی را مطالعه کنید


دربارهی ما

CEU IAM مدرسه بازرگانی (موسسه مدیریت پیشرفته) مدرسه کسب و کار گروه CEU است. جایی که حرفه ای ها می خواهند که رشته خود را در مسیر اخلاقی و ماندگار هدایت کنند، آموزش دیده اند.

ما بزرگترین گروه آموزشی در اسپانیا هستیم . این گروه بیش از 85 سال پیش توسط انجمن کاتولیک تبلیغاتی (ACdP) تأسیس شده است، این گروه دارای بیش از 25 مرکز آموزشی است که بیش از 200 دوره رسمی دارد . تدریس می شود بیش از 250،000 دانش آموز از کلاس های خود گذر کرده اند و بیش از 4،000 متخصص هر روز کار می کنند تا بهترین آموزش را به شما ارائه دهند.

گروه آموزشی CEU، که نام آن بنیاد دانشگاه سان پابلو است، یک پروژه انجمن کاتولیک تبلیغ کنندگان (ACdP) است . مأموریت بنیاد برای کمک به بهبود جامعه از طریق آموزش با کیفیت بالا، ارائه یک مدل آموزشی مطابق با اصول انسانی مسیحی ، ارزش های فرستاده شده توسط ما توسط انجیل، و اقدام در زندگی عمومی در جهت عدالت و در دفاع از انسان ها.

اهداف گروه CEU به دنبال تعالی علمی و حرفه ای ، نوآوری در پروژه های آموزشی و آموزش دانشجویان در ارزش ها و فضایل انسانی است .

نشانه های CEU IAM مدرسه کسب و کار رهبری و اخلاق در پاسخ به جهان به طور فزاینده ای دیجیتال، جهانی و همیشه در حال تغییر است. ما متعهد به ارزش ها و اصول پایدار و پایدار برای هدایت مردم و سازمان ها هستیم.

ما همکاری های قدرتمند بین المللی و همچنین برنامه های مشترک با مؤسسات ایالات متحده مانند برکلی، دانشگاه کالیفرنیا (رتبه اول دانشگاه های عمومی و رتبه چهارم در رتبه بندی دانشگاه های ایالات متحده آمریکا)، کالج بابسون (موسسه موسوم به # 1 در زمینه آموزش کارآفرینی در جهان) ) و مرکز رهبری خلاق (رتبه 5 در رهبری، Financial Times).

موسسه مدیریت پیشرفته (CEU IAM) مدرسه کسب و کار نیز عضو AACSB بین المللی (انجمن پیشرفته دانشکده های کسب و کار) است.

توافقنامه های بین المللی

دانشکده بازرگانی پیشرفته (CEU IAM) (موسسه مدیریت پیشرفته) مدرسه کسب و کار گروه CEU است. این ارزیابی علمی را به نمایش بین المللی دانش آموزان خود، افزایش پیشنهاد خود را در برنامه های بین المللی پیوند می دهد. هدف این است که با توجه به بین فرهنگی و غنی سازی که چشم انداز های مختلف در آن نقش دارند، دیدگاه جهانی را حفظ کنیم.

CEU برنامه های بین المللی را در مدرسه کسب و کار Babson (بوستون، ایالات متحده آمریکا)، دانشگاه کلمبیا (نیویورک، ایالات متحده آمریکا)، دانشگاه بوستون (بوستون، ایالات متحده آمریکا)، موسسه مدیریت پیشرفته (کوبه، ژاپن)، دانشگاه برکلی دانشگاه فوردرام (نیویورک، ایالات متحده آمریکا) و دانشگاه شیکاگو (ایالات متحده آمریکا)

توسعه شخصی

موسسه مدیریت پیشرفته (CEU IAM) مدرسه کسب و کار فراهم می کند همه چیز شما نیاز به پیشرفت در حرفه شما. این سرویس حرفه ای حرفه ای است که به دانش آموزان در طول دوره تحصیل و پس از فارغ التحصیلی از مطالعات کمک می کند. همچنین امکان دسترسی به CEU Emprende ، یک برنامه خاص برای حمایت از کارآفرینی، که در آن تولد طرح های جدید و پایدار تجاری صورت می گیرد، ارائه می شود.

گروه کاری حرفه ای گروه روابط CEU را با بسیاری از شرکت ها برای یافتن راه حل هایی که نیازهای استخدام و آرزوهای شغلی فارغ التحصیلان را برآورده می کند، در بر می گیرد. بیش از 4500 قرارداد با شرکت های مختلف در سراسر جهان امضا شده است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • اسپانیایی
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

EMBA

Institute For Advanced Management (CEU - IAM)

EMBA به شما مهارت های کلیدی، مهارت های مدیریتی و ابزارهایی را جهت رسیدگی به چالش های جدید و تصمیم گیری های موفقیت آمیز ارائه می دهد و همیشه براساس تجربه متخصصان شناخته شد ... [+]

EMBA به شما مهارت های کلیدی، مهارت های مدیریتی و ابزارهایی را جهت رسیدگی به چالش های جدید و تصمیم گیری های موفقیت آمیز ارائه می دهد و همیشه براساس تجربه متخصصان شناخته شده و با رویکرد عملی است که می توانید از آن استفاده کنید.

مشخصات دسترسی

متخصصان با تجربه 4 ساله یا بیشتر که می خواهند با ترکیب دوره ی کارشناسی ارشد با فعالیت حرفه ای خود به تقویت شغلی خود بپردازند و تمایل زیادی برای غلبه بر چالش ها و اتخاذ مسئولیت های بیشتر دارند.... [-]

اسپانیا Madrid
اکتبر 2019
اسپانیایی
تمام وقت
450 ساعت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

MBA

Institute For Advanced Management (CEU - IAM)

رهبری ... [+]

رهبری

بوستون ایالات متحده آمریکا

بارسلونا، اسپانیا

کوب، ژاپن

MBA جهانی از CEU

افرادی که پروژه های کسب و کار جدید را در دیجیتال هدایت می کنند

امکانات

MBA منحصر به فرد با صدور گواهینامه توسط سه دیپلم ملزومات رهبری دانشگاه CCL

CEU دانشگاه Abat Oliba (بارسلونا). سان پابلو دانشگاه CEU (مادرید). دانشگاه CEU Cardenal Herrera (والنسیا). مرکز رهبری خلاق (شیکاگو)

MBA جهانی شامل صدور گواهینامه Essentials معتبر Leading Essentials به عنوان یک نتیجه از توافق بین CEU و CCL (مرکز رهبری خلاق)، رهبری رده بالا 4 و ارائه آموزش و پرورش اجرایی در سطح جهانی بر اساس Financial Times است.... [-]

اسپانیا Madrid
درخواست اطلاعات
اسپانیایی,انگلیسی
تمام وقت
10 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

MBA جهانی

Institute For Advanced Management (CEU - IAM)

MBA منحصر به فرد با صدور گواهینامه از طرف مؤسسه CEU دیپلم مدیریت ضروری مدیریت پیشرفته توسط CCL: مدرسه تجاری IAM IAM (مادرید). مرکز رهبری خلاق (شیکاگو) ... [+]

برنامه کاملاً سازگار با الزامات فضای کسب و کار امروز: توسعه رهبران برای هدایت مشاغل در یک سناریوی جهانی در تغییر مداوم و تحت تحول دیجیتالی ، با ارزش های واضح و اخلاق قابل توجه.

MBA منحصر به فرد با صدور گواهینامه از طرف مؤسسه CEU دیپلم مدیریت ضروری مدیریت پیشرفته توسط CCL: مدرسه تجاری IAM IAM (مادرید). مرکز رهبری خلاق (شیکاگو)

مشخصات دسترسی

افرادی که پروژه های تجاری جدید را به صورت دیجیتال هدایت می کنند... [-]

اسپانیا Madrid
اکتبر 2019
اسپانیایی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

CEU Institute for Advanced Management