Institute For Advanced Management (CEU - IAM)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید


دربارهی ما

CEU IAM مدرسه بازرگانی (موسسه مدیریت پیشرفته) مدرسه کسب و کار گروه CEU است. جایی که حرفه ای ها می خواهند که رشته خود را در مسیر اخلاقی و ماندگار هدایت کنند، آموزش دیده اند.

ما بزرگترین گروه آموزشی در اسپانیا هستیم . این گروه بیش از 85 سال پیش توسط انجمن کاتولیک تبلیغاتی (ACdP) تأسیس شده است، این گروه دارای بیش از 25 مرکز آموزشی است که بیش از 200 دوره رسمی دارد . تدریس می شود بیش از 250،000 دانش آموز از کلاس های خود گذر کرده اند و بیش از 4،000 متخصص هر روز کار می کنند تا بهترین آموزش را به شما ارائه دهند.

گروه آموزشی CEU، که نام آن بنیاد دانشگاه سان پابلو است، یک پروژه انجمن کاتولیک تبلیغ کنندگان (ACdP) است . مأموریت بنیاد برای کمک به بهبود جامعه از طریق آموزش با کیفیت بالا، ارائه یک مدل آموزشی مطابق با اصول انسانی مسیحی ، ارزش های فرستاده شده توسط ما توسط انجیل، و اقدام در زندگی عمومی در جهت عدالت و در دفاع از انسان ها.

اهداف گروه CEU به دنبال تعالی علمی و حرفه ای ، نوآوری در پروژه های آموزشی و آموزش دانشجویان در ارزش ها و فضایل انسانی است .

نشانه های CEU IAM مدرسه کسب و کار رهبری و اخلاق در پاسخ به جهان به طور فزاینده ای دیجیتال، جهانی و همیشه در حال تغییر است. ما متعهد به ارزش ها و اصول پایدار و پایدار برای هدایت مردم و سازمان ها هستیم.

ما همکاری های قدرتمند بین المللی و همچنین برنامه های مشترک با مؤسسات ایالات متحده مانند برکلی، دانشگاه کالیفرنیا (رتبه اول دانشگاه های عمومی و رتبه چهارم در رتبه بندی دانشگاه های ایالات متحده آمریکا)، کالج بابسون (موسسه موسوم به # 1 در زمینه آموزش کارآفرینی در جهان) ) و مرکز رهبری خلاق (رتبه 5 در رهبری، Financial Times).

موسسه مدیریت پیشرفته (CEU IAM) مدرسه کسب و کار نیز عضو AACSB بین المللی (انجمن پیشرفته دانشکده های کسب و کار) است.

توافقنامه های بین المللی

دانشکده بازرگانی پیشرفته (CEU IAM) (موسسه مدیریت پیشرفته) مدرسه کسب و کار گروه CEU است. این ارزیابی علمی را به نمایش بین المللی دانش آموزان خود، افزایش پیشنهاد خود را در برنامه های بین المللی پیوند می دهد. هدف این است که با توجه به بین فرهنگی و غنی سازی که چشم انداز های مختلف در آن نقش دارند، دیدگاه جهانی را حفظ کنیم.

CEU برنامه های بین المللی را در مدرسه کسب و کار Babson (بوستون، ایالات متحده آمریکا)، دانشگاه کلمبیا (نیویورک، ایالات متحده آمریکا)، دانشگاه بوستون (بوستون، ایالات متحده آمریکا)، موسسه مدیریت پیشرفته (کوبه، ژاپن)، دانشگاه برکلی دانشگاه فوردرام (نیویورک، ایالات متحده آمریکا) و دانشگاه شیکاگو (ایالات متحده آمریکا)

توسعه شخصی

موسسه مدیریت پیشرفته (CEU IAM) مدرسه کسب و کار فراهم می کند همه چیز شما نیاز به پیشرفت در حرفه شما. این سرویس حرفه ای حرفه ای است که به دانش آموزان در طول دوره تحصیل و پس از فارغ التحصیلی از مطالعات کمک می کند. همچنین امکان دسترسی به CEU Emprende ، یک برنامه خاص برای حمایت از کارآفرینی، که در آن تولد طرح های جدید و پایدار تجاری صورت می گیرد، ارائه می شود.

گروه کاری حرفه ای گروه روابط CEU را با بسیاری از شرکت ها برای یافتن راه حل هایی که نیازهای استخدام و آرزوهای شغلی فارغ التحصیلان را برآورده می کند، در بر می گیرد. بیش از 4500 قرارداد با شرکت های مختلف در سراسر جهان امضا شده است.

مکان ها

مادرید

Address
c/Tutor 35
28008 مادرید, جامعه مادرید, اسپانیا

جامعه مادرید

Address
Calle Tutor,35
28008 جامعه مادرید, اسپانیا

اعتیار سنجی ها

AACSB Accredited

برنامه ها