Read the Official Description

AACSB Accredited

مدرسه آموزش اجرایی گروه CEU، بزرگترین گروه آموزش اسپانیایی. جایی که متخصصان و مدیرانی که تمایل دارند محیط خود را هدایت کنند، آموزش داده میشوند و در طول زمان یک علامت اخلاقی و پایدار باقی میمانند.

رهبری

بیش از 80 سال آموزش رهبران مسئول

نامزد مشترک برنامه های IAM رهبری است . میوه که در اسپانیا با مرکز رهبری خلاق یک همکاری منحصر به فرد حفظ می کند. در حال حاضر یکی از بهترین برنامه های رهبری در جهان در تمام دوره های اجرایی آن تدریس می شود.

IAM می داند که نیاز به آموزش حرفه ای حرفه ای است که بتواند سازمان های خود را در یک محیط در حال تغییر، دیجیتال و بین المللی هدایت کند. آنها مدیران لازم هستند که تغییرات را در داخل و خارج از مرز خود هدایت کنند و تاثیر مثبت و عمیقی بر مردم و سازمان ها ایجاد کنند.

کلوچه

کلیسای IAM یکی از ویژگی های اصلی آن است که شامل بیش از 100 استاد از ملیت های مختلف است که در بهترین مدرسه های مدیریت در جهان آموزش دیده و با آموزش حرفه ای خود ترکیب می شوند. بین المللی کردن دانشکده به ما اجازه می دهد که دیدگاه جهانی را با دانش آموزان به اشتراک بگذاریم و چشم انداز بین المللی شرکت را ارائه دهیم.

توسعه حرفه ای

تحصیل برای حرفه ای شدن

IAM همه چیز را برای شما برای پیشرفت در حرفه حرفه ای تسهیل می کند. این سرویس حرفه ای حرفه ای است که به دانش آموزان در طول فرایند مطالعه و پس از فارغ التحصیلی از مطالعات کمک می کند. این همچنین امکان دسترسی به CEU Emprende، یک برنامه ویژه برای حمایت از کارآفرینی را فراهم می کند که باعث تولد ابتکارات تجاری جدید و پایدار می شود.

گروه کارهای گروه روابط CEU با بسیاری از شرکت ها برای یافتن راه حل هایی که نیازهای استخدام و آرزوهای شغلی فارغ التحصیلان را برآورده می کند. بیش از 4500 قرارداد با شرکت های مختلف در سراسر جهان امضا شده است.

توافقنامه های بین المللی

IAM تعالی علمی خود را به نمایش بین المللی دانش آموزان خود با افزایش پیشنهاد خود در برنامه های بین المللی پیوند می دهد. هدف این است که با توجه به میان فرهنگی و غنی سازی که چشم انداز های مختلف به دست می آورند، چشم انداز جهانی را حفظ کنیم.

CEU برنامه های بین المللی در مدرسه بازرگانی Babson (بوستون، ایالات متحده آمریکا)، دانشگاه کلمبیا (نیویورک، ایالات متحده آمریکا)، دانشگاه بوستون (بوستون، ایالات متحده آمریکا)، موسسه مدیریت پیشرفته (کوب، ژاپن)، دانشگاه برکلی (کالیفرنیا، ایالات متحده آمریکا) دانشگاه فوردخم (نیویورک، ایالات متحده آمریکا) و دانشگاه شیکاگو (شیکاگو، ایالات متحده آمریکا)

گروه CEU

CEU یک موسسه آموزشی است که بیش از 80 سال است که از پیشرفت یکپارچه در تمامی سطوح آموزشی حمایت می کند.

این توسط انجمن کاتولیک Propagandistas ACdP در سال 1933 تاسیس شد، با راه اندازی سه دانشگاه خصوصی و 10 مدرسه در 11 شهرستانها در اسپانیا. سه دانشگاه CEU: San Pablo در مادرید، Cardenal Herrera در والنسیا و Abat Oliba در بارسلونا متعهد به فعالیت تحقیقاتی رقابتی به عنوان یک محور استراتژیک پیشنهاد آموزشی خود در زمینه RD RD ملی هستند.

بیش از 210،000 دانش آموز CEU

بیش از 80 سال تجربه

3 دانشگاه، 25 مرکز آموزشی

95٪ مشاغل

Programs taught in:
اسپانیایی
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

Institute For Advanced Management (IAM)

رهبری ... [+]

رهبری

بوستون ایالات متحده آمریکا

بارسلونا، اسپانیا

کوب، ژاپن

MBA جهانی از CEU

افرادی که پروژه های کسب و کار جدید را در دیجیتال هدایت می کنند

امکانات

MBA منحصر به فرد با صدور گواهینامه توسط سه دیپلم ملزومات رهبری دانشگاه CCL

CEU دانشگاه Abat Oliba (بارسلونا). سان پابلو دانشگاه CEU (مادرید). دانشگاه CEU Cardenal Herrera (والنسیا). مرکز رهبری خلاق (شیکاگو)

MBA جهانی شامل صدور گواهینامه Essentials معتبر Leading Essentials به عنوان یک نتیجه از توافق بین CEU و CCL (مرکز رهبری خلاق)، رهبری رده بالا 4 و ارائه آموزش و پرورش اجرایی در سطح جهانی بر اساس Financial Times است.... [-]

اسپانیا Madrid

CEU Institute for Advanced Management