UFV-ADEN INTERNATIONAL BUSINESS SCHOOL

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چه کسی هستیم مدرسه بازرگانی بین المللی، مدرسه کسب و کار دانشگاه Francisco de Vitoria و ADEN، یک موسسه علمی بین المللی است که از طریق 27 مرکز در بیش از 17 کشور حضور دارد.

هدف اصلی ما آموزش نسل جدیدی از مدیران است و بنابراین به دانش آموزان کمک می کند تا "خود را مجددا" و قادر به راندن تغییراتی هستند که برای فردا در شرکت هایی که مدیریت می کنند ضروری است.

چالش بزرگی از مدل تدریس ما آموزش متخصصان متمرکز بر فرد و با هدف ارتقاء خود به تبدیل شدن به قهرمانان تغییر جامعه و کمک به آن است، ما یک برنامه گسترده ای از بورس تحصیلی برای دانش آموزان با استعداد است که فقدان ابزار اقتصادی برای شکل دادن به آن است.

بنابراین، قلب یک مدرسه عالی، توسط دانش آموزان آن و در مدرسه بازرگانی بین المللی ADEN تشکیل می شود که ما در جهت رشد مداوم مهارت های فردی و حرفه ای دانش آموزان شرکت می کنیم.

ما دارای مدرک سطح بالا در تمام محتوای آموزشی است که شامل استادان تمام وقت است که تجربه تحقیقات و مشاوره های کاربردی در دنیای کسب و کار و همچنین مجموعه ای از استادانی که از بهترین متخصصان هستند. علاوه بر این، ما افتخار می کنیم که از استادان بازدید کننده از 27 سایت بین المللی ما در میان اعضای هیئت علمی ما دریافت کنیم.

به طور خلاصه، ما یک جامعه متعهد و اختصاص یافته از معلمان، حرفه ای ها و دانش آموزان متحد هستیم که به منظور دانش آموزان ما مهارت های لازم را برای تبدیل شدن به عوامل تغییر سازمان هایی که در آن کار می کنند یا مستقیم، در یک مسئول، باز و بین رشته ای.

مکان ها

مادرید

Address
Calle Orense 69
(Eurobuilding II)

28020 مادرید, جامعه مادرید, اسپانیا

مادرید

Address
Ctra. Pozuelo-Majadahonda (M-515) Km. 1.800
28223 مادرید, جامعه مادرید, اسپانیا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: