توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه

دانشگاه سن جورج، واقع در Villanueva de Gállego در حومه شهر زاراگوزا، در سال 2005 تاسیس شد و بخشی از گروه سان والروو، گروهی از موسسات آموزشی تحت رهبری Fundación San Valero، مرکز غیر یهودیان است با بیش از 60 سال سابقه کار در سطوح مختلف و انواع آموزش متوسطه، تحصیلات تکمیلی و آموزش عالی و دوره های طولانی مدت.

مأموریت تمام مؤسساتی که بخشی از گروه سان والروو هستند، کمک به توسعه پایدار جامعه از طریق یک آموزش جامع بر مبنای ارزش های مسیحی است که به مردم اجازه می دهد تا با توجه به نیازهای محیطی به چالش های حرفه ای برسند.

دانشگاه سان جورج در حال حاضر دارای بیش از 2100 دانشجوی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای در پنج مرکز مختلف است: دانشکده علوم بهداشت، دانشکده ارتباطات، دانشکده معماری، دانشکده پلی تکنیک و دانشکده مدیریت و رهبری.

مدل آموزش و یادگیری دانشگاه سان جورج مبتنی بر شش عنصر متمایز است:

  • آموزش جامع فردی که در برنامه درسی هر برنامه (پروژه شخصی و پروژه حرفه ای) حضور دارد.
  • فرهنگ سرویس برای کسانی که در اطراف ما هستند از طریق ادغام آموزش خدمات در برنامه درسی و ارتقاء کار داوطلبانه با جامعه دانشگاهی.
  • توجه شخصی به دانش آموز از طریق تعهد پرسنل آموزشی برای دستیابی به نتایج مثبت در استفاده از برنامه عملی آموزشی.
  • آموزش نوآوری و ادغام فن آوری های جدید به منظور به طور مداوم بهبود یادگیری از دانش آموزان ما.
  • بین المللی کردن برنامه های تحصیلی با هدف آماده سازی دانشجویان برای بازار کار به طور فزاینده ای بین المللی و جهانی است.
  • پیوندهایی به جامعه صنعتی و تجاری، تشویق مشارکت متقاضیان بازدید در فعالیتهای آموزشی و در زمینه توسعه پروژه های واقعی کارشناسی و کارشناسی ارشد در همکاری با شرکت ها و موسسات.

دانشگاه Villanueva de Gállego دانشگاه دارای امکانات پیشرفته و آموزش و یادگیری منابع و همچنین یک پردیس ورزشی است که دانش آموزان ما می توانند در طیف گسترده ای از فعالیت های ورزشی شرکت کنند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
اسپانیایی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

Universidad San Jorge

مدرک کارشناسی ارشد مديريت بازرگانی (مديريت بازرگاني) با مدرک "اجرایی" و آموزش عالی و سازگار با دنیای کسب و کار است. ... [+]

کارشناسی ارشد مدیریت امور مالی - MBA

مدرک کارشناسی ارشد مديريت بازرگانی (مديريت بازرگاني) با مدرک "اجرایی" و آموزش عالی و سازگار با دنیای کسب و کار است.

چالش ما این است که آموزش در یک جنبه سه گانه: مهارت های مدیریتی، مهارت های تحلیلی و آگاهی اجتماعی از سازمان هایی که در آن کار می کنیم. با MBA ما می خواهیم شما تور را از بخش های مختلف هر شرکت با هدف توسعه یک ذهنیت انتقادی، سازنده و پر جنب و جوش. ما می خواهیم سطح تحلیلی، آموزش برای پیاده سازی روند جدید و به دست آوردن «دانش» از نحوه ترکیب آنها برای ایجاد فرصت های جدید را بهبود ببخشیم.... [-]

اسپانیا Zaragoza
اکتبر 2019
اسپانیایی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Location address
Villanueva de Gállego
Autovía A-23
Zaragoza-Huesca Km 299

Zaragoza, Aragon, ES
Social Media