توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه

دانشگاه خورخه سن، واقع در Villanueva de Gallego را در حومه این شهرستان از ساراگوسا، در سال 2005 تاسیس شد و بخشی از گروه سان والرو، یک گروه از موسسات آموزش به رهبری بنیاد سان والرو، غیر انتفاعی مرکز وابسته به قلمرو اسقف به شکل با بیش از 60 سال سابقه کار در سطوح و انواع متوسطه، آموزش و زندگی طولانی آموزش بالاتر بیشتر و متفاوت است.

ماموریت تمام نهادهای که به صورت بخشی از گروه سان والرو است که به سمت توسعه پایدار جامعه کمک از طریق آموزش و پرورش جدایی ناپذیر بر اساس ارزش های مسیحی، که اجازه می دهد تا مردم را به مقابله با چالش های حرفه ای با توجه به نیازهای محیط زیست است.

دانشگاه ها San Jorge در حال حاضر دارای بیش از 2100 در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در پنج مرکز مختلف: دانشکده علوم بهداشتی، دانشکده ها، دانشکده معماری، دانشکده پلی تکنیک و دانشکده حکومت و رهبری.

مدل آموزش و یادگیری دانشگاه ها San Jorge است حدود شش عنصر مجزا بر اساس:

آموزش و پرورش جدایی ناپذیر از فرد، در حال حاضر در برنامه درسی هر برنامه (پروژه شخصی و پروژه حرفه ای). فرهنگ خدمت به کسانی که در اطراف ما از طریق ادغام یادگیری خدمات در برنامه درسی و ترویج کار داوطلبانه با جامعه دانشگاه. توجه شخصی از دانش آموز از طریق تعهد کارکنان آموزشی برای رسیدن به نتایج مثبت در استفاده از برنامه عمل آموزش. آموزش نوآوری و ادغام فن آوری های جدید به منظور به طور مداوم تجارب یادگیری از دانش آموزان ما را بهبود بخشد. بین المللی از برنامه های مورد مطالعه با هدف آماده سازی دانش آموز برای بازار کار به طور فزاینده بین المللی و جهانی است. لینک به جامعه صنعتی و کسب و کار، تشویق مشارکت از بازدید از حرفه ای در فعالیتهای آموزشی و در توسعه پروژه های کارشناسی و postgradute در همکاری با شرکت ها و موسسات.

پردیس بیانوبا ده دانشگاه Gallego را تا لبه تاسیسات و منابع آموزش و یادگیری نیز به عنوان یک دانشگاه ورزشی که در آن دانش آموزان ما می تواند در طیف گسترده ای از فعالیت های ورزشی شرکت برش.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی
اسپانیایی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره یک ساله MBA

San Jorge University / Fundacion Universidad San Jorge

مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) درجه ای است که متمرکز بر توسعه یکپارچه فرد در ابعاد سه گانه است: مهارت های مدیریتی، مهارت های تحلیلی و آگاهی اجتماعی از سازمان ها ... [+]

مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) درجه ای است که متمرکز بر توسعه یکپارچه فرد در ابعاد سه گانه است: مهارت های مدیریتی، مهارت های تحلیلی و آگاهی اجتماعی از سازمان هایی که در آن کار می کنند.

در MBA ما توسعه مهارت های مدیریتی را به عنوان محور اصلی تصمیم گیری، مدیریت تیم و دستیابی به اهداف ترویج می کنیم.

ما همچنین مهارت های تحلیلی را که دانش آموزان باید در زمینه های مختلف سازمان ها توسعه یابند را تقویت کنیم: مالی، بازاریابی، تدارکات، منابع انسانی و نوآوری. با موارد متعددی مورد مطالعه و با اهمیت زیادی از کار گروهی، دانش لازم برای مدیریت مناسب در شرکت ها را تقویت می کنیم، دانش آموزان را با تفکر انتقادی در همه ی زمان ها در حال شکل دادن به دیگران، و می دانید که چگونه تمام جنبه های کلیدی را ارزیابی کنید.... [-]

اسپانیا Zaragoza