توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به لا Salle خوش آمدید

با تشکر از شما برای منافع خود را در ارائه های آموزشی ما، متشکل از مدارک تحصیلی، کارشناسی ارشد و تحصیلات تکمیلی، آموزش و پرورش اجرایی و دوره های آموزشی. برنامه های در لا Salle هستند و به منظور پاسخگویی به نیازهای شرکت ها و حرفه ای ها، با تمرکز عملی است. هدف ما این است برای به اشتراک گذاشتن دانش خواهد شد که به سرعت به کار روزانه خود را اعمال می شود. برنامه می تواند چهره به چهره در پردیس در بارسلونا از طریق دانشگاه مجازی ما گرفته شده، و همچنین ONLINE.

برنامه که مناسب نیازهای خود را انتخاب کنید.

دربارهی ما

در طول سه قرن گذشته، تنها هدف لا Salle همواره به ارائه تا به روز و آموزش و پرورش سازگار در تمام سطوح. ما عمیقا متعهد به این هدف باقی مانده است.

در اسپانیا برای حدود 125 سال حل و فصل، لا Salle برنامه های آموزشی خود را در جهت متناسب با نیازهای هر دوره تاریخی توسعه یافته است. ما علامت ما را ترک کرد: آموزش و پرورش با کیفیت بالا که در اولویت قرار طیف شخص به جای کسب دانش صرفا کمی است.

در کاتالونیا، لا Salle صاحب 30 مراکز آموزشی با 23.000 دانش آموزان است. در مادرید در 17 مرکز آموزشی با 11.300 دانش آموزان وجود دارد.

در فاصله 73 دانشگاه وابسته به IALU وجود دارد - انجمن بین المللی Lasallian دانشگاه است. در ایالات متحده آمریکا: لا Salle به دانشگاه فیلادلفیا، کالج منهتن نیویورک، کالج سنت مری از کالیفرنیا؛ لا Salle به کالج سانتا فه، دانشگاه Lewi از شیکاگو، مسیحی کالج برادر ممفیس. در فیلیپین؛ د لا Salle به دانشگاه مانیل، دانشگاه لا Salle از Bacolod City در. در اسرائیل: دانشگاه بیتلحم. در امریکا لاتین: دانشگاه لا Salle دی بوگوتا، سنترو Educacional برتر د کنس-برزیل، Institutos Terciarios د México Y د ابرگن، موسسه برتر Centroamericano د گواتمالا؛ IUTEMAR لا Salle د کاراکاس، IUTEAGRO د کوخدس؛ IUTEIN د Guayana در. در اروپا که ما جمع آوری کالج دانشگاه مانند انستیتو SUPERIEUR AGRICOLE د Bauvais، ISAIP D'آنگره، ECAM د لیون، اکول سنت لوک بروکسل، به علاوه چند دانشکده در آفریقا و آسیا.

در طول تاریخ آن در سراسر جهان، لا Salle خود را متعهد شده است برای آموزش مردم در تمام حرفه خود، و همچنین به منظور بهبود توسعه فن آوری سازمان. این تعهد گرد هم می آورد یک دسته از فعالیت های آموزش و پرورش، اطلاعات، میانجیگری، انتقال و ارتباط، و لا Salle به یک مرکز کارآفرینی و فن آوری منحصر به فرد.

در اسپانیا، هر دو لا Salle دانشگاه کالج ها (در بارسلونا و مادرید) ارائه برنامه های زیر:

  • برنامه دکتری
  • کارشناسی ارشد
  • مدرک کارشناسی
  • مراحل بین المللی
  • برنامه توسعه حرفه ای (PDP)
  • آموزش و پرورش اجرایی و دوره های آموزشی
  • آموزش شرکت

ما کارشناسی ارشد متناسب با نیازهای شرکت ها و حرفه ای با یک رویکرد عملی. هدف ما این است که به ارائه مهارت های است که به سرعت به زندگی روزانه استفاده شود. توسط گسترش منطقه تخصص ما و یا یادگیری در مورد مناطق جدید، دانش آموزان حرفه ای ما رسیدن به توانایی های شخصی و انعطاف پذیری بالاتر را به خود انطباق با تغییرات تکنولوژیک و نیروی کار.

ما برنامه کارشناسی ارشد طراحی شده برای متخصصان با تجربه با مدرک کارشناسی، که می خواهند به بهبود توانایی های خود در منطقه خود، به درک بهتر از پیچیدگی کسب و کار، فرض چالش های جدید و به منظور توسعه تحلیلی، مصنوعی، مهارت های آشتی جویانه، ارتباطی و مشارکتی است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی
اسپانیایی
کاتالان

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

EMBA

laSalle Barcelona MBA programs

مردم یک عامل کلیدی برای توسعه برنامه های کارشناسی ارشد ما هستند. ما متقاضیان ما را انتخاب کنید با توجه به معیارهای برنامه درسی، وزن ویژگی های علمی، کاربردی، بخشی و جغرافی ... [+]

MBA اجرایی یک برنامه طراحی شده برای آموزش حرفه ای مدیران بیش از 30 سال در چالش های فعلی از تیم پیشرو جهانی در یک محیط رقابتی جهانی است. کارشناسی ارشد شامل کارآموزی 2 هفته در دره سیلیکون، ایالات متحده است.

مردم یک عامل کلیدی برای توسعه برنامه های کارشناسی ارشد ما هستند. ما متقاضیان ما را انتخاب کنید با توجه به معیارهای برنامه درسی، وزن ویژگی های علمی، کاربردی، بخشی و جغرافیایی خود، به منظور غنی سازی تجربه یادگیری جمعی است.... [-]

اسپانیا Barcelona

MBA

laSalle Barcelona MBA programs

اگر شما یک دانشگاه و فارغ التحصیل حرفه ای از کمتر از 30 سال است و شما نیاز به چهره آینده کار خود را با امنیت و تضمین، ساخت حرفه ای خود را در عصر دگرگونی های دیجیتال با زم ... [+]

اگر شما یک دانشگاه و فارغ التحصیل حرفه ای از کمتر از 30 سال است و شما نیاز به چهره آینده کار خود را با امنیت و تضمین، ساخت حرفه ای خود را در عصر دگرگونی های دیجیتال با تمام وقت MBA از لا Salle.

شما خواهید آموخت که چگونه به ایجاد یک طرز فکر کارآفرینی، یاد بگیرند که چگونه به نوآوری و استفاده از ابزار، چارچوب ها و استراتژی برای شناسایی و ارزیابی فرصت های جدید در اقتصاد دیجیتال.

ما به آموزش دانش آموزان ما به تصمیم گیری در یک فضای کسب و کار در یک کشور از تکامل ثابت. و اتخاذ یک دیدگاه جهانی و بین المللی.... [-]

اسپانیا Barcelona

Presentación de La Salle Campus Barcelona - Universidad Ramon Llull