GLC University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

از زمان آغاز فعالیت ما در سال 2000، ما آموزش عالی با کیفیت را ارائه می دهیم که هر دو معتبر و شناخته شده در سطح جهانی و همچنین مقرون به صرفه از طریق ساختار هزینه های جذاب است.

برنامه های ارزش افزوده ما به افراد فرصت واقعی برای دستیابی به اهداف و اهداف شغلی خود را می دهد.

ما چه کار میکنیم

ما کلاس های منظم، پنج روز در هفته، یا به عنوان جلسات صبح یا عصر ارائه می دهیم.

علاوه بر این، با پیشرفت تکنولوژی، ما می توانیم به کارشناسان حرفه ای که مدت زمان زیادی را با ارائه مواد دوره ای از طریق سیستم های یادگیری آنلاین در کنار مشاوره پیش از برنامه ریزی قرار می دهند، خدمت می کنند.

ما با دانشگاه های همکار ما در انگلستان و مالزی همکاری می کنیم. ارائه دوره های خود و آماده سازی و کمک به دانش آموزان ثبت نام ما برای رسیدن به آرزوهای درجه از دانشگاه های همکار ما.

بریتانیا با توجه به شرایط تحصیلات عالی خود شناخته شده است و تمرکز ما این است که از طریق امکانات پیشرفته تری در دبی ارائه دهیم و حرفه ای های حرفه ای را تا حدود 10 ماه به حداکثر میزان تحصیلات خود برسانیم.

علاوه بر این، این برنامه ها به دانش آموزان ما کمک می کند تا ارزش های ارزشمند خود را با ارزش های مربوط به مدارک تحصیلی خود در اداره مهاجرت کشور های مختلف افزایش دهند.115824_photo-1517048676732-d65bc937f952.jpgدیلن گیلس / Unsplash

موسسات شریک GLC

ATHE

ما یک مرکز یادگیری معتبر ATHE از انگلستان برای سطح 3، سطح 4، سطح 5 و سطح 7 خودمان هستیم. Qualification از ATHE توسط OFQUAL تنظیم شده است.

دانشگاه گلاسترشر

دانشگاه TEF Silver در سال 2017 جایزه می دهد، دانشگاه ارائه آموزش با کیفیت بالا، اطمینان از یادگیری و نتایج برای دانش آموزان سازگار است. علاوه بر این، آنها همواره از "الزامات کیفی دقیق ملی" برای تحصیلات عالی در انگلستان تجاوز می کنند.

دانشگاه آزتکا

Azteca Universidad یک دانشگاه خصوصی در Chalco، مکزیک است که توسط معتبر بودن رسمی مطالعات مورد تأیید وزارت معارف فدرال (RVOE) شناخته شده است و توسط وزارت آموزش و پرورش جمهوری فدرال تایید شده است.

اکتیو چیست؟

اداره مقررات ارزشیابی و امتحانات (Ofqual) تنظیم کننده مدارک، امتحانات و ارزیابی ها در انگلستان و تنظیم کننده مدارک حرفه ای در ایرلند شمالی است. مسئولیت تضمین این است که تمام مدارک و ارزیابی استانداردهای با کیفیت بالا با نظارت دادن سازمان های اعطایی، ارزیابی ها و امتحانات و اقدامات لازم برای اطمینان از این که مدارک مورد نیاز نیازهای یادگیرندگان، موسسات آموزش عالی و کارفرمایان را برآورده نماید. The Ofqual مسئول پارلمان و مجمع ایرلند شمالی است.

ATHE چیست؟

جوایز برای آموزش و تحصیلات عالی، طیف گسترده ای از مدارک را ارائه می دهند، مانند مدیریت اداری و کسب و کار برای نام چند. زبان آموزان ATHE می توانند مقدار زمان و پولی را که برای دستیابی به درجه تحصیلی بیش از نیمی از آنها صرف می کنند، کاهش دهند. این به این دلیل است که ATHE دارای ترتیبات خاصی با طیف وسیعی از دانشگاه ها است که دانش آموزان را قادر می سازد تا سال تحصیلی را برای هر سطحی که با ATHE به دست می آورند، از بین ببرند.

ATHE توسط Ofqual (سازمان نظارتی در انگلستان) و توسط اداره توسعه انسانی (KHDA) تأیید شده است. این دانشجویان را قادر می سازد تا از دانشگاه های انگلیس و هر دانشگاه در دبی، امارات متحده عربی استفاده کنند.

GLC به چه کسی خدمات می دهد؟

ما به فارغ التحصیلان دبیرستانی جوان علاقه مند هستیم که مایل به تحصیل در محوطه دانشگاه به عنوان دانش آموزان تمام وقت، فارغ التحصیلان مدرسه یا رها کردن و کار کردن بزرگسالان

مکان ها

دبی

Address
2nd Floor Almulla Plaza Iqra Management Consultancy
دبی, دبی, امارات متحده عربی

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها