Institute of Management Technology Dubai

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

موسسه مدیریت فناوری دبی (IMT دبی) یک مدرسه کسب و کار بین المللی است که به آماده سازی صنعت آماده، اجتماعی حرفه ای مسئول و آگاه برای کسب و کار در شرق میانه و سراسر جهان اختصاص داده است. موسسه خود را در داشتن تمرکز قوی علمی، همکاری صنعت و طرز فکر کارآفرینی می بالد. این ارائه می دهد در مقطع کارشناسی معتبر و برنامه های کارشناسی ارشد به دانش آموزان را از بسیاری از ملیت ها و پس زمینه های آموزشی است. تاسیس در سال 2006، موسسه بود در میان اولین مدارس کسب و کار بین المللی به راه اندازی یک دانشگاه تمام عیار در دبی.

نمونه کارها از برنامه کسب و کار IMT شامل موارد زیر است:

  • MBA با غلظت های ارائه شده در بین المللی بانکداری و امور مالی، بازاریابی و مدیریت خرده فروشی، پروژه و مدیریت عملیات و مدیریت منابع انسانی
  • BSBA (لیسانس علوم در مدیریت کسب و کار) با غلظت های ارائه شده در حسابداری، مدیریت خرده فروشی و لجستیک و مدیریت زنجیره تامین
  • برنامه های توسعه مدیریت برای شرکت های فعال در منطقه است.

کیفیت آموزش های ارائه شده توسط IMT دبی است که توسط وزارت آموزش عالی، امارات متحده عربی گواهی؛ موسسه است وزارت آموزش عالی و KHDA مجوز، و تمام برنامه های آن توسط CAA معتبر.

یک برنامه تبادل بین المللی قوی موجب افزایش تجربه یادگیری و قرار گرفتن در معرض به عنوان موسسه قرارداد با 15 دانشگاه های پیشرو در سراسر اروپا و ایالات متحده آمریکا برای تبادل دانشجو و برنامه های درجه دو برابر شود. هر سال نزدیک به 15 درصد از دانش آموزان در IMT دبی از یکی از مدارس شریک ارز هستند.

دولت از دانشگاه هنر واقع در دبی شهر بین المللی علمی میزبان کلاس جهانی آموزش و یادگیری سالن، یک کتابخانه و برنامه های دیگر و زیرساخت های فوق برنامه. در پردیس امکانات خوابگاه نیز یک تجربه دانشگاه پر برای دانش آموزان اطمینان حاصل شود.

همه در همه، در IMT دبی، دانش آموزان یک تجربه یادگیری مبتنی و قرار گرفتن در معرض بین المللی است که پایه و اساس یک دوران مربیگری امیدوار تشکیل می دهد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MBAs » بازدید کنید BBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار (MBA در دبی)

Campus تمام وقت September 2019 امارات متحده عربی Dubai

برنامه MBA در IMT-دبی طراحی شده است به دانش آموزان با یک پایه محکم در رشته های مدیریت. پس از فارغ التحصیلی دانش آموزان با ارائه: [+]

کارشناسی ارشد مدیریت امور مالی (MBA در دبی)

2 سال کلاس های صبح / بعد از ظهر در طول هفته تدریس AED 46،000 / سال تعلیم و تربیت هدف و IMT برای کارشناسی ارشد در دبی

برنامه MBA در IMT-دبی طراحی شده است به دانش آموزان با یک پایه محکم در رشته های مدیریت. پس از فارغ التحصیلی دانش آموزان با ارائه:

درک کامل از رشته های مدیریت قرار گرفتن در معرض دست اول، شرکت ها، موقعیت های دنیای واقعی توانایی اعمال این مفاهیم در محیط های کسب و کار متنوع توانایی تجزیه و تحلیل و حل مشکلات از طریق تفکر انتقادی و خلاق مهارت های رهبری و کار گروهی تخصص ها ... [-]

ویدئو ها

IMT Dubai Campus Tour - 2018

IMT Dubai

تماس
آدرس محل سکونت
Dubai, Dubai, AE