توضیحات رسمی را مطالعه کنید

از سال 1995، استاد آموزش بین المللی (MEI) با ارائه تحصیلات عالی انگلستان، آمریکا و هند به موسسات وابسته و وابسته خود در خاورمیانه، هند، شرق شرق و جامعه دانش آموزان خود مشغول بوده است. برنامه های مهم آن عبارتند از MBA و BBA. MEI شریک سه هیئت مدیره برجسته بریتانیا است. QUALIFI، BTEC Edexcel و NCC آموزش و پرورش شهری و دانشگاه ایالات متحده آمریکا و دانشگاه Banasthali هند (لیست شده و توصیه شده توسط MOHE، امارات متحده عربی) استادان همچنین یک دفتر خارج از دانشگاه برای یک برنامه تحقیقاتی منجر به Ph.D.

استاد آموزش بین المللی ارائه آموزش مدیریت برای 20 سال گذشته و داشتن مراکز تحویل در دبی و شارجه (عجمان) در امارات متحده عربی، با گروه ستاد در هند و همکاران آن در KSA و سنگاپور. ما فقط در مراکز تحویل ما، به ویژه در مورد نیازهای کارکنان حرفه ای با انجام کلاس های تعاملی فیزیکی در روز جمعه غذا می کنیم. اعتبار کسب شده در دانشگاه دیگر قابل انتقال است که شما را قادر می سازد تا آموزش عالی خود را شروع کنید.

مشتریان

"کارشناسی ارشد به من مراجعه کرد به گزینه های مختلف دانشگاه های شناخته شده برای برنامه های MBA که دانش عمیق برای رقابت در این جهان جهانی را ارائه می کنند. برنامه MBA با افزایش آگاهی استراتژیک من ارزش فوری داشت. بهترین انتخاب برای من است، و برای اکثر مردم خواهد بود. "
- امین کازی، مدیر اجرایی و Wimber مرطوب شرکت امارات متحده عربی FZCO (RMB


"من از ماه ژوئیه سال 2011 با کارشناسی ارشد کار کرده ام، مدرک BBA من در بازاریابی را انجام داده ام. من شاهد دانشکده شگفت انگیز و عالی هستم. در حال حاضر من مدرک MBA خود را در بازاریابی کامل می کنم. من خوشحالم که با کارشناسی ارشد هستم." -Alaaeddin MJ Tumalih، ارشد، ACSS (بانک انکشاف عرب)

"من همیشه علاقه مند به MBA-HR بودم و نگران نحوه مدیریت مطالعات در حالی که در محل کار بودم، من نیاز به مربیگری و کلاس های مناسب پس از کار داشتم. این راه حل، موسسه آموزشی مؤسسه بود. MEI به من کمک کرد تا حرفه ای را بهبود بخشم

اهداف ما

برای ارائه آموزش و پرورش با کیفیت ویژه و عالی در آماده سازی برای موقعیت های حرفه ای در دنیای سریع در حال حاضر که در آن شایستگی و شایستگی برای پیشرفت اساسی است.

برای ارائه فرصت های تحصیلی بعد به مشتریانی که قبلا درگیر کسب و کار هستند، اجازه می دهد که آنها را با ارتقاء مهارت های خود بدون وقفه حرفه و یا کیفیت آموزش و پرورش، به اهداف شغلی خود برسانند.

برای استفاده، در صورت لزوم، روش های سنتی، تکنیک های مدرن و فن آوری به بهترین وجه در تحویل، به منظور افزایش و غنی سازی موفقیت های مشتریان خود از اهداف آموزشی و حرفه ای خود.

برای دستیابی به نوآوری ها و توسعه روش ها و فن آوری های جدید برای تحویل آموزش و مواد و جزء و همچنین جنبه های اداری موسسه.

برای ساکنان امارات متحده عربی: Ø دوبی - صبح جمعه (ساعت 8:30 صبح تا 12:30 بعد از ظهر) Ø شرک - صبح جمعه (ساعت 8:30 صبح تا 12:30 بعدازظهر)

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره یک ساله MBA

Master Education International - Dubai / Sharjah

دانش آموزان 120 اعتبار برای ماژول 8-10 تدریس در امارات متحده عربی را تأمین می کنند، که در آن ارزیابی 100٪ توسط تخصیص است، برای اعطای و تکمیل کارشناسی ارشد دانشگاه انگلستا ... [+]

دانش آموزان 120 اعتبار برای ماژول های 8-10 تدریس در امارات متحده عربی را تأمین می کنند، که در آن ارزیابی 100٪ توسط تخصیص است، برای اعمال و تکمیل MBA از دانشگاه Anglia Ruskin - انگلستان در درجه اول برای ارسال یک پایان نامه، توسط دانشکده تدریس از دانشگاه

پایان نامه (حداکثر 60 اعتبار) غلظت می تواند:

مدیریت عمومیبازار یابیمنابع انسانی.

سرپرست دانشگاه از زمان پایان رساله خود با دانش آموزان کار خواهد کرد. دانشگاه Anglia Ruskin متعهد به ارائه تحقیقات با کیفیت بالا با تاثیر در همه زمینه های موضوع خود است.... [-]

امارات متحده عربی Dubai Sharjah Abu Dhabi
Master - (Al Sharq) Studies Institute
Address
117149 Dubai Dubai, Dubai, امارات متحده عربی
وب سایت
تلفن
+971 6 548 2102
Address
Suite 304, Iran Insurance Building, Opp. Dubai Islamic Bank, Immigration Road, Sharjah, United Arab Emirates
61142-Sharjah Sharjah, Sharjah, امارات متحده عربی