Master Education International- DXB/ SHJ

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

من هیچ شکی ندارم که کارشناسی ارشد کاملا بهترین انتخاب برای من بود، و برای اکثر مردم باشد. " -amin کازی، مدیر اجرایی و GM امارات دستمال مرطوب و مرطوب FZCO (RMB و گروه ها Ghantoot)

"من با کارشناسی ارشد بوده است که از جولای سال 2011، من درجه BBA در بازاریابی انجام داده اند. من شاهد دانشکده واجد شرایط شگفت انگیز و بالا داشته باشد. در حال حاضر من از اتمام درجه MBA در بازاریابی است. من خوشحالم که با کارشناسی ارشد هستم. " -Ala'aeddin MJ Tumalih، عضو ارشد، ACSS (بانک عربی PLC)

راه حل موسسه آموزشی کارشناسی ارشد بود. MEI من حرفه ای و شخصا بهبود کمک کرده است. بهترین آرزوهای خود را به کارمندان و استادان. -Deepthy بچه K.، مدیر -Procter و گمبل

برای ارائه آموزش خاص و با کیفیت برتر در آماده سازی برای موقعیت های حرفه ای در جهان به سرعت در حال حرکت امروز که در آن شایسته سالاری و مدارک اساسی برای پیشرفت هستند.

برای ارائه فرصت های آموزشی ارسال به مشتریان در حال حاضر در کسب و کار مشغول، اجازه می دهد آنها را به اهداف حرفه ای خود را با افزایش پایه مهارت خود را بدون ایجاد وقفه در حرفه خود و یا سازش کیفیت آموزش.

برای استفاده، در صورت لزوم، شیوه های سنتی، تکنیک های مدرن و تکنولوژی به بهترین مزیت در تحویل، تا که به افزایش و غنی سازی مشتریان ما دستیابی به اهداف تحصیلی و شغلی آنها.

باقی می ماند در گام با نوآوری و توسعه روش های جدید و فن آوری برای تحویل آموزش و پرورش و جزء مواد و همچنین جنبه های اداری از موسسه.

برای ساکنان امارات متحده عربی: Ø DUBAI - جمعه صبح (08:30-12:30) شارجه Ø - جمعه صبح (08:30-12:30) و بعد از ظهر (2.00 - 06:00)

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید دوره های یک ساله MBA » بازدید کنید BBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره یک ساله MBA

کارشناسی ارشد مدیریت امور مالی - انگلستان (MBA در دبی / شارجه)

Campus پاره وقت September 2019 امارات متحده عربی Dubai Sharjah Abu Dhabi + {تعداد} بیشتر

دانش آموزان 120 اعتبار برای ماژول 8-10 تدریس در امارات متحده عربی را تأمین می کنند، که در آن ارزیابی 100٪ توسط تخصیص است، برای اعطای و تکمیل کارشناسی ارشد دانشگاه انگلستان راسکین انگلستان بریتانیا در درجه اول برای ارسال یک پایان نامه. [+]

دانش آموزان 120 اعتبار برای ماژول های 8-10 تدریس در امارات متحده عربی را تأمین می کنند، که در آن ارزیابی 100٪ توسط تخصیص است، برای اعمال و تکمیل MBA از دانشگاه Anglia Ruskin - انگلستان در درجه اول برای ارسال یک پایان نامه، توسط دانشکده تدریس از دانشگاه

پایان نامه (حداکثر 60 اعتبار) غلظت می تواند:

مدیریت عمومیبازار یابیمنابع انسانی.

سرپرست دانشگاه از زمان پایان رساله خود با دانش آموزان کار خواهد کرد. دانشگاه Anglia Ruskin متعهد به ارائه تحقیقات با کیفیت بالا با تاثیر در همه زمینه های موضوع خود است.... [-]


تماس

Master - (Al Sharq) Studies Institute

آدرس 117149 Dubai Dubai, Dubai, امارات متحده عربی
وب سایت http://www.masterei.com/
تلفن +971 6 548 2102

آدرس Suite 304, Iran Insurance Building, Opp. Dubai Islamic Bank, Immigration Road, Sharjah, United Arab Emirates
61142-Sharjah Sharjah, Sharjah, امارات متحده عربی