توضیحات رسمی را مطالعه کنید

موسسه علم و فناوری SZABIST ( SZABIST ) SZABIST است که به طور کامل تأسیس شده است که از طریق قانون قانونی مجمع سند (قانون سند XI 1995) و توسط کمیسیون آموزش عالی (HEC) تأیید و به رسمیت شناخته شده است. پاکستان، به عنوان یک موسسه آموزشی درجه. SZABIST در دانشگاه کراچی، اسلامآباد، لارکانا و دبی (امارات متحده عربی) فعالیت می کند. SZABIST عضو ثبت شده انجمن بین المللی دانشگاه ها (IAU)، پاریس است. انجمن دانشگاه های مشترک المنافع (ACU)، لندن؛ فدراسیون دانشگاه های جهان اسلام (FUIW)، رباط؛ فدراسیون دانشگاه آسیا (AUF)، سئول؛ و انجمن دانشگاه های سارک (ASU).


BusinessWeek، مجله بین المللی بازرگانی بین المللی، SZABIST در میان بهترین مدارس کسب و کار در جهان به مدت شش سال (2001، 2002، 2003، 2004، 2006


آسیا وارز، یک مجله آسیایی پیشرو، SZABIST در بین بهترین مدرسه های MBA آسیای جنوب آسیا در دو سال متوالی (2003، 2004) رتبه بندی کرده است. SZABIST یکی از 15 مدرسه بازرگانی برتر آسیای جنوب آسیا در آسیا است.


SZABIST نیز در میان بهترین مدارس علم و فناوری و MBA در آسیا توسط انتشارات CNN-Time Asiaweek رتبه بندی شده است. SZABIST نیز در مدارس راهنمایی تحصیلی CNN ذکر شده است. بنابراین، SZABIST ، افتخار بی نظیر بودن تنها مؤسسه پاکستان را دارد که توسط BusinessWeek، Asiaweek، Asia Inc. و CNN شناخته شده است.


SZABIST امضا قرارداد همکاری با دانشگاه ویلز، انگلستان را امضا کرده است. SZABIST نیز امضا شده با دانشگاه ایالتی نیویورک، ایالات متحده آمریکا؛ دانشگاه لندن، انگلستان؛ دانشگاه فیلیپین زنان، فیلیپین؛ و آکادمی فیلم آسیا

ساختار دانشگاه


امروزه SZABIST به عنوان یک دانشگاه بزرگ متشکل از چهار محوطه دانشگاه (از جمله یک دانشگاه خارجی) سه مراکز دیپلم، سه کالج متوسط ​​و یک مرکز تحقیقاتی شناخته شده است. بیش از 3500 درجه به خاطر SZABIST اعطا شده است.

محل


SZABIST دبی پردیس در دانشگاه علمی بین المللی دبی واقع در ساختمان 10 واقع شده است. در اکتبر 2003، اولین جلسه علمی در دانشکده روستای دانش دانمارک در دانشکده های علوم مدیریت و علوم کامپیوتر آغاز شد. پردیس دبی بیشتر در بلوار 10 دانشگاه بین المللی دانشگاه دبی به پردیس جدید خود گسترش یافت.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

EMBA

Shaheed Zulfikar Ali Bhutto Institute of Science and Technology Dubai

SZABIST یک مدرک EMBA دو ساله برای مدیران و مديران متوسط ​​و سطح را ارائه می دهد که در تلاش برای برتری و چالش های بیشتر در زندگی حرفه ای خود هستند. EMBA یک برنامه دو ساله ... [+]

EMBA

SZABIST یک مدرک EMBA دو ساله برای مدیران و مديران متوسط ​​و سطح را ارائه می دهد که در تلاش برای برتری و چالش های بیشتر در زندگی حرفه ای خود هستند.

EMBA یک برنامه دو ساله است که بیش از شش ترم است و شامل 66 ساعت اعتبار است. 20 دوره، 1 پروژه تجاری (3 واحد) و 1 پروژه تحقیقاتی (3 واحد) برای فارغ التحصیل شدن لازم است.

حداکثر حد مجاز برای تکمیل مدرک تحصیلی EMBA پنج سال است.

ساختار برنامه

ترم اول... [-]

امارات متحده عربی دبی
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
6 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

MBA

Shaheed Zulfikar Ali Bhutto Institute of Science and Technology Dubai

SZABIST مدرک تخصصی در زمینه های تخصصی مدیریت، مدیریت منابع انسانی، بازاریابی، امور مالی، مدیریت زنجیره تامین، بانکداری اسلامی، MIS و ... [+]

MBA یکی ازدرجات تحصیلی کارشناسی ارشد و بسیار پرطرفداردانشجویان رشته بازرگانی در سراسر جهان می باشد

SZABIST مدرک تخصصی در زمینه های تخصصی مدیریت، مدیریت منابع انسانی، بازاریابی، مالی، مدیریت زنجیره تامین، بانکداری اسلامی، MIS و سیاست و مدیریت اقتصادی را ارائه می دهد . هر دو برنامه MBA (روز) و MBA (شب) ارائه شده است.

برای دانشجویانی که دارای مدرک 4 ساله BBA هستند ، مدت برنامه MBA 1.5 سال است. 10 دوره MBA (30 واحد) و یک پروژه تحقیقاتی (6 واحد) برای فارغ التحصیل شدن مورد نیاز است. دانش آموزان نیز نیاز به تکمیل یک کارآموزی 6 هفته ای دارند. حداکثر مدت این دوره 5 سال است.... [-]

امارات متحده عربی دبی
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
3 - 7 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی