Stafford

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

استافورد در سال 1993، تشکیل شد، در امارات متحده عربی با قصد تنها از ارائه کمک های آموزش از راه دور به حرفه ای کسب و کار در شرق میانه برای رسیدن به کیفیت خوب شرایط شناخته شده بین المللی است که آنها را به عنوان مدیران جدی علامت و پیشبرد حرفه خود.

شروع با 7 دانش آموزان در سال 1993 بیش از یک دهه بعد ما با میانگین 1000 دانشجو آموزش و پرورش سال فاصله بهره درگیر شده است. همه مدیران مشغول فکر جدی اثبات به جهان است که معنی آنها را به موفقیت می باشد.

استافورد به طور کامل در کمک به متخصصان تمام وقت در کسب و کار با آموزش از راه دور با کیفیت برای سرعت بخشیدن به زندگی حرفه ای خود را از طریق مطالعه مستقل متمرکز است.

استافورد کار می کند در سراسر شرق میانه و شام فاصله منطقه ارائه یادگیری اجرایی MBA است، دکترای، BA است، دیپلم و بیشتر.

ما غرور خودمان را در تعهد ما به موفقیت تحصیلی و کسب و کار از دانش آموزان ما، روابط ما بسیار عالی با دانشگاههای انگلستان ما، صداقت ما و با کیفیت بالا از کارکنان علمی و اداری حمایت از ما.

در طول این سالها، ما را دیده اند بسیاری از دانشجویان ما بالا رفتن از نردبان شرکت ها و رسیدن به اوج با دانش اضافه شده خود را از طریق یادگیری MBA و دوره های دیگر مانند دکتری و کارشناسی ارشد از راه دور. به عنوان یک نتیجه از راه دور، MBA، دانشجویان موفق به باز کسب و کار خود، و یا از بین رفته و تبدیل به مدیران شرکت های چند ملیتی. بعضی از آنها کاملا مسیرهای شغلی خود را تغییر و رضایت از دانستن آنها در عنصر واقعی خود را پس از سال ها از کار کمتر پاداش هستند به دست آورده اند.

و در حال حاضر با بیش از 2000 فارغ التحصیل حرفه ای به عنوان دوستان، هدف ما را به انجام ماموریت آموزش از راه دور ما رو به جلو را به نسل بعدی از دانش آموزان است. غرور و افتخار ما را در دانش آموزان ما است هر زمان که ما شرکت در مراسم فارغ التحصیلی خود را در دانشگاه خود را دو برابر شد.

51653_Stafford بنر شریک-UK-دانشگاه
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید Part time MBA » بازدید کنید Online کارشناسی(BA) » بازدید کنید Online MBA » بازدید کنید Online کارشناسی ارشد(MA) » بازدید کنید Online کارشناسی ارشد(MSc) » بازدید کنید DBA »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

Part time MBA

دانشگاه Northampton MBA

Online تمام وقت پاره وقت 18  زمان ثبت نام باز است قطر Qatar Online بوقلمون Turkey Online بلغارستان Bulgaria Online رومانی Romania Online صربستان Serbia Online یونان Greece Online + {تعداد} بیشتر

این MBA توسط دانشگاه Northampton ارائه شده است. این برنامه برای پاسخگویی به نیازهای مدیران ارشد یا بالقوه ارشد در تمام بخش های اشتغال طراحی شده است. [+]

دانشگاه Northampton MBA

مدرسه کسب و کار Northampton (NBS) MBA یک مدرک فوق لیسانس در مدیریت بین المللی است. این برنامه ترکیبی از تدریس و یادگیری مدیریت عمومی فوق العاده با به رسمیت شناختن و ارزیابی اضافی، و صلاحیت و فعالیت های عالی است. ما یک ترکیب منحصر به فرد از فرصت هایی ارائه می دهیم که ارزش پول زیادی را در بازار رقابتی و گران قیمت نشان می دهند.

پیشرفت شما از طریق برنامه هسته ای همراه با مجموعه ای از عناصر ارزش افزوده همراه است که عبارتند از:... [-]


دانشگاه لستر MBA

Online تمام وقت پاره وقت 2.5  زمان ثبت نام باز است قطر Qatar Online + {تعداد} بیشتر

این MBA توسط دانشگاه لستر ارائه شده است. تخصص ها: مدیریت منابع انسانی (HRM)، مالی و بازاریابی. [+]

دانشگاه لستر MBA

مدیران باید در چندین وظیفه باشند، چه در امارات متحده عربی، KSA و چه لبنان. آنها باید بدانند که چگونه انگیزه کارکنان و چگونگی به دست آوردن بهترین عملکرد را از مردم؛ چگونه محصولات و یا خدمات خود را به بازار عرضه می کنند و نیازهای مصرف کنندگان خود را برآورده می کنند. چگونگی پیاده سازی فرآیندها و سیستم ها؛ و نحوه مدیریت بودجه و درک تأثیری که عملکرد مالی بر تصمیم گیری استراتژیک دارد. مهم این است که آنها باید بدانند که چگونه همه این فعالیت ها در بستر یک بازار جهانی به سرعت در حال تغییر است. پیگیری دوره های صالح مانند مدیران بازرگانی MBA، خاورمیانه و لوانت می تواند بهبود قابل ملاحظه ای در نحوه رسیدگی به مسئولیت ها داشته باشد.... [-]


ویدئو ها

Distance Learning - The Stafford Advantage

تماس
آدرس محل سکونت
United Arab Emirates
United Arab Emirates Online, AE
آدرس محل سکونت
Bahrain Online, BH
آدرس محل سکونت
Jordan Online, JO
آدرس محل سکونت
Kuwait Online, KW
آدرس محل سکونت
Lebanon Online, LB
آدرس محل سکونت
Oman Online, OM
آدرس محل سکونت
Qatar Online, QA
آدرس محل سکونت
Saudi Arabia Online, SA