توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره Success Point College

یک موسسه آموزشی بسیار تحسین شده در امارات متحده عربی، Success Point College برنامه های دیپلم، کارشناسی و کارشناسی ارشد را که توسط دانشگاه غرب اسکاتلند مورد تایید دانش آموزان و کارشناسان حرفه ای قرار گرفته است، ارائه می دهد. با توجه به رتبه بندی دانشگاه های جهان در سال 2019، دانشگاه به عنوان یکی از 500 نفر برتر در جهان انتخاب شد.

این در سال 2015 از طریق یک اتحاد قوی بین دولت هند و دولت شارجه تحت حمایت از اتاق بازرگانی شارجه و مرکز تجارت و نمایش هند تاسیس شد. در طول سال ها، کالج روابط خود را با دولت هند و مشارکت های جدید با دانشگاه های انگلستان تقویت کرده است. یکی از آخرین مشارکت ما با شرکت بین المللی توسعه مهارت است. این به ما کمک کرد تا محوطه دانشگاه خود را با توجه به استانداردهای ISDC جهانی کسب و کار در امارات (IGBS) طراحی کنیم.

همه برنامه ها توسط سازمان های بین المللی حرفه ای از جمله CIMA، ACCA، IPA و CMI تأیید شده است، و پس از فارغ التحصیلی، دانشجویان را به عنوان یکی از ارجحیت های رقابتی نسبت به دیگران تلقی می کنند. آنها برای دانش آموزان طراحی شده برای دستیابی به یک ترکیب کامل از دانش نظری و تجربه عملی است. این نه تنها حرفه خود را افزایش می دهد بلکه همچنین آنها را با مهارت هایی که نیاز به رسیدگی در شرایط غیر معمول در محل کار دارد، فراهم می کند.

ایجاد یک آینده موفق

در Success Point College ، ما در ایجاد آینده با آموزش دانشجویان به داشتن بهترین مهارت های مورد نیاز صنایع مختلف اعتقاد داریم. این تنها به دلیل تلاش های مشترک دانش آموزان جذاب و بسیار متخصص، کارمندان پشتیبانی اختصاصی، استفاده از تکنولوژی پیشرفته و عزم دانش آموزان ما امکان پذیر است.

ما مجموعه ای از برنامه هایی را ارائه می دهیم که بر اساس برنامه های تمام وقت، آخر هفته و آموزش از راه دور انجام می شود. دانش آموزان می توانند با کمک استادان ما و انتخاب مواد ارائه شده توسط آنها را انتخاب کنند. ما خدمات حمل و نقل ویژه برای دانش آموزان تمام وقت را که از دانشگاه شارجه، عجمان و دبی به محوطه دانشگاه رفته اند، فعال کرده ایم.

تهیه دانش آموزان برای دنیای واقعی

کلاس های ما در شارجه با تکنولوژی پیشرفته تر برای کمک به دانش آموزان به بهترین نحو ممکن مجهز شده اند. محوطه دانشگاه با یک کتابخانه بزرگ، مرکز تفریحی و منطقه ورزشی در فضای باز که دانشجویان می توانند وقت آزاد خود را با دوستان خود صرف کنند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

Success Point College

لجستیک MBA ... [+]

در باره

لجستیک MBA

لجستیک MBA

[-]
امارات متحده عربی شارجه
سپتامبر 2020
انگلیسی
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Success Point College

MBA در کسب و کار بین المللی از دانشگاه غرب اسکاتلند تولید فارغ التحصیلان کالیبراسیون بالا است که می تواند به طور موثر به چالش های غیر قابل پیش بینی در محیط های کسب و کار ... [+]

در باره

MBA در کسب و کار بین المللی از دانشگاه غرب اسکاتلند تولید فارغ التحصیلان کالیبراسیون بالا است که می تواند به طور موثر به چالش های غیر قابل پیش بینی در محیط های کسب و کار در سطح جهانی رقابت کند. این دانش و درک اصلی کسب و کار اصلی را با تأکید قوی بر توسعه مهارت های مدیریتی مورد نیاز برای رهبران کسب و کار موثر تأکید می کند. ارتباطات، مذاکره و مهارت های تسهیل کننده شما تقویت خواهد شد.... [-]

امارات متحده عربی شارجه
سپتامبر 2020
انگلیسی
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Success Point College

MBA در کسب و کار بین المللی ... [+]

در باره

MBA در کسب و کار بین المللی

این برنامه به معافیت های 9 مقاله (F1-F9) نسبت به ACCA و معافیت های تا دیپلم پیشرفته در حسابداری مدیریت منجر می شود، به جز موارد مورد مطالعه در رابطه با CIMA.

[-]
امارات متحده عربی شارجه
سپتامبر 2020
انگلیسی
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی