توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه بولتون از سال 2008 تا به حال یک مشارکت موفق با WINC RAK. برنامه ها در سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد در دسترس هستند. برنامه ها توسط انگلستان و آموزگار محلی آموزگار لینک انگلستان از دانشگاه بولتون نیز نظارت شد برنامه های آموزش داده شود. دانش آموزان همچنین دسترسی به امکانات آنلاین دانشگاه مانند 'مودل دارند.

دوره های آموزشی

 • BA (لیسانس) مدیریت کسب و کار
 • BA (لیسانس) حسابداری
 • BA (لیسانس) مدیریت کسب و کار (از بالا به بالا)
 • کارشناسی (لیسانس) مدیریت کسب و کار (از بالا به بالا)
 • BA (لیسانس) مدیریت کسب و کار (HRM)
 • BA (لیسانس) مدیریت کسب و کار (بازاریابی)
 • کارشناسی (لیسانس) مدیریت کسب و کار
 • کارشناسی (لیسانس) مدیریت کسب و کار (از بالا به بالا)
 • قانون BA
 • MBA (کارشناسی ارشد)
 • MBA (از بالا به بالا)
 • MBA (اجرایی)
 • کارشناسی ارشد مدیریت ساخت و ساز پروژه
 • کارشناسی (لیسانس) محاسبات
 • کارشناسی (لیسانس) محاسبات (از بالا به بالا)
 • بنگ (لیسانس)، و برق و مهندسی الکترونیک (ایستاده پیشرفته)
 • فناوری اطلاعات کارشناسی ارشد
 • MBA یکی ازدرجات تحصیلی کارشناسی ارشد و بسیار پرطرفداردانشجویان رشته بازرگانی در سراسر جهان می باشد
 • BENG (لیسانس) مهندسی مکانیک
 • کارشناسی Physcology
 • کارشناسی (لیسانس) تعداد نقشه برداری و MGMT تجاری

دانشگاه بولتون

با بدن دانش آموز از سراسر 11،000 شما را به بهترین جهان در دانشگاه بولتون است. شما می توانید در یک مدرن، دانشگاه جمع و جور که در آن هیچ کس احساس می کند ناشناس و با گروه های آموزش کوچک در بسیاری از دوره بر اساس، شما می توانید مطمئن شوید که شما یک نام، نه فقط یک عدد است.

بولتون خود را دوستانه، شهر پر رونق نزدیک به شهرستانها بزرگی از منچستر و لیورپول است.

کیفیت آموزش ما همواره موفق به کسب بیشترین رأی را ممکن از آژانس کنترل کیفیت دولت و ما باید مجوز رسمی حرفه ای برای بیش از 30 آموزش برنامه های ما است.

در حال حاضر 192 عضو هیات علمی 130 نفر از آنها نگه درجه دکترا وجود دارد. این نشان دهنده 67.7٪ از دارندگان مدرک دکترا در میان هیات علمی.

اخلاق ما

دانشگاه بولتون منابع عمومی برای دانش حرفه ای و آموزش، کار با و به نمایندگی از مردم و سازمان ها برای حل مشکلات عملی است.

ما قویا بر این باورند که یادگیری اساسی برای تحول افراد و جامعه است.

ما در تمایل ما به پهلو به پهلو از تغییر تجاری، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی باقی بماند و ترکیب تاثیر آن در دوره های ما و در کار ما با شرکای بی امان.

ما برتری در دیگران را جشن می گیرند و با میل و رغبت عمل خوب خود را به دانشگاه و همکاری ما را به عقب.

ما افتخار می کنیم که همه عناصر جامعه را به طور کامل در میان کارکنان ما، دانش آموزان و سازمان های شریک نشان داده شده است.

ما را در آغوش تنوع و ارزش تفاوت.

ما نشان می دهد سازگاری، دقت و انعطاف پذیری در شناسایی و رفع نیازهای افراد و سازمان ها.

ما احترام گذاشته و ارزش نقش و دستاوردهای دانشمندان و دانشگاه های سنتی، در حالی که به دنبال ایجاد یک مدل از آموزش عالی است که در حرفه ای، نوآوری و کاربرد متمرکز شده است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

EMBA

University of Bolton - Ras Al Khaimah Academic Centre

این برنامه در امارات متحده عربی تدریس می شود. اجرایی MBA برنامه پاره وقت برای حرفه ای کسب و کار آماده برای تبدیل شدن مدیران ارشد است. تمرکز خود را در جهت تأمل در و بهبود ... [+]

این برنامه در امارات متحده عربی تدریس

MBA اجرایی یک برنامه پاره وقت برای حرفه ای کسب و کار آماده برای تبدیل شدن مدیران ارشد است. تمرکز خود را در جهت تأمل در و بهبود کسب و کار و عمل مدیریت است بر توسعه دانش و درک از مسائل مربوط به مدیریت استراتژیک است. این برنامه طراحی شده است به جفت و جور با خواسته های یک کار تمام وقت است.

در مورد دوره

مهم نیست که چه بخشی از صنعت یا تجارت شما کار می کنند در، دوره اجرایی MBA به شما در به دست آوردن درک انتقادی از مشکلات و چالش های پیش روی موسسات و سازمانها کمک و شما تجهیز با دانشکده تحلیلی و انتقادی برای شناسایی راه حل بالقوه است. این ویژگی ها توسط کارفرمایان معتبر به دنبال.... [-]

امارات متحده عربی الجزیره الحمرا
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

MBA

University of Bolton - Ras Al Khaimah Academic Centre

این برنامه در امارات متحده عربی تدریس می شود. به MBA بالا تا یک برنامه سریع برای کسانی که در حال حاضر یک مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت است. یک عنصر کلیدی از این برنامه پای ... [+]

این برنامه در امارات متحده عربی تدریس

MBA از بالا به بالا یک برنامه سریع برای کسانی که در حال حاضر یک مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت است. یک عنصر کلیدی از این برنامه پایان نامه MBA است.

متقاضیان خواهد تمام وقت بیش از دو سه ماهه است که کمتر از یک سال تقویم کامل مطالعه. آنها را حداقل دو سال سابقه کار و سطح 7 صلاحیت با حداقل 100 واحد در HE7 نیاز دارند.

انواع روش های تدریس و یادگیری فراهم کردن دسترسی به یادگیری برای دیدار با طیف وسیعی از نیازهای یادگیرنده و در هدف. گسترش مشارکت میان زبان آموزان، اجتناب از محرومیت و توسعه مهارت های یادگیرنده در هر دو عرصه دانشگاهی و محل کار. روش به کار عبارتند از: سخنرانی؛ کارگاه های آموزشی؛ آموزش (گروه و فردی) و سخنرانان مهمان.... [-]

امارات متحده عربی الجزیره الحمرا
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
6 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Bolton - Ras Al Khaimah Academic Centre

این برنامه در امارات متحده عربی تدریس می شود. کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار (MBA) درجه کارشناسی ارشد در ارتباطات کسب و کار است. این نیز یکی از مهمترین و پس درجه در جهان ... [+]

این برنامه در امارات متحده عربی تدریس

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) درجه کارشناسی ارشد در ارتباطات کسب و کار است. این نیز یکی از مهمترین و پس درجه در جهان به دلیل از ارزش خود را به مردم در کسب و کار و دولت به دنبال. یک مدرک MBA می توانید کسانی که در موقعیت خود را در کسب و کار و مدیریت، به ویژه کسانی که در اجرایی و مدیریتی بهره مند شوند.

برنامه MBA به شما می دهد دانش ارزشمند در مورد کسب و کار و همه جنبه های مرتبط با آن. شما در مورد استراتژی های کسب و کار و مفاهیم، ​​و چگونه به استفاده از این مهارت در زندگی عملی و در عملیات کسب و کار روز به روز یاد بگیرند. این دوره به شما می آموزد رهبری و شبکه های مهارت های لازم است که کمک خواهد کرد تا شما را جدا از کسانی که تخصص ندارد، و می تواند شما را به یک رهبر در زمینه انتخاب خود را.... [-]

امارات متحده عربی الجزیره الحمرا
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی