توضیحات رسمی را مطالعه کنید

AACSB Accredited

در مورد UAEU

امارات عربی متحده دانشگاه (UAEU) اولین و مهمترین دانشگاه جامع در امارات متحده عربی است. در سال 1976 توسط مرحوم شیخ زاید بن سلطان آل نهیان تاسیس شد، UAEU جامع، در حال ظهور تحقیقات فشرده دانشگاه ثبتنام حدود 14،000 اماراتی و دانشجویان بین المللی است. به عنوان دانشگاه شاخص امارات متحده عربی، UAEU ارائه می دهد طیف گسترده ای از معتبر، با کیفیت بالا برنامه کارشناسی و کارشناسی ارشد از طریق نه کالج، از جمله دانشکده کسب و کار و اقتصاد، یکی از بزرگترین واحدهای دانشگاهی. با یک هیئت علمی بین المللی برجسته، دولت از هنر، دانشگاه جدید، و طیف گسترده ای از خدمات پشتیبانی دانشجویی، UAEU ارائه می دهد یک محیط زندگی آموزش بی بدیل است که در امارات متحده عربی.

در مورد CBE

دانشکده کسب و کار و اقتصاد (CBE) در دانشگاه امارات متحده عربی برنامه کسب و کار با یک سنت قوی از آموزش با کیفیت، پژوهش و خدمات از سال 1977 ارائه کرده است. CBE استانداردهای AACSB بین المللی به برنامه ریزی استراتژیک خود را از سال 1993 مجموعه گنجانیده شده است. به عنوان یک نتیجه، CBE در کالج اول کسب در شرق میانه به AACSB در سال 2000 معتبر است. در سال 2012، برنامه حسابداری مجوز رسمی متمایز مجاز AACSB به دست آورد. امروز، CBE است تمایز جهانی که تنها واحد کسب و کار در شرق میانه معتبر در هر دو کسب و کار و حسابداری.

همانطور که از 2015-2016 از CBE شامل چهار گروه های دانشگاهی (حسابداری، مدیریت بازرگانی، اقتصاد و دارایی و آمار) با اعضای هیئت علمی بیش از 75 تمام وقت و 20 کارمند تمام وقت حمایت از بیش از 3000 دانشجو در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در انواع از برنامه های تحصیلی تدریس به زبان انگلیسی. CBE ارائه می دهد 10 مدرک کارشناسی در پردیس اصلی در العین در حسابداری، اقتصاد، امور مالی و بانکی، سیستم های اطلاعات مدیریت، و آمار و همچنین مدیریت کسب و کار با رشته های اصلی در کارآفرینی، مدیریت منابع انسانی و توسعه، بازاریابی، مدیریت زنجیره تامین و یا ترکیبی از دو تا از این رشته. کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار در ابوظبی، العین، و دبی در دسترس است، و ارشد حسابداری حرفه ای است در ابوظبی ارائه شده است. دکترای خود را در مدیریت کسب و کار نیز در ابوظبی در دسترس است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

United Arab Emirates University, College of Business and Economics

به وب سایت از برنامه های MBA در دانشگاه امارات متحده عربی خوش آمدید. ما امیدواریم که که شما آن را مفید و آموزنده را پیدا خواهد کرد. برنامه MBA ما در سال 2001 بر اساس یک ر ... [+]

به وب سایت از برنامه های MBA در دانشگاه امارات متحده عربی خوش آمدید. ما امیدواریم که که شما آن را مفید و آموزنده را پیدا خواهد کرد. برنامه MBA ما در سال 2001 بر اساس یک روشن، چشم انداز رسیدن به دور از رئیس دانشگاه در زمان HH شیخ نهیان Mabarak آل نهیان، تاسیس شد، از قرار دادن UAEU در خط مقدم از صندلی های علمی و فنی از یادگیری مقایسه با دیگر دانشگاه های مشهور بین المللی .

از آغاز کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی در رهبری و مدیریت جهانی یک نقطه عطف بزرگ برای دانشگاه امارات متحده عربی و دانشکده کسب و کار و اقتصاد به سمت دستیابی ماموریت دانشگاه بود.... [-]

امارات متحده عربی Abu Dhabi Al Ain
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی