توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به عنوان یکی از قدیمی ترین دانشگاه های اندونزی، Universitas Gadjah Mada به عنوان یک ستون بیداری آموزشی در اندونزی عمل می کند و به عنوان مدافع و انتشار دهنده Pancasila فعالیت می کند.

در Universitas Gadjah Mada، دانش آموزان از طیف گسترده ای از فرصت ها برای توسعه خلاقیت و نوآوری در حوزه های خود از طریق حمایت از زیرساخت های مدرن و فناوری اطلاعات ارائه می شوند. به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی در سطح جهانی، UGM با توجه به انگیزه اعضای هیات علمی و همچنین دانش آموزان برای انجام و انتشار پژوهش های خود توجه زیادی به فعالیت های پژوهشی دارد. علاوه بر این، این تلاش از طریق ایجاد 25 مرکز تحقیقاتی در زمینه های مختلف علمی تشدید می شود. UGM مجهز به منابع خالی 3608 اعضای استاد و 4،324 کارمند است که به شدت متعهد به ایجاد UGM بهترین دانشگاه و مرجع آموزشی برجسته در اندونزی هستند.

معرفی UGM

Universitas Gadjah Mada یک دانشگاه تحقیقاتی دانشگاه لیووندی است که در Yogyakarta، اندونزی واقع شده است، در تاریخ 19 دسامبر 1949 تاسیس شده است. UGM قدیمی ترین و بزرگترین موسسه آموزش عالی در اندونزی است. دانشگاه یوگیاکارتا، اندونزی، دانشگاه 360 آکر شامل 18 دانشکده، 68 برنامه کارشناسی، 23 برنامه تحصیلی دیپلم، 104 برنامه کارشناسی ارشد و تخصصی و 43 برنامه دکترا است.

در حال حاضر حدود 55،000 دانش آموز، 1،187 دانشجوی خارجی و 2500 اعضای هیات علمی دارد. Universitas Gadjah Mada یکی از معتبر ترین دانشگاه های اندونزی محسوب می شود.

UGM یک منطقه تحصیلی را اجرا می کند، یک قدمی است که دانشگاه ها در ایجاد یک محیط مفید برای تداوم فرآیند یادگیری می گذارند. این تلاش ها در زمینه توسعه همکاری های چند رشته ای و پاسخ دادن به مسائل زیست محیطی به منظور دستیابی به دیدگاه دانشگاه دنبال می شود. برخی از مراحل کاهش آلودگی و انتشار گازهای خروجی خودرو، توسعه عابر پیاده، محدود کردن وسایل نقلیه ورود به دانشگاه، ساخت خوابگاه های جدید در محوطه دانشگاه، توسعه جاده های پارکینگ، کاشت درختان سبز و بسیاری دیگر است.

منطقه ویژه ای از یوگیاکارتا که در آن UGM واقع شده است یکی از کوچکترین استان های اندونزی است و به طور گسترده ای به عنوان مرکز فرهنگ جاوه شناخته شده و همچنین مرکز یادگیری شناخته شده است. این 3،400،000 ساکن است که 511،000 نفر از آنها در شهر یوگیاکارتا زندگی می کنند. تعیین آن به عنوان یک مرکز یادگیری با وجود 120 موسسه آموزش عالی دولتی و خصوصی با جمعیت بیش از 300،000 دانش آموز مشخص می شود.

چشم انداز

دانشگاهی عالی و ابتکاری در سطح جهانی، با ارزشهای فرهنگی ملت بر اساس پانکاسلیا به عنوان ایدئولوژی دولتی و به اهمیت و بشریت اختصاص یافته است.

مأموریت

برای انجام آموزش، تحقیق و خدمات اجتماعی و همچنین حفظ و توسعه دانش که برای جامعه بسیار عالی و مفید است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

UNIVERSITAS GADJAH MADA

MM FEB UGM مدرک کارشناسی ارشد مدرسه ای در اندونزی است که آموزش عالی کسب و کار را با استناد به اعضای هیات علمی قوی و متخصص، برنامه درسی پویا، فرآیند یادگیری مشترک و خلاقان ... [+]

MM FEB UGM مدرک کارشناسی ارشد مدرسه ای در اندونزی است که آموزش عالی کسب و کار را با استناد به اعضای هیات علمی قوی و متخصص، برنامه درسی پویا، فرآیند یادگیری مشترک و خلاقانه و فضای آکادمیک دانشگاهی ارائه می دهد. این برنامه در حال حاضر تنها نماینده برنامه MBA در اندونزی است که در سطح جهانی پذیرفته شده توسط AACSB (انجمن پیشرفته دانشکده های کسب و کار) مورد تایید قرار گرفته است.

این تعهد ما به طور مداوم بهبود کیفیت آموزش را نشان می دهد. این برنامه پرورش و توانایی بالقوه رهبری دانش آموزان را از طریق یک برنامه درسی پیشرفته همراه با فرآیندهای یادگیری نوآورانه و برنامه توسعه مهارت های نرم افزاری پیشرفته از طریق شبکه بین المللی ما از 37 دانشگاه معتبر بین المللی شریک در دانشگاه Yogyakarta و جاکارتا پیموده است.... [-]

اندونزی Yogyakarta
آگوست 2019
انگلیسی
تمام وقت
18 - 24 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی