‏ در موناکو دانشگاهها

‏ 2018/2019‏ در موناکو مدارس عالی بازرگانی برترین های

On this page you can search for Universities, Colleges and Business schools in اهل موناکو. You will easily find all information about the top ranked universities in اهل موناکو. Click on"Read more" for a detailed description of the university and an overview of the study programs offered.

Find universities in اهل موناکو and browse through their programs to find the ones that suit you best. Get all info about the various study options in اهل موناکو and compare the tuition fees and length of study. You can save time and contact universities in اهل موناکو directly: fill out the"Request free information" form, which will put you in contact with the admissions office.

Start the search for your future education right away!

1نتایج دراهل موناکو

International University of Monaco

MBA اهل موناکو Monaco-Ville فرانسه Paris بریتانیا London September 2018 + {تعداد} بیشتر

دانشگاه بین المللی موناکو (IUM) واقع در موناکو، مونت کارلو در ریفایرای فرانسه یک دانشگاه زبان انگلیسی است که دوره های کارشناسی، فارغ التحصیل و کارشناسی ارشد در کسب و کار تخصصی مالی، کسب و کار لوکس و کسب و کار بین المللی را ارائه می کند. الهام بخش نسل جهانی مدرسه بازرگانی موناکو در دانشگاه بین المللی موناکو (IUM) رهبران موفق و متفکر و کارآفرینان را توسعه می دهد. ما تنها دانشگاهی هستیم که آموزش کسب و کار را به طور کامل در زبان Cote D'Azur تدریس می کند. با 60 ملیت در دانش آموز و دان… [+] ش آموزان نشان داده شده است، این موسسه عالی برای تحصیلات عالی در موناکو است. تفاوت در IUM چیست؟ ما خودمان را در اندازه كوچك كوچك خود جشن مي گيريم، در حالي كه دانش آموزان در تلاش هاي آكادميك خود توجه خاصي به آنها مي كنند. سطح بالایی از تعامل بین استادان و دانش آموزان وجود دارد و ما تفکر خلاق و خلاق را تشویق می کنیم. ما دانش آموزان را تشویق می کنیم که از استفاده از مهارت های آموخته شده در موقعیت های واقعی، فراتر از نظریه ها و داده های آموزش داده شده در سالن سخنرانی فراتر رود. این به آنها اجازه می دهد تا مهارت های تحلیلی و شناختی قوی ایجاد کنند که آنها را به عنوان یک پایه برای توسعه آنها به عنوان افراد موفق کسب و کار ارائه می دهد. دانش آموزان در یک محیط کاملا فرهنگی یاد می گیرند که مردم را از سراسر جهان به اشتراک می گذارد، زندگی را تغییر می دهد و فرصت ها را در مقیاس جهانی به ارمغان می آورد. دانش آموزان ما با آنها حس می کنند که آنها در دنیای تجارت هستند و خود را به عنوان افراد کسب و کار اعتماد به نفس و کارآفرینان فردا می بینند. موناکو یکی از مراکز برتر کسب و کار در اروپا است و همچنین به عنوان یک محیط امن شناخته شده است. دانش آموزان ما با مهارت های کسب و کار، تجربه عملی و توسعه شخصی که به آنها برای زندگی خدمت می کنند، فارغ التحصیل می شوند. این مأموریت ما الهام بخشیدن به نسل جهانی است. [-]