Fondazione CUOA

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Fondazione CUOA Business School

CUOA (گسترده ای بله) مدرسه کسب و کار در سال 1957 تاسیس شد

در ایتالیا، CUOA یکی از مدرسه های کسب و کار برتر و یک مرکز فعال برای توسعه و ارتقاء مدیریت بخش خصوصی و دولتی و مهارت های کارآفرینی است.

یکی از مهمترین ویژگی های مدرسه مدیریت بازرگانی CUOA، تاریخ طولانی و روابط جغرافیایی عمیق آن است که به ارتقاء کارآفرینان برجسته و مدیران در شمال شرقی ایتالیا کمک می کند.

CUOA نه تنها موفق به ارائه دوره های آموزشی بین المللی (همکاری با شرکای خارجی) بلکه همچنین با بیش از 3500 شرکت محلی کار می کند. دانش آموزانی که در این دوره شرکت می کنند از 50 کشور مختلف می آیند و 15 پروژه توسعه متفاوت در سطح جهانی دارند.

مدرسه مدیریت بازرگانی CUOA رهبر ملی و بین المللی در دوره های شرکتی و مدیریت است. این کالج به دانش آموزان در توسعه نیازها و توانایی های فردی کمک می کند.

CUOA افراد، شرکت ها، سازمان های خصوصی و عمومی را به یک مدل مدیریت جدید شرکت برای هدایت اهداف شرکت هدایت می کند.

این مدرسه مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار، یک دوره اجرایی کوتاه مدت و یک دوره سفارشی برای پاسخگویی به همه نیازها را ارائه می دهد. در ایتالیا، بخش استخدام انسانی هر شرکت، دانشجویان مدیریت کسب و کار COUA را به عنوان مهمترین پذیرش پذیرش می دانند.

مدرسه کسب و کار CUOA یک ساختمان با شکوه در قرن 18 است که در ویلا والمرانا موروسینی واقع در ویسنزا در حومه ایتالیا واقع شده است. این ساختمان سبک پالادیان قرن 18 توسط معمار فرانچسکو ماتنی طراحی شده و تمامی امکانات مدرسه را پوشش می دهد که فرهنگ تاریخی و فعالیت های دانشگاهی را پوشش می دهد.

Valmarana Morosini در کنار ویلا قرار دارد و نمونه ای از مدرسه کسب و کار مدرن است. این مساحت مسکونی در وسط ویلا های زراعتی و کلبه قرار دارد و دارای بیش از 50 اتاق با امکانات و سرویس های دیگر است.

Fondazione CUOA Business School

CUOA (گسترده ای بله) مدرسه کسب و کار در سال 1957 تاسیس شد

ویلا والمارا مورسینی

103، G. مارکونی

Altavilla Vicentina، Vicenza، IT 36077

مکان ها

Altavilla Vicentina

Fondazione CUOA Business School

Address
CUOA Business School
Villa Valmarana Morosini
103, G. Marconi

36077 Altavilla Vicentina, ونتو, ایتالیا
وب سایت
تلفن
+39 0444 333711

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید