توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

دانشگاه مارکونی یک دانشگاه جهانی است که در تحقیقات و نوآوری های قابل توجه بین المللی فعالیت می کند. این دانشگاه فراتر از محیط یادگیری دانشگاهی است، و از طریق روش های پیشرفته تکنولوژیکی با فعالیت های سنتی مانند سخنرانی ها، کارگاه ها و سمینارها، از روش های یادگیری نوآورانه استفاده می کند.

تحقیقات مارکونی از اقتصاد و هنر به علم و فن آوری کاربردی متناسب با تغییرات اجتماعی و پیشرفت است. رویکرد ما مبتنی بر توسعه دانش، مهارت ها و صلاحیت های بین رشته ای است با تاکید خاص بر چشم انداز جهانی. تعهد به برتری و کیفیت الهام بخش برنامه های ما است که هدف آنها آماده سازی دانش آموزان برای مقابله با تغییرات جهانی است و به طور موفقیت آمیزی دانش آکادمیک خود را در شرایط واقعی زندگی می کنند.

این دانشگاه تلاش می کند ارزش و مأموریت خود را برای برآوردن نیازهای دانش آموزان بین المللی و داخلی، ارائه فرصت های تحصیلی مختلف در سطح کارشناسی و تحصیلات تکمیلی، برنامه ریزی انعطاف پذیر، ثبت نام مستمر، کلاس های آنلاین، آزمایشگاه های مجازی و شبیه سازی ها، به ارمغان بیاورد.

در حال حاضر جامعه متنوع ما بیش از 16،000 دانش آموز در برنامه های تحصیلات تکمیلی و کارشناسی ارشد، 300 عضو هیات علمی و یک تیم مشاوره تحصیلی متشکل از بیش از 200 کارشناس دارد. آزمایشگاه های مجهز به تجهیزات تحقیقاتی ما، از جمله شرکت مارکونی استودیو، دفتر تولید ما برای هنرهای سینمایی و رسانه های دیجیتال، که دانش آموزان می توانند دانش خود را اعمال کنند و تجربیات عملی آموزشی را پشت سر بگذارند، حمایت می کنند.

مأموریت

ماموریت مارکونی این است که برنامه های درجه های ابتکاری و مقرون به صرفه با کیفیت بالا و فرصت های یادگیری را برای دانش آموزان داخلی و بین المللی به طور یکسان با بهره گیری از آخرین فن آوری ها و پاسخگویی به نیازهای دانش آموزان در پیروی از یکپارچگی تحصیلی، فردی و حرفه ای ارائه دهید.

هنگامی که مدرک تحصیلی خود را با دانشگاه مارکونی دنبال می کنید، نه تنها به آخرین فن آوری های یادگیری آنلاین دسترسی خواهید داشت، بلکه به تدریس، امکانات و حمایت های دانشگاهی دسترسی خواهید داشت.

مشارکت فعال ما با موسسات محلی، ملی و بین المللی به یک هدف مشترک پایدار برای قرار دادن و پیشرفت دانش آموزان در نیروی کار کمک می کند.

اهداف

  • برای ارائه برنامه های درجه ای حرفه ای با کیفیت بالا.
  • ایجاد یک جامعه و غنی سازی زندگی دانش آموزان با ارتقاء رشد آموزشی و حرفه ای
  • برای تشویق یادگیری متمرکز بر دانش آموزان در تمام سطوح، با حمایت از منابع تکنولوژیکی و به رهبری دانش آموزان و کارکنان واجد شرایط
  • برای ارائه یک تجربه آموزشی برجسته از طریق خدمات پشتیبانی دانشگاهی و اداری
  • برای ترویج تحقیق و نوآوری میان رشته ای
  • برای تقویت همکاری و تعامل میان نهادهای دیگر با اهداف مشابه

مدل آموزشی ما

تخصص مارکونی علمی بر پایه یک سنت آموزشی غنی اروپایی است و ارزش افزوده تحقیقات و نوآوری در زمینه فناوری های یادگیری را فراهم می آورد.

مدل آموزشی مارکونی شامل هر دو فرمت آنلاین و مخلوط شده است که ترکیبی از فعالیت های چهره به چهره و تعاملی است و تعامل دانش آموزان و دانش آموزان را افزایش می دهد و از منابع سازمانی بیشتر استفاده می کند.

با انتخاب گزینه ترکیبی شما می توانید سمینارهای چهره به چهره و درس های یکی از شاخه های دانشگاهی برای غنی سازی تجربه مطالعه آنلاین خود را داشته باشید.

دانش آموزان خارج از کشور در دانشگاه مارکونی ثبت نام کرده اند تا بتوانند در یک جامعه بین المللی شرکت کنند، خود را در فرهنگ های مختلف قرار می دهند و درجه تحصیلی اروپایی را بدون نیاز به ترک کشور خود به دست می آورند.

هنگامی که یک مدرک آنلاین را با دانشگاه مارکونی انتخاب می کنید، دسترسی مستقیم به تدریس، امکانات و پشتیبانی دانشگاهی خواهید داشت. کارکنان آموزش ما مستقیما مسئول ایجاد و طراحی دوره های آنلاین خود هستند، با بهره گیری از آخرین راه حل های تکنولوژیکی برای تضمین کیفیت تحصیل و تجربه درگیر شما.

آخرین یافته های ما در طراحی آموزشی و تکنولوژی های دیجیتال منجر به ایجاد سیم کارت مجازی C @ mpus پلت فرم سیم کارت مجتمع (Multimodal سیستم مجتمع) که از ادغام ابزار زیر بهره مند است:

technologies

در این محیط یادگیری، مواد آموزشی چند رسانه ای و تعاملی (درس های صوتی / ویدئویی، آزمایشگاه های مجازی، شبیه سازی، مطالعات موردی، آزمایش ها)، دانش آموزان را قادر می سازد تا تجربیات خود را در مورد خودشان سفارشی کنند.

اعتبارات ملی

ایتالیا: اولین دانشگاه آنلاین است که در ایتالیا توسط وزارت آموزش ایتالیا تأیید شده است

یونان: با تأیید وزارت آموزش یونان برای ارائه مدرک لیسانس در زبان های مدرن و ادبیات، روانشناسی و علوم تربیتی و مدرک لیسانس در زمینه رهبری، مدیریت و فن آوری های نوظهور.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

Guglielmo Marconi University

کسب مدرک بین المللی شناخته شده MBA از دانشگاه مارکونی برای سرعت بخشیدن به شغل خود و تبدیل شدن به خود را به یک رهبر کسب و کار. دانش آموزانی که دارای مدرک کارشناسی و غیر کا ... [+]

بررسی اجمالی

کسب مدرک بین المللی شناخته شده MBA از دانشگاه مارکونی برای سرعت بخشیدن به شغل خود و تبدیل شدن به خود را به یک رهبر کسب و کار. دانش آموزانی که دارای مدرک کارشناسی و غیر کارشناسی هستند می توانند از این برنامه بهره مند شوند و در محیط کسب و کار پیچیده و چالش انگیز امروز موفق شوند.

برنامه MBA MBA مارکونی نه تنها یک برنامه تجاری است، بلکه یک تجربه انگیزشی و در حال تغییر در زندگی است که شما را مجددا فکر می کند و مجددا ارزیابی می کند که چگونه کسب و کار کار می کند و شما را قادر می سازد با یادگیری بهترین استراتژی های کسب و کار رقابت کنید.... [-]

ایتالیا Rome
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
10 - 12 ماهها
پردیس دانشگاهی
آنلاین
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Guglielmo Marconi University

کسب مدرک بین المللی شناخته شده در درجه بازاریابی از دانشگاه مارکونی به سرعت بخشیدن به شغل خود در بازاریابی. ... [+]

بررسی اجمالی

کسب مدرک بین المللی شناخته شده در درجه بازاریابی از دانشگاه مارکونی به سرعت بخشیدن به شغل خود در بازاریابی.

MBA در برنامه بازاریابی شما را به دانش فرآیند توسعه بازاریابی از جمله فرمول بندی استراتژی، بینش مصرف کننده ارائه می دهد

دانشگاه مارکونی آموزش ترکیبی انعطاف پذیر MBA در بازاریابی ترکیبی از کلاس های Face to Face و کلاس های مجازی در همه مکان ها است، در حالی که دانش آموزان زندگی شخصی و حرفه ای خود را تعادل می دهند.... [-]

ایتالیا Rome
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
10 - 12 ماهها
پردیس دانشگاهی
آنلاین
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Guglielmo Marconi University

کسب مدرک بین المللی در مدرک مدیریت بهداشت و درمان در دانشگاه مارکونی را به سرعت بخشیدن به شغلی خود در HealthCare درآورید و خود را به یکی از کارکنان HealthCare بسپارید که ... [+]

بررسی اجمالی

کسب مدرک بین المللی در مدرک مدیریت بهداشت و درمان در دانشگاه مارکونی را به سرعت بخشیدن به شغلی خود در HealthCare درآورید و خود را به یکی از کارکنان HealthCare بسپارید که می داند چگونه در سازمان های غیر انتفاعی، سودآور و سازمان های مراقبت های بهداشتی داوطلبانه در روش های موثر و نوآورانه مدیریت کنید .

MBA در برنامه مدیریت سلامت متمرکز بر نیاز به مدیران مراقبت های بهداشتی برای یادگیری مداوم، متفکران انتقادی و متخصصان اخلاق، با شناخت ماهیت چند سازه واقعیت های انسانی، اجتماعی و سازمانی و روابط پیچیده بین سیستم ارائه دهندگان بهداشت و نیازهای از جامعه... [-]

ایتالیا Rome
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
10 - 12 ماهها
پردیس دانشگاهی
آنلاین
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی