توضیحات رسمی را مطالعه کنید

طرف دیگر گردشگری

UET - دانشگاه اروپایی برای گردشگری در سال 1993 با هدف آموزش حرفه ای در بخش گردشگری تاسیس شد.

بخش گردشگری، بیشتر به تغییرات ناگهانی نسبت به سایر بخش ها، نیاز زیادی به متخصصان بسیار متخصص دارد که در زمینه بین المللی مورد استفاده قرار می گیرند.

117161_36872034_1907980502594386_8389518494412046336_o.jpg

چشم انداز

UET Italia رهبر ارائه مدل جهانی در ايتاليا است که مرزهای جدیدی را در آموزش و پرورش و مهمان نوازی ایجاد می کند.

مأموریت

UET تجربه یادگیری منحصر به فرد، مهارت ها و توانایی های دانش آموزان و سازمان های سراسر جهان را فراهم می کند. در مشورت با صنعت، ما به توسعه آموزشی و آموزش Pathways و برنامه هایی که به ماهیت پویا از گردشگری و مهمان نوازی صنعت پاسخگو هستند و فرصت های شغلی ایجاد و مشاغل انجام دانش آموزان خواسته، شیوه زندگی و کیفیت زندگی است. با مشارکت با صنعت و دولت، فرصت های کارآموزی فوق العاده، پروژه های سنگین، فرصت های شبکه و یادگیری جهانی و تجربیات حرفه ای برای دانش آموزان و همکاران ما ارائه می دهیم. ما فرهنگ نوآوری را تقویت می کنیم که باعث ریسک پذیری، کارآفرینی و انعطاف پذیری در میان کارکنان و دانشجویان ما می شود. ما متعهد به استخدام و توسعه یک تیم متنوع است که ترویج، بازتاب و حمایت از دانشجویان و همکاران مختلف ما است.

ارزش های

UET متعهد شده است:

  • بالاترین استانداردهای تعالی و پاسخگویی
  • تجربه دانشجویی و قابلیت اشتغال
  • درگیر شدن در روند جهانی
  • پرورش نوآوری و تفکر خلاق
  • کار تیمی، همکاری و همکاری
  • شفافیت و صداقت
  • عدالت، عدالت و احترام به یکدیگر
  • یک محیط محرک، کالج، بسیار حرفه ای و پذیرنده117211_fotoTPSTI_Amadeus.jpg


تم اصلی برای ارتقاء

جامعه: ما حمایت، ایجاد و ایجاد جوامعی متعددی را که دانش آموزان ما بتوانند آن را یاد بگیرند و توسعه دهند، حفظ خواهیم کرد.

تعهد: ما اطمینان خواهیم داد که دانش آموزان ما با تحصیلات خود و با فرصت های زیادی که در داخل و خارج از UET که از طریق آنها می توانند ویژگی های فارغ التحصیلی و قابلیت های استخدام را توسعه دهند.

پشتیبانی: ما شما را به موقع و مفید پشتیبانی، فعالانه و واکنش نشان می دهد به طوری که آنها می توانند پتانسیل خود را تحقق بخشند.

بازخورد: ما بازخورد سریع و مفید شما را ارائه خواهیم داد

شناخت: ما از عمل تدریس خوب حمایت خواهیم کرد

درصد بالای اشتغال برای دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد در گردشگری

با دوره ها و مدرک کارشناسی ارشد، دانش آموزان فرصتی واقعی برای پایان بخشیدن به برنامه تحصیلی و کارآموزی خود دارند. UET گزارش کار بسیار زیاد پس از دوره خود را که بسته به بخش، بین 75٪ تا 82٪ است. کارهای دانشجویان ما در ایتالیا و خارج از کشور انجام می شود.117215_UETweb-277.jpg

اعتبار نامه ها

UET توسط وزارت آموزش و پرورش تحت مجوز فرمان ریاست جمهوری 389/1994 OM 13.01.99 مجاز است. همچنین طبق استاندارد UNI ENI ISO 9001: 2008 گواهی شده است.

UET قراردادهایی با دانشگاه های ملی و بین المللی برای همکاری علمی و آموزشی تهیه کرده است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA جهانی

UET University School Of Tourism (Scuola Universitaria Europea per il Turismo)

این کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی یا MBA (جهانی مهمانداری و گردشگری) مناسب است: فارغ التحصیلانی که مایل به تحصیل بیشتر، کسانی هستند که مایل به کسب کارآفرینی هستند و شرکت ... [+]

این برنامه به شما اگر شما یک:

کوهنورد حرفه ای که در حال حاضر در صنعت گردشگری و مهمان نوازی کار می کند،کارفرمای حرفه ای که مایل به ادامه کار در مدیریت بین المللی گردشگری و مهمان نوازی است، یافارغ التحصیل مایل به تحصیل بیشتر

شما یک تجربه آموزشی خواهید آموخت که تحقیقات، نظریه های علمی و تجارب دنیای واقعی را ادغام می کند. این برنامه به شما مهارت های لازم برای برآورده ساختن تقاضا برای متخصصان مدیریت در صنعت گردشگری بین المللی و مهمان نوازی ارائه می دهد. پس از اتمام این دوره، انتظار می رود که شما بتوانید حرفه ای در زمینه های مختلفی از جمله: بخش مهمان نوازی و گردشگری، سازمان های مدیریت مقصد، آموزش و پرورش بخش سوم در گردشگری و مهمان نوازی، مشاوره (تحقیق) کار در گردشگری و مهمان نوازی، و یا تبدیل شدن به کارآفرین.... [-]

ایتالیا میلان
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
12 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Students Reflect on their UET experience.

UET Милане - Приезжайте сюда!