MDCI - Management Development Centre

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بارهای بی سابقه تفکر جدید را طلب می کنند.

MDCI و CMC Playbook را دوباره نوشتند.

بیش از سی سال ، مرکز توسعه مدیریت بین المللی (MDCI) در حال تعریف مجدد نحوه ارائه آموزش های اجرایی در خاورمیانه و آفریقا است. اکنون ، تمرکز ما بر روی فعال کردن رهبران تحول گرا منجر به دستیابی به یک MBA معتبر انگلیس در Pathway جدید شده است.

با راهنمایی مدیر عامل CMC ، دکتر لستر ماسینگام ، ما MBA نسل بعدی MBA را به رهبران نسل بعدی خلیج فارس می رسانیم. فقط با 12 میلیون دلار سرمایه گذاری مالی فقط 12،000 دلار شروع به کار کنید.

همه ما سابقه داریم. در اینجا مختصراً به ما می پردازیم.

  • بیش از 5000 فارغ التحصیل.
  • همکاری با دانشکده ها ، کالج ها و دانشگاه های پیشرو در انگلستان.
  • جایزه ملکه را برای صادرات در آموزش و پرورش دریافت کرد.

138019_photo-1454165804606-c3d57bc86b40.jpg

تاریخ

اوایل دهه 1990

MDCI بحرین را به عنوان قطب منطقه ای خود برای خدمت به آموزش رهبری متخصصان و رهبران حرفه ای عرب در همه بخش ها انتخاب می کند.

1993

MDCI نخستین برنامه MBA آموزش از راه دور را در منطقه با دانشگاه هال انگلستان از پایگاه هایی در دبی و بحرین راه اندازی می کند.

1995

MDCI به عنوان اولین ارائه دهنده MBA برای سعودی آرامکو تأیید شد و اولین MBA در محل را در سلطان عمان با دانشگاه لینکلن در انگلستان تحویل می دهد.

1997

MDCI برای صادرات در آموزش و پرورش جایزه ملکه را دریافت می کند.

1998

MDCI نخستین دکترای منطقه را در مدیریت بازرگانی منطقه با موقعیت در GCC با دانشگاه های هال و لینکلن آغاز می کند.

2000

MDCI اولین مدرک کارشناسی ارشد در مطالعات امنیتی را در GCC با دانشگاه مطالعه در انگلستان ارائه می دهد.

اوایل دهه 2000

MDCI با همکاری وزارت کار و امور اجتماعی ، برنامه مدیریت پیشرفته مدیریت در بحرین را راه اندازی می کند. در همین حال ، با مشورت با Attaché ارتش انگلیس برنامه هال MBA را به عنوان بخشی از برنامه افست ال Yamamah به سلطان نیروهای مسلح عمان تحویل داد.

2006

MDCI نمایندگان منطقه ای را برای دانشگاه آفریقای جنوبی منصوب کرد.

2015

MDCI دکترای مدیریت بازرگانی (DBA) را در محل در بحرین و عمان با دانشگاه جان مورس لیورپول تحویل می دهد.

2020

نسل بعدی MBA بصورت آنلاین و آنلاین اجرا می شود که در طول قفل جهانی CoVid-19 راه اندازی شد.

ارتقاء قدرت رهبری ، بیش از 5000 بار از سال 1993

فارغ التحصیلان

در بحرین از سال 1993 ، MDCI تحویل در محل از توسعه مدیریت ، برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد از موسسات دانشگاهی تحسین برانگیز از جمله دانشگاه های معتبر انگلستان مانند هال ، خواندن و لینکلن را به بیش از 5،000 شغل بازاریابی ، پشتیبانی و مدیریت کرده است. حرفه ای ها.

ژنرال جدید

تفکر چند وجهی از طراحی و زمانبندی MBA نسل بعدی الهام گرفته است. برای مبتدیان ، سال 2020 یک سال بی سابقه است که خواستار یادگیری جدید است. گواهینامه CMC در رهبری تحول گرا با مدرک دانشگاه یورک سنت جان در بسیاری از سطوح پاسخ می دهد. و ما این تصور را داریم که فارغ التحصیلان ما آماده هستند تا این موضوع را به اعضای خانواده ، دوستان و تیمشان معرفی کنند.

رهبران

تنها چهار سال از تحقق توسعه مدیریت ، برنامه های کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد ، MDCI در سال 1997 جایزه ملکه را برای صادرات در آموزش و پرورش دریافت کرد و تصدیق کرد که نقش برجسته این شرکت انگلیسی در خاورمیانه و آفریقا را تصدیق می کند. برنامه های MDCI سریع به جلو و بیش از دو دهه و در برنامه های MDCI توسط رهبران در سطوح مختلف در چندین بخش ، از جمله وزیران ، C-Suite و همچنین کارآفرینانی که جذب مگا ، ادغام و لیست را جذب می کنند ، حضور داشته است.

در آخر ، MBA که قابل دستیابی ، معتبر ، قابل دسترسی و مقرون به صرفه است.

چرا وقتی می توانید در مدت 12 ماه به یک مدرک تحصیلی معتبر دانشگاه انگلستان در کمتر از 12،000 دلار برسید ، حداقل دو برابر وقت و هزینه برای کسب MBA صرف کنید؟

تغییرات کوانتومی تغییر ماههای گذشته ، تیم ما را ترغیب کرد تا یک راه حل جدید برای MBA پیدا کند. ما برنامه کاملی را برای متخصصان شجاع و حرفه ای عربستان بدنبال مهارت های رهبری جدید در این مقطع بی سابقه ای قرار داده ایم.

نتیجه MBA نسل بعدی است.

تحصیل شما در یک سال به پایان رسیده است ، نیازی به مدرک کارشناسی ندارد و توسط دانشکده انگلیس در خلیج فارس و / یا بصورت آنلاین زندگی می شود و هزینه های دیگر را کاهش می دهد.

چرا MDCI را انتخاب کنید؟

ما به موانع موفقیت اعتقاد نداریم.

این قابل دسترسی ترین MBA در منطقه است.

هیچ مدرک لازم نیست.

  • تجربه کاری فصلی شما می تواند شما را سوار هواپیما کند.
  • شش ماه اول را برای کسب گواهینامه حرفه ای در رهبری تحول گرا انجام دهید.
  • هزینه ها و سفر را کاهش دهید ، در خلیج فارس شرکت کنید و یا به کلاس دسترسی پیدا کنید ، بصورت آنلاین زندگی کنید.
  • تحویل آخر هفته که متناسب با کار و خانواده شما است.

عشق ما به عربستان

بیش از سی سال ، MDCI به دانشجویان در خاورمیانه و آفریقا در رسیدن به پتانسیل های واقعی و دستیابی به جاه طلبی های شغلی کمک می کند. دریافت کننده جایزه ملکه برای صادرات در آموزش و پرورش ، فارغ التحصیلان MDCI دارای 5000 فارغ التحصیل - در بین سازمان های برجسته مانند Batelco ، سعودی آرامکو ، المارعی ، Gulf Air ، قطر نفت ، RasGas ، PDO و Omantel است.

مکان ها

منامه

Address
MDCI - Management Development Centre
منامه, فرمانداری پایتخت, بحرین