COPPEAD Graduate School of Business

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

COPPEAD Graduate School of Business دانشگاه فدرال ریو دوژانیرو یک مدرسه تجاری است که به دلیل تعالی خود در سطح جهان شناخته شده است.

با توجه به عمده ترین چالش های اقتصادی ، برزیل برای پیشرفت در زمینه دانش و آموزش مدیریت ، مواد ضروری شرکتها را برای برتری در محیط معاصر مسابقات و همکاریهای بین سازمانی نیاز دارد.

در COPPEAD ، پژوهش و دانش محورهای اصلی فعالیتها هستند. بنابراین ، در تعامل روزانه با دانشجویان ، شرکت ها و سایر فعالان بازار ، دانش ما تولید می کند ماهیت تحویل ما در کلاس و تعامل با جامعه را هدایت می کند. این پایه و اساس رسالت و چشم انداز ما است ، و آنچه اعتقاد داریم سهم ما در جامعه است.

بیانیه مأموریت

COPPEAD Graduate School of Business متعهد به تعالی در تدریس و تحقیق در زمینه تحصیلات تکمیلی است. به عنوان بخشی از یک دانشگاه دولتی ، هدف ما این است که با ارائه آموزش به رهبران مشاغل حال و آینده که قادر به انجام عملکرد بسیار در محیط محلی و جهانی و همچنین دانشکده های جدیدی هستیم که بتوانند در دانشگاه برزیل مشارکت نمایند و بتوانند دانش خلاقانه ای را ایجاد کنند ، ایجاد کنند. کسب و کار.

چشم انداز

COPPEAD قصد دارد اولین انتخاب دانشجویانی باشد که مایل به تحصیل در کسب و کار و مدیریت در برزیل هستند.

ارزش های مرکزی

ارزش های مرکزی ما عبارتند از: تعالی، یکپارچگی و خدمات به برزیل.

تعالی: این ذات ما است ، از جمله اقدامات دیگر ، رشد ، تحقیقات ، استخدام دانشکده ، طراحی برنامه های جدید را راهنمایی می کند.

صداقت: ارزش های COPPEAD شامل بذر رفتار اخلاقی و مسئولانه اجتماعی در حرفه مدیریت است. ما می دانیم که صداقت بهترین روشی است که مدرسه می تواند رسالت خود را انجام دهد و به برزیل بهتر خدمت کند.

خدمات به برزیل: COPPEAD سومین مدرسه در برزیل و اولین مدرسه در ریودوژانیرو بود که یک برنامه دکترا ارائه می داد. اولین بار در برزیل است که یک استاندارد بین المللی MBA تمام وقت را ارائه می دهد و پیشگام آموزش مدیریت در تجارت و مدیریت در برزیل بود. ما برای توسعه کشورمان باید افراد و سازمانها را توسعه دهیم.

COPPEAD که در سال 1973 تأسیس شد ، تنها مدرسه تجارت برزیل است ، بخشی از سیستم فدرال برزیل (UFRJ) با اعتبار بین المللی. MBA تمام وقت ما شهریه رایگان و تنها در آمریکای لاتین در بین بهترین مدارس تجاری جهان در برنامه های MBA تمام وقت Financial Times به ثبت رسیده است.

رتبه بندی

100 بار برتر مالی

11 بار در فهرست 100 رتبه برتر جهانی MBA از Times Financial ذکر شده است.

100 بار برتر مالی

MBA اجرایی دو بار در صدر 100 رتبه برتر اجرایی MBA Times of Financial ذکر شده است.

1º MBA در برزیل

برگزیده بهترین MBA در برزیل توسط Você S / A در سال 2016.

اعتبارنامه ها ، مجوزها و انجمن ها

127063_logos.png

دانشگاه فدرال ریو دو ژانیرو

دانشگاه فدرال ریو دوژانیرو در سال 1920 تأسیس شد و اولین و بزرگترین دانشگاه فدرال در برزیل است. یكی از بزرگترین مراكز تعالی در امر تدریس و پژوهش در كشور و آمریكای لاتین ، رسالت این دانشگاه فراهم كردن وسایل تسلط ، گسترش ، تزكیه ، كاربرد و اشاعه برتری جهانی دانش دانش بشری به جامعه برزیل است. به عنوان یک نیروی دگرگون کننده عمل کنید.

مکان ها

ریودوژانیرو

Address
Rua Pascoal Lemme, 355
Cidade Universitária
Rio de Janeiro - RJ

21941-918 ریودوژانیرو, ایالت ریو دوژانیرو, برزیل