توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کسب و کار ESIC112995_pexels-photo-1451447.jpegrawpixel.com / Pexels

چشم انداز

برای توسعه، از طریق آموزش و انگیزه برای تحقیق، دانش و فرهنگ، ترویج تشکیل یکپارچه انسان و متخصصان متعهد به توسعه و بهبود جامعه است.

ماموریت ما

- برای آموزش متخصصان قادر به ایجاد شرکت ها و سازمان ها و انجام آنها، با مسئولیت کامل، کارآیی و کارایی در مدیریت کار - در هر سطح - در هر منطقه از فعالیت.

- در جامعه، فرهنگی را که بر ارزشهای اخلاقی و عقلانیت در کسب و کار، ایجاد کانال های ارتباطی بین دنیای دانشگاهی و کسب و کار و تقویت کسب و کار دانش آموزان خود، در جامعه منتشر کنید.

- تحریک تحقیقات علمی و فنی در مدیریت و بازاریابی کسب و کار نه تنها با تشویق کار توسعه یافته در مدرسه بلکه از طریق انتشار تفکر اقدامات پژوهشی در کل جامعه.

ارزش ها

  • تمام فرد را در نظر بگیرید.
  • این شخص دارای تعادل است
  • فرم زندگی
  • شخص خود را درک می کند که در جامعه قرار دارد.
  • برای آموزش مردان و زنان متعهد که قادر به پذیرش مسئولیت در جامعه در یک راه دموکراتیک هستند، مشخص شده توسط روابط ایجاد شده در میان اعضای جامعه است.
  • به خصوص برای کسانی که بیشترین نیاز را دارند، بدون در نظر گرفتن وضعیت قومی، فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی، باز و توجه به نظر می رسند.
  • تعهد به جامعه
  • برای جستجوی دقیق علمی با کیفیت دانشگاه.

در ESIC ما سه حوزه آموزشی مرتبط با واقعیت کسب و کار و فن آوری های جدید داریم.

منطقه فارغ التحصیلی

یک پروژه آموزشی بر اساس واقعیت کيفي و کسب و کار، که یک آموزش جامع را فراهم می کند.

فارغالتحصیلان ESIC قادر خواهند بود با تضمین موفقیت در چالش های تجاری مواجه شوند.112994_pexels-photo-1496192.jpegrawpixel.com / Pexels

منطقه تحصیلات تکمیلی

برنامه های فارغ التحصیل ESIC رهبران کسب و کار را در یک سطح استراتژیک و مدیریتی، با قابلیت های فنی بالا همراه با مسئولیت های انسانی و تعهد به کار تشکیل می دهند. این رویکرد منجر به مشارکت برجسته در بازار رقابتی فعلی می شود.

منطقه اجرایی

در منطقه آموزش و پرورش اجرایی، پیشنهادات گسترده ای از برنامه ها، باز و / یا آموزش های متناسب با نیازهای شرکت وجود دارد.

خدمات آموزش جامع ما. برنامه هایی را ایجاد می کند که باعث پیشرفت حرفه ای مدیران و تیم های کاری می شود.

انواع دیگر آموزش

به عنوان یک مدرسه بازرگانی بین المللی، کتاب ها، کتاب های درسی و نشریات توسط نویسندگان مشهور ارائه می شود که نه تنها تحقیقات بلکه انتشار مهارت های اقتصادی، بازرگانی، بازاریابی و مدیریت را امکان پذیر می سازد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • پرتغالی
  • Portuguese (Brazil)

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

EMBA

ESIC Business & Marketing School

MBA در مدرک مدیریت کسب و کار - EMBA با هدف متخصصین با تجربه است که در سازمان هایشان کارهایی را انجام می دهند که با تصمیم گیری و مدیریت منابع کسب و کار، و نیز کسانی که کار ... [+]

MBA در مدرک مدیریت کسب و کار - EMBA با هدف متخصصین با تجربه است که در سازمان هایشان کارهایی را انجام می دهند که با تصمیم گیری و مدیریت منابع کسب و کار، و نیز کسانی که کارکنان مشابه و مکمل در مدیریت ارشد را انجام می دهند.

یک برنامه آموزشی کامل که بر روی:

ملاحظات استراتژیک مدیریت عالی، ترکیب جنبه های درک محیط زیست و توسعه استراتژیک؛تأثیر عوامل تکنولوژیک و "کلیدی" انسان؛تکنیک های مالی و سیستم های اطلاعات حسابداری، که توسعه آن شامل جنبه های بین المللی مدیریت است؛Perspective بازاریابی استراتژیک، از جمله ملاحظات تجاری، که باید در مدیریت ارشد حضور داشته باشد؛فرآیندها و عملیات هایی که محصولات و خدماتی را تولید می کنند که نیازهای مشتریان را برآورده می کند و در گروهی از کارشناسان حرفه ای شرکت می کنند.یکپارچه سازی رویکرد به مهارت های مدیریتی که محور مرکزی فعالیت جهت عمومی را تشکیل می دهد.اهداف... [-]
برزیل کوریتیبا
مارس 2020
Portuguese (Brazil)
پاره وقت
600 ساعت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
ESIC Business & Marketing School

MBA اجرایی در مدیریت پروژه - EMBAP به متخصصان اجرایی هدایت می شود که تجربه و / یا علاقه مند به منطقه پروژه هستند. آنها یک مبنای بسیار خوبی برای درک مدیریت درس و ارائه نقش ... [+]

MBA اجرایی در مدیریت پروژه - EMBAP به متخصصان اجرایی هدایت می شود که تجربه و / یا علاقه مند به منطقه پروژه هستند. آنها یک مبنای بسیار خوبی برای درک مدیریت درس و ارائه نقش مدیر می باشند. این راهنمای توسط PMBOK راهنمای، به روز شده در نسخه پنجم آن هدایت می شود.

اهداف

علاوه بر درک مفاهیم و اصطلاحات ضروری برای مدیریت پروژه، شرکت کنندگان قادر خواهند بود:

نقش مدیر پروژه را به صورت موثر بازی کنیدتشخیص و تجزیه و تحلیل شرایط ایجاد شده در شرایط خاص، ارائه راه حل های مناسب؛تیم های کاری را مدیریت کنید، آنها را با انگیزه، ارتباطات مناسب، رهبری و غیره مدیریت کنیدادغام پروژه ها با مناطق کاربردی سازمان، ساختن روند تصمیم گیری سریع و کارآمد؛از روش های نوآورانه برای مدیریت پروژه ها در محیط های پیچیده و پویا استفاده کنید.مشخصات دانشجویی... [-]
برزیل کوریتیبا
مارس 2020
Portuguese (Brazil)
پاره وقت
600 ساعت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی