FGV

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

تاریخ

Fundação Getulio Vargas در 20 دسامبر 1944 تاسیس شد. هدف اولیه آن آماده سازی افراد واجد شرایط برای کار در اداره دولتی و خصوصی در برزیل بود. در آن زمان، کشور در حال حاضر شروع به پایه گذاری برای رشد است که در دهه های آینده می آید. انتظار میرود که عصر جدیدی آغاز شود، FGV تصمیم گرفت که تمرکز خود را بر فعالیتها گسترش دهد و از حوزه مدیریت محدود، وارد منطقه وسیعتر علوم اجتماعی و اقتصادی شد. موسسه فراتر از مرزهای تدریس، به مناطق تحقیق و اطلاعات نیز رفت و به عنوان یک مرکز عالی شناخته شد.

مارک پیشرو و جسور، Fundação Getulio Vargas اولین دوره کارشناسی ارشد، MA و Ph.D. دوره های مدیریت دولتی و خصوصی، و همچنین دوره های تحصیلات تکمیلی در اقتصاد، روانشناسی، حسابداری و آموزش و پرورش. FGV همچنین با تحلیل توازن پرداخت ها، حساب های عمومی و سایر شاخص های اقتصادی راه را برای یک اقتصاد مبتنی بر مبانی قرار داد. ابتکارات مانند این به حرفه ای ها کمک می کند تا مدارک تحصیلی و عموم مردم را به دست آورند تا درک بهتر عملکرد اقتصادی و اجتماعی برزیل را بدست آورند.

استعداد

قابلیت اطمینان شاخص ها و فعالیت های FGV در طی نسل ها بوسیله استعداد و تعهد مردم مانند لوئیس نارسیسو آلوز د ماتوس، یوجینو گودین، Themistocles Brandão Cavalcanti، الکساندر کافکا، اوکتویو گووئتا د Bulhões، Emílio Mira y Lopes، و ماریو هنری سیمونسن. اراده ایشان همواره بر تمام موانع غلبه کرده است. با تشکر از تلاش های این ایده آلیست ها، رهبران سیاسی، رهبران، مدیران، محققان و دانشجویان به طور پیوسته اعتماد خود را به شهرت و اصول موسسه، اعتبار خود را در داخل و خارج از برزیل تقویت می کنند.

محصولات و خدمات ارائه شده توسط Fundação Getulio Vargas به طور مداوم به بهبود بهره وری و رقابت بسیاری از شرکت ها و افزایش عملیات سازمان های دولتی شهری، ایالتی و فدرال کمک می کند. دانش جامع از پویایی و شیوه بازار، توانایی عالی دانشگاهی و تجربه بین المللی از دانشکده آن، FGV را قادر به ایجاد یک مجموعه متنوع و متنوعی از محصولات طراحی کرده است که به منظور رفع نیازها و انتظارات ذینفعان خود، چه در بخش دولتی و چه در بخش خصوصی، طراحی شده است.

تشویق پژوهش های علمی

یک رهبر در ایجاد و اصلاح ایده هایی که به توسعه ملی کمک می کند، FGV سرمایه گذاری می کند و پژوهش های علمی را تشویق می کند که موجب تولید قابل توجهی در سطح ملی و بین المللی می شود. موضوعات مورد مطالعه شامل اقتصاد کلان، اقتصاد خرد، مالی، قانون، بهداشت، امنیت اجتماعی، فقر و بیکاری، آلودگی و توسعه پایدار است. بنیاد همچنین برنامه های پژوهشی در زمینه های تاریخ، علوم اجتماعی، آموزش، عدالت، شهروندی و سیاست را اجرا می کند.

FGV همچنین به منظور انجام کار برای بخش عمومی، شرکت ها و سازمان های بین المللی نظیر بانک جهانی، سفارش داده شده است. علاوه بر این، از طریق موسسه اقتصاد برزیل (IBRE)، تولید و انتشار شاخص ها و گزارش هایی را برای کمک به شکل گیری اقتصاد برزیل به عنوان یک خدمات عمومی ارائه می دهد.

مأموریت

برای تحریک توسعه اجتماعی و اقتصادی برزیل.

چشم انداز

به عنوان یک موسسه نوآورانه که به توسعه برزیل متعهد است، تشکیل یک نخبگان علمی و تولید کالاهای عمومی در مناطق اجتماعی و مرتبط با آن، تضمین پایداری مالی ما را از طریق ارائه خدمات با کیفیت بالا و استانداردهای اخلاقی بالا به رسمیت می شناسد.

ارزش های سازمانی

ما می خواهیم تصورات ملی را با ایجاد یک تصویر چند منظوره آرام کنیم:

  • ما موسسه ای با رکود جدی و صلاحیت داریم که بیش از 70 سال خدمات ارائه کرده است. در عین حال، ما نوآورانه و پویا هستیم.
  • ما یک موسسه غیر حزبی هستیم، اگر چه ما به شدت متعهد به علاقه ملی برزیل هستیم.
  • در حالی که در تلاش برای ایجاد فرصت های برابر، ما از حق به نتایج نابرابر در نتیجه شایستگی دفاع می کنیم؛
  • از لحاظ فنی، ما تلاش می کنیم بهترین در همه زمینه هایی است که در آن فعالیت می کنیم.

اصول اخلاقی

این اصول اخلاقی برای هدایت روابط انسانی در محدوده Fundação Getulio Vargas طراحی شده است. این مجموعه اصول و توصیه های جهانی را برای FGV، که یک سازمان خیریه خصوصی و غیر انتفاعی است که فعالیت های فنی، علمی و آموزشی را به عهده دارد، ارائه می دهد.

مطابق با این روحیه، هر کسی که دارای FGV دارای لینک کاری یا تحصیلی باشد، باید اطمینان حاصل کند که مقادیر فردی آنها با آنچه که در این قانون اخلاق تعیین شده است، سازگار است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • پرتغالی

بازدید کنید Part time MBA » بازدید کنید Health Courses » بازدید کنید کارشناسی ارشد »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

Part time MBA

OneMBA

Campus پاره وقت 21  September 2019 برزیل São Paulo

[+]

پس از تکمیل برنامه OneMBA، مدیران گواهی صادر شده توسط OneMBA پنج دانشگاه شریک، و همچنین به عنوان یک مدرک MBA از دانشگاه به خانه خود دریافت خواهید کرد.

"است که به سادگی هیچ برنامه دیگری MBA در بازار و با همان درجه از بینالمللی، حساسیت های منطقه ای و تاکید بر راه حل های کسب و کار پایدار است که همه ذینفعان سود ببرند".

برنامه ی کلاسی بررسی اجمالی برنامه درسی [-]

کارشناسی ارشد در اداره

Campus پاره وقت February 2019 برزیل São Paulo

CEAG، اولین برنامه MBA در برزیل که توسط AMBA برگزیده شده است، با هدف آماده سازی حرفه ای ها با دیدگاه جهانی و مدرن مدیریت، ترکیب نظریه، تمرین و تعالی در تدریس. [+]

درباره CEAG

CEAG، اولین برنامه MBA در برزیل که توسط AMBA برگزیده شده است، با هدف آماده سازی حرفه ای ها با دیدگاه جهانی و مدرن مدیریت، ترکیب نظریه، تمرین و تعالی در تدریس. این دوره همیشه در حال تکامل است تا نیازهای بازار فعلی را برآورده کند. با ریشه های جامد و چشم انداز آینده، برای بیش از 40 سال، این تئوری و تمرین را با برتری در تدریس ترکیب کرده است.

روش شناسی این دوره فرض می کند که در طول دوره، دانش آموز می داند و از منابع ارتباطی بین فردی استفاده کند، در گروه های ترکیبات مختلف در توسعه تمرینات کار کند و نشان دهد که قادر به تشخیص و تحلیل مشکلات خاص و ارائه راه حل در شرایط عملی است.... [-]