International Masters Program for Managers

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدیران EMBA: مدیران فراتر از دولت جذاب

در مقابل به استفاده از مطالعات موردی به توسعه ابزارهای تحلیلی دانشجویان انتظار می رود که "شایستگی سهم" با یکدیگر بر اساس تجربه خود را به عنوان مدیران. ("ضد MBA" نیویورک تایمز 2012 مه 20). شرکت کنندگان یک دیدگاه دنیوی از مدیریت، کشف یک درک عمیق تر از خود و توسعه بینش جدید که منجر به تغییرات عمده برای سازمان خود را.

از سال 1996، کارشناسی ارشد بین المللی در مدیریت تمرین، شرکت تاسیس شده توسط هنری مینتزبرگ، شده است تغییر مسیر مدیریت آموزش و پرورش و توسعه رهبری. این بیش از یک EMBA که تکرار MBA برای افراد با تجربه است. فراتر از دولت، IMPM شما را درگیر به عنوان یک رهبر موفق به تأمل در تجربه خود و به اشتراک گذاشتن دیدگاه با همکاران از سراسر جهان است. بیش از 16 ماه، شما حضور پنج ماژول 10 روز طراحی شده و تحویل داده شده توسط مدارس کسب و کار پیشرو در بنگلور، پکن، لنکستر، مونترال، و ریو دو ژانیرو.

ذهنیت های مدیریتی، مشاوره دوستانه، همکاری مربیگری، تبادل مدیریتی، تیم تاثیر تماس در محل کار، ترتیبات صندلی خاص، جداول اختصاص داده شده برای کارآفرینان و دیگران، و بیشتر: در مورد خانواده از نوآوری های که شما در هیچ برنامه دیگری را پیدا خوانده شده. کلاس بعدی ما در 25 اکتبر آغاز می شود. ما برنامه های کاربردی از مدیران با تجربه از جمله کسانی که با در MBA و کسانی که با هیچ درجه خوش آمدید. بدون GMAT مورد نیاز است.

در تقاطع؟ در اینجا است که دکمه تازه کردن

این برنامه بین المللی کارشناسی ارشد تجدید نظر به مدیران برای همه نوع از دلایل. بسیاری از رهبران انجام شده است که می خواهند به منظور افزایش مهارت های آنها را در کار به دست می باشد. برخی دارای MBA EMBA یا و احساس آن زمان برای مدیریت آموزش و پرورش. برخی از سوابق اما هیچ مدرک انجام داده اند. و پس از آن کسانی که نیاز به یک یادآوری، افزایش وجود دارد: آنها به خوبی انجام داده اند اما احساس گیر جایی که آنها هستند. نه از نظر پیشرفت شغلی - برخی از این مدیران اجرائی هستند - اما خود را برای تغییرات آماده پیش رو است.

هیچ برنامه می لرزد مدیران از خوشنودی از بهتر از IMPM. هیچ کدام! ما از شما دعوت به خواندن نظرات در مورد این سایت، و یا با فارغ التحصیلان ما صحبت می کنند. لطفا این را نمی خوانند و می گویند: "ایده خوبی است. یک روز من به انجام IMPM. "که خوشنودی بیشتر است. اگر الان نه پس کی؟

IMPM در همکاری با 5 مدرسه تحویل داده است.

اداره شده توسط مک گیل، پنج ماژول برنامه را در محل بریتانیا، کانادا، چین، هند و برزیل. هر 10 روز طول می کشد، با یک شریک زندگی دانشگاهی مختلف تحویل داده و به یک مدیریت ذهن مجموعه های مختلف اختصاص داده است.

اولین ماژول، با شروع 2015 اکتبر 25، صورت می گیرد در دانشکده مدیریت دانشگاه لنکستر و منطقه دریاچه. آن را در خود تمرکز دارد و پرورش "بازتاب ذهن مجموعه ای." در انگلستان و در هر ماژول که به شرح زیر شرکت کنندگان بازدید از شرکت های محلی و به درخواست برخی از محتوای آنها را دیده اند. این را قادر می سازد آنها را به بهتر اعمال یادگیری زمانی که آنها به سازمان خود برگردند.

شرکت کنندگان پس از آن در دانشگاه مک گیل در مونترال، که در آن تمرکز بر روی شود دیدار «تحلیلی ذهن مجموعه ای"، و مدیریت سازمان است.

سه ماه بعد، در دانشگاه رنمین کسب و کار در پکن، شرکت کنندگان کشف ایده از همکاری و همکاری از دیدگاه چینی.

در Fundação Getúlio وارگاس در ریو دو ژانیرو به نحوه مدیریت تداوم و تغییر و جنبه های دیگر از نگاه "اقدام ذهن مجموعه" آخرین ماژول، در بنگلور هند در موسسه از شرکت کنندگان مدیریت خواهد "ذهن دنیوی خود را توسعه مجموعه ای. "طرز فکر، دنیوی 'به جای' جهانی 'است که به دلیل" جهانی "دلالت یک اندازه متناسب و ما می خواهیم شرکت کنندگان واقعا درک اهمیت تفاوت های فرهنگی.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

ویدئو ها

IMPM - International Masters in Practicing Management

The Impact of the IMPM