LUMS, McGill, YNU, FGV/EBAPE, IIMB

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

IMPM چیست؟

IMPM یک برنامه بین المللی برای مدیران است که منجر به یک مدرک کارشناسی ارشد می شود. برنامه هسته ای مجموعه ای از پنج ماژول 10 روزه است که بیش از 18 ماه طول می کشد که توسط ذهنیت های مدیریتی سازمان یافته است.

همراه با این ماژول ها انواع فعالیت های جذاب، در کلاس و خارج از: Co-coaching، مشاوره دوستانه، جداول اختصاصی، مبادلات مدیریتی و تیم های ضربه است. شرکت در پنج ماژول و تکمیل مقالات و تبادل مدیریت به رضایت بخش خواهد شد در نتیجه اعطای گواهی IMPM .

کسانی که مایل به دریافت مدرک کارشناسی ارشد مدیریت از دانشگاه مک گیل یا مدرک کارشناسی ارشد بین المللی در مدیریت اجرایی از دانشگاه لنکستر هستند، فراتر از گواهینامه IMPM ، یک مقاله نهایی را بنویسند که به آنها اجازه می دهد تا بیشتر به مسئله نگرانی کلیدی آنها بپردازند.

مشاوره دوستانه

مدیران مربوطه به معنای بیش از انجام کارگاه ها و بحث درباره ایده ها هستند. مدیران شرکت کننده در IMPM نگرانی هایی را از کار خود دارند که می توانند از تجربه همکاران خود بهره مند شوند.

این در حال انجام است در طول برنامه در اطراف جداول. این نیز در روند ما مشاوره دوستانه، که در آن تیم های کوچک از همکاران شما با نگرانی های شما با شما کار می کنند، نهادینه شده است. این ورودی به مسائل شما کمک می کند تا تغییرات در سازمان خود را بر اساس تجربه همکلاسی های دیگر که در مورد موفقیت شما مراقبت می کنند، ایجاد کنید.

مقاله های بازپرداخت و تهیه پیش نویس

یادگیری از یکدیگر و دانشکده در کلاس درس باقی نمی ماند. بعد از هر ماژول، یک مقاله بازتابی بنویسید. این یک مقاله علمی نیست: شما بررسی کنید که چه چیزی در طول ماژول به شما آسیب زده است و نیازهای شخصی خود را در کار خود یا درون سازمان خود مرتبط کنید. در طول فرایند نوشتن، شما با یک تیم از همکاران و یک معلم دانشکده ارتباط برقرار میکنید که با شما کار میکنند تا این مقالهها را مفید بدانند. ما این مربی همکار را می خوانیم.

تبادل مدیریت

در میان برنامه، شما با یک همکار جفت می کنید و بخشی بهتر از یک هفته را به عنوان میزبان و به عنوان بازدید کننده در محل کار یکدیگر قرار می دهید. این روند مشاهده یک مدیر دیگر در کار و ارائه بازخورد ساده اما قدرتمند است. این کاملا شگفت انگیز است که از این مبادلات بیرون آمده است.

هنگام بازدید از یکی از همکاران LG من در کره، متوجه شدم که شرکت ما به یک تکنولوژی مخرب آسیب پذیر است. در نتیجه، ما یک شرکت راه اندازی با یک دانشگاه عالی IT در برزیل راه اندازی کردیم. ما بر این باوریم که این شرکت ما را نجات خواهد داد. "- گوستاو میوتی، هیئت مدیره، Soprano Eletrometalugica Ltd.، برزیل

تیم های تاثیرگذار

"هرگز فرد تغییری را به سازمان بدون تغییر تغییر دهید." با این وجود این برنامه تقریبا تمام برنامه های توسعه را انجام می دهد. ما این را تغییر دادیم به شما فرصت داده می شود، با هدایت و حمایت از مواد ما، برای تعیین تیم تاثیرگذار در محل کار، همکاران یا گزارش مستقیم، به شما کمک می کند تا یادگیری خود را به سازمان انتقال دهید. در واقع، این افراد عملا IMPM را انجام می IMPM . شما بعد از هر ماژول تیم خود را بررسی می کنید و در مورد نحوه استفاده از یادگیری برای تغییر سازنده بحث می کنید.

بنابراین توسعه مدیریت به توسعه سازمان تبدیل می شود. آموزش و پرورش که ممکن است برای یک واحد منابع انسانی با ارزش باشد، یک سرمایه گذاری سخت برای این سازمان است - در آموزش چندین مدیر برای قیمت یک و در تغییرات عمیق که می توانند قهر کنند. چرا یک تیم شرکت به IMPM تا بر یک مسئله کلیدی کار کند؟

من یاد گرفتم تیمم را آموزش دادم من در حال رشد بودم تیمم. همانطور که من از طریق ماژول ها رفتم، اصول اساسی را در نظر گرفتم و از سوی تیم من از کارهایشان بسیار قدردانی شدم که آنها از شما خواسته بودند "وقتی می خواهید به ماژول بعدی بروید"؟ - دانیل اسمودو، VP و مدیر کل، گروه زنجیره تامین مترو، کانادا

جداول اختصاصی

ما یک قانون 50:50 در IMPM : نصف زمان در برنامه های شما. شما در میزگردها نشسته اید، برای به اشتراک گذاشتن تجربیات خود و یادگیری با همسالان خود. اغلب اوقات شما در گروه های مخلوط هستید تا از تنوع تجارب به دست آورید. اما در حال حاضر ما همچنین جداول اختصاص داده شده، که در آن شما می توانید برخی از زمان بحث با مدیران مرتبط را صرف.

شما ممکن است به یک میز کارفرمایان یا صاحبان کسب و کارهای خانوادگی بپیوندید یا ممکن است با همکاران خود از صنعت یا شرکت خود به این برنامه برسید. (LG و Lufthansa برای تقریبا همه ی بیست و یک ساله ما تیم های مدیریتی ارسال کرده اند.)

مدارس

دانشکده مدیریت دانشگاه لنکستر (LUMS)

در LUMS شما یک جامعه واقعا بین المللی، شناخته شده و جاه طلبانه خواهید یافت. ما سه گانه معتبر و رتبه جهانی هستیم. تحقیق در قلب موفقیت ما است و آموزه های ما را اعلام می کند، مرزها را تحریک می کند و زندگی را تغییر می دهد. رویکرد مشارکتی و دسترسی به دانش پیشرفته ما باعث می شود که ما برای استعدادهای برتر کار کنیم. مکان باید باشد.

دانشکده مدیریت Desautels دانشگاه McGill

Desautels توسط BusinessWeek، Business Business، Forbes، The Economist و Financial Times یکی از بزرگترین مدارس کسب و کار بین المللی جهان است. برنامه های نوآورانه دانشکده و شهرت تاریخی برای برتری، همچنان جذابترین دانشجویان و استادان برجسته جهان را به خود جلب کرده و همچنین استخدام کننده ترین و پرطرفدارترین کارفرمایان جهان هستند.

دانشگاه ملی یوکوهاما

برنامه MBA در دانشگاه ملی یوکوهاما (YNU) به طور مداوم یکی از بالاترین رضایت دانشجویان با یکی از کمترین میزان پذیرش مدارس تجاری در ژاپن است. YNU در 30 دقیقه با قطار از توکیو مستقر شده است و همیشه متعهد به انجام نقش جهانی با چشم انداز دراز مدت است که مناسب یوکوهاما، دومین شهر بزرگ کشور و دروازه اصلی ژاپن است.

FGV / EBAPE

FGV / EBAPE دانش آموزان خود را بر مطالعات بین المللی تأکید می کند. این مدرسه در دهه 1950 تأسیس شد و پیشرو در آموزش رسمی اداره در آمریکای لاتین بود. این رتبه بندی به عنوان بهترین مدرسه اداری برای سال دوم در نظر گرفته شده است و در میان سه موسسه عالی آموزش عالی در برزیل قرار دارد.

IIM Bangalore

مدرک دوم مدرک کارشناسی ارشد مدرسه کسب و کار در آسیای میانه توسط Eduniversal، پاریس برای هفتمین سال متوالی است. ویژگی متمایز IIMB تمرکز قوی خود بر مهارت های رهبری و کارآفرینی است که برای موفقیت در محیط کسب و کار دینامیک امروز ضروری است. این موسسه با بیش از 114 مدرسه برتر B در جهان برای برنامه های تحقیقاتی مختلف و دانشجویان همکاری می کند

مکان ها

یوکوهاما

Address
〒240-8501 Kanagawa Prefecture, Yokohama, Hodogaya-ku, 常盤台79−1
یوکوهاما, بخشدار کاناگاوا, ژاپن

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

در حال حاضر هیچ برنامه ای برای نمایش

لطفا جستجو در بالا پالایش، لطفا دسته محبوب ما شوید و یا جستجوی یک لغت کلیدی.


... or simply by choosing your degree: