توضیحات رسمی را مطالعه کنید

منچستر مدرسه کسب و کار در سال 1965 تاسیس شد و یکی از مدارس کسب و کار برای اولین بار در انگلستان است. در سال 2015، ما 50 سالگرد جشن گرفتند.

ما بزرگترین کسب و کار و مدیریت مدرسه در انگلستان در سال 2004 هنگامی که ما با دانشگاه ویکتوریا دانشکده منچستر حسابداری و امور مالی، دانشکده UMIST از مدیریت و برنامه در پژوهش در علوم و فناوری با هم ادغام شدند شد.

ما یک مدرسه کسب و کار با سرویس کامل، ارائه آموزش و صنعت متمرکز به دانشجویان دوره کارشناسی، فوق لیسانس و مدیران در سراسر جهان.

اصلی تفکر کاربردی است در قلب آنچه که ما انجام - تئوری تبدیل به عمل در تمام فعالیت های ما، از طریق برنامه های ما، مشاوره و پژوهش است.

ما اطلاع، الهام بخش و تعامل با جامعه کسب و کار از طریق فعالیت های تعامل شرکت های بزرگ ما است و ما کار برای حمایت از جوامع از طریق دستور کار مسئولیت اجتماعی ما است.

رتبه بندی و مجوز رسمی

اتحاد منچستر مدرسه کسب و کار همچنان به دریافت تعدادی از رتبه بندی و اعتبارنامه از تخته اعطای متعدد - نه تنها در بریتانیا اما از سراسر جهان است.

رتبه بندی

2016 بار مالی بررسی رتبه 7 ما MBA در انگلستان، 14 در اروپا و 38 در جهان است. با توجه به FT، دانشجویان MBA می توانید انتظار یک حقوق و دستمزد 96٪ افزایش می دهد سه سال پس از فارغ التحصیلی. اتحاد MBS نیز در 12th در جهان برای پیشرفت حرفه ای قرار می گیرد. ما 6 در جهان قرار گرفت، در خارج از ایالات متحده، با عنوان کسب و کار فوربس. رتبه بندی استفاده می کند فوربس سرمایه گذاری (ROI) را به عنوان اندازه گیری اصلی آن، همراه با بازخورد جمع آوری شده از اتحاد MBS جامعه فارغ التحصیلان جهانی بازگشت. ما 2 در انگلستان برای قدرت تحقیق قرار گرفت، و 4 برای عمق و وسعت تحقیقات (REF 2014). بلومبرگ کسب و کار هفته اتحاد MBS در 19 در جهان و 9 در این نظرسنجی فارغ التحصیلان قرار گرفت.

اعتباربخشی

AACSB بین المللی، AMBA و EQUIS - اتحاد MBS بخشی از یک گروه کوچک و را انتخاب کنید از موسسات در سراسر جهان است که توسط سه اجسام بزرگ معتبر است.

محل

هر کجا که می مستقر هستند، تخصص ما است هرگز دور. ما تنها مدرسه کسب و کار انگلستان با حضور در شش هاب جهانی است. همه مراکز ما ارتباط قوی با جامعه کسب و کار محلی و ما نیز یک شبکه جهانی از بیش از 50،000 فارغ التحصیلان، گسترش در سراسر 169 کشور خواهد داشت.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA جهانی

Alliance Manchester Business School - South America Centre

مدرک کارشناسی ارشد جهانی منچستر برای تطبیق با تعهدات کاری و شخصی طراحی شده است، به شما امکان انعطاف پذیری برای مطالعه در بهترین حالت را می دهد. ... [+]

مدرک MBA در سطح جهانی

قدم بزن جهت را تغییر دهید شغل خود را تغییر دهید

محل سکونت: سائوپائولو، برزیل

کارگاه های آموزشی که انگیزه می گیرند، پروژه های گروهی را به چالش می کشد و همکاران که الهام بخش هستند. با استفاده از این برنامه انعطاف پذیر، جهانی می توانید با ما در منچستر، دبی، شانگهای، سنگاپور، هنگ کنگ یا سائوپائولو مطالعه کنید. از روز اول خود را از محل کار جدا کنید.... [-]

برزیل سائو پائولو بریتانیا منچستر
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
2 سال ها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Global Part-time MBA