توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ثبت

مدرسه

ساخته شده بر روی یک پایه و اساس بیش از 40 سال فعالیت مشاوره، دانشکده تحصیلات تکمیلی روبرتو میراندا شرکت آموزش و پرورش حال DNA آن شکل با تقاضای مشتری برای نتایج موثر در رفتار، مهارت های فنی و استعدادهای تیم های خود را.

در حالی که مدارس سنتی برای گواهینامه های خود را پرداخت می شد، روبرتو میراندا برای ارائه محتوای قادر به ترویج تغییرات قابل توجهی در بسیاری از شرکت های مختلف جهانی بود شکایت کرد.

این جنبش، در طول سال، یک مدرسه کامل از سیستم های یادگیری موثر قادر به تغییر واقعی در زندگی و موفقیت دانش آموزان و شرکت های که در آن کار را ارتقا بخشید.

بر

آموزش سیستم های

دانشجو

ماژول های آماده سازی

برای اطمینان از اینکه محتویات برنامه های ارائه شده تنها می تواند با مسائل و مباحث پیشرفته مقابله، مدرسه ارائه می دهد ماژول های آماده سازی برای ورود به رشته های کلیدی، به طوری که یک برابری قبل دانش در میان دانش آموزان در کلاس وجود دارد.

ماژول های آماده سازی را می توان با کسانی که نشان حداقل سطح دانش مورد نیاز برای ورود در هر رشته از طریق آزمون آنلاین و یا در شخص حذف شده است.

قبل از این نسخهها کار میکند

برای برخی از کلاس های مورد نیاز است قبل از اتمام کار که برای کمک به تراز مسائل به آن پرداخته شود، با بهره فرایند یادگیری است.

FIT - آشنایی با ورق آموزش

هر کلاس معرفی به رکورد در محیط مجازی است که در دسترس است و می تواند به طور مستقیم به دانش آموزان iPad خود را دریافت یادگیری است.

تراشه، نیز نامیده می شود معرفی به فرم موضوع، هدف از دانش آموزان در مورد مسائل در کلاس (ورودی)، که توصیه می شود کتابشناسی شود چه هستند، که هدف از مدرسه برای تدریس این ماده و چه انتظار دارد که دانشجو بعد از کلاس (خروجی).

آموزش ورزش رسوب

برای اطمینان از اینکه چه در اتاق داده شد به عنوان یادگیری موثر رسوب، معلمان آماده تمرینات منحصر به فرد برای مدرسه MBA، که شامل از پژوهش، به توسعه یک طرح کسب و کار.

گروه رهبری - مطالعات پیشرفته گروه

پیشرو گروه گروه از مطالعات پیشرفته از روبرتو میراندا شرکت آموزش و پرورش است. تدریس ماژول به طور انحصاری در یک زبان خارجی در امور جاری بازار جهانی.

این گروه به همه دانش آموزان و کار تحت مربیگری معلمان بین المللی در دسترس است.

فیلم ها، پادکست های صوتی و فعالیت های دیگر موجود در سایت هستند که بر اساس گروه های میزگرد تشکیل شده توسط دانش آموزان علاقه مند به فراتر رفتن است.

Menthoring

دانش آموزان را در اختیار خود، مربیان که برای کسب و کار، زندگی و کار ارائه راهنمایی. جلسات با تعیین وقت قبلی و توجه منحصر به فرد به موفقیت شما.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • Portuguese (Brazil)

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

Part time MBA

Roberto Miranda Educação Corporativa

هدف کارآفرینان و حرفه ای که علاقه مند به توسعه دانش خود را در مهمان نوازی لوکس جهانی است. با 15 کلاس تشکیل شده در Fasano به هتل در سائو پائولو، هتل ریتز، جرج پنجم و پلازا ... [+]

MBA - مدیریت در Luxo® هتل

هدف کارآفرینان و حرفه ای که علاقه مند به توسعه دانش خود را در مهمان نوازی لوکس جهانی است. با 15 کلاس تشکیل شده در Fasano به هتل در سائو پائولو، هتل ریتز، جرج پنجم و پلازا Athenee در پاریس.

برنامه محیط کسب و کار لوکس لوکس هتل نوآوری و کارآفرینی توسعه Talentos® و مهارت های برنامه ریزی و هتل لانه گزینی اجرای پروژه های در مهمان نوازی لوکس بازاریابی اعمال شده به مهمان نوازی لوکس بازاریابی بین المللی و شبکه کسب و کار مدیریت عملیات مدیریت مالی عملکرد سازمانی به طور مداوم بشر بهبود عملکرد تاریخ، زمان و مدت زمان ... [-]
برزیل سائو پائولو
Portuguese (Brazil)
پاره وقت
3 - 4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Roberto Miranda Educação Corporativa

مدیریت رویداد، از مفهوم برنامه ریزی و اجرای بی عیب و نقص آن، شامل طیف گسترده ای از دانش است. این برنامه شرکت کنندگان با ابزارها و تخصص لازم به مدیریت پیچیده، حوادث منحصر ... [+]

MBA - مدیریت رویداد و مراسم از Luxo®

مدیریت رویداد، از مفهوم برنامه ریزی و اجرای بی عیب و نقص آن، شامل طیف گسترده ای از دانش است. این برنامه شرکت کنندگان با ابزارها و تخصص لازم به مدیریت پیچیده، حوادث منحصر به فرد و لوکس بالا فراهم می کند.

برنامه طراحی رویداد منحصر به فرد جمع آوری کمک مجلس و زیرساخت معماری و دسترسی امنیت و لجستیک مجتمع برنامه ریزی رویداد نشان می دهد بزرگ و رویدادهای موسیقی رویدادهای ورزشی رویدادهای بزرگ مراسم لوکس پروتکل ها و فرهنگ های دیگر عروسی لوکس حرفه ای شرکت مدیریت رویداد تاریخ، زمان و مدت زمان نوع I - ثبت نام گسترش شروع: 2017 مارس 11 هر چهارشنبه از 19h00 به 23h00 و یک (1) شنبه هر ماه از 09h00 به 18h00 مدت زمان: سه (3) ترم ساعت: 432 ساعت / A نوع دوم (به خصوص برای شرکت کنندگان از کشورهای دیگر) - ثبت نام گسترش شروع: 2017 مارس 11 یک (1) آخر هفته هر 60 روز و غوطه پنج (5) روز در پایان هر ترم. مدت زمان: چهار (4) ترم ساعت: 432 ساعت / A محلی ... [-]
برزیل سائو پائولو
Portuguese (Brazil)
پاره وقت
3 - 4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Roberto Miranda Educação Corporativa

اجازه نمی دهد خلاقیت خود را با بودجه های مشتری محدود شده است. آماده برای پیوستن به در یک جهان که در آن هیچ محدودیتی برای استفاده از استعداد و نوآوری آنها وجود دارد. معمار ... [+]

MBA Luxo® معماری

اجازه نمی دهد خلاقیت خود را با بودجه های مشتری محدود شده است. آماده برای پیوستن به در یک جهان که در آن هیچ محدودیتی برای استفاده از استعداد و نوآوری آنها وجود دارد. معماری برای بازار لوکس یک واقعیت در سراسر جهان است. مطمئن شوید خصوصیات خود را، مواد آن، عناصر آن و مواد اولیه. و بالاتر از همه مفاهیم که پروژه های کاملا منحصر به فرد به دنیا آمد.

برنامه قصرها لوکس و پروژه های خانه آپارتمان و پنت هاوس لوکس خانه ساحل لوکس اسکله ها و پروژه های اسکله ویلا، به مزارع و باغ حرس، و آهنگ های اسب آموزش سکوومیدان، هلبرتس و فرودگاه مناطق بازی بزرگ سینما، تئاتر و اتوماسیون خانگی جذب مشتریان و قراردادها مدیریت پروژه و آثار تحویل آثار پسوند بین المللی ... [-]
برزیل سائو پائولو
Portuguese (Brazil)
پاره وقت
3 - 4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی