توضیحات رسمی را مطالعه کنید

یک کالج واقعا بزرگ - پرشور در مورد موفقیت


اگر شما علاقه خود را برای موفقیت به اشتراک می گذارید، شما در جای مناسب و در شرکت خوب هستید. هر ساله بیش از 12،000 دانش آموز در تمام سنین، با تحصیل در رشته های مختلف تحصیل می کنند، زیرا آنها می خواهند در موفقیت نیز موفق شوند.


این که آیا هدف شما رئیس خود شما یا کار برای یک کسب و کار جهانی، ارتقاء و یا کسب اولین شغل خود را از طریق یک دوره کارآموزی یا کارآموزی، شما از مراکز آموزش و پرورش استاندارد صنعتی و امکانات که در لندن بهترین هستند.

شما از آموزش های فنی و حرفه ای با کیفیت بالا لذت خواهید برد که مهارت هایی را که شما نیاز دارید تا به دانشگاه برساند، مستقیما به کار و یا حرفه ای خود را به سطح بعدی ارتقاء دهید. ما این امکان را به شما می دهیم که با پشتیبانی از برنده جایزه ای که توسط بازرسان دولت (Ofsted) به عنوان "برجسته" توصیف شده است، ارائه شده است.


چرا پارک می کنی

ما فقط به شما آموزش نمی دهیم، ما شما را برای حرفه ای تربیت می کنیم. با نزدیک شدن به کارفرمایان، ما آموزش های خود را به شما آموزش می دهیم تا مهارت های مورد نیاز برای موفقیت حرفه ای را به شما ارائه دهیم. این از طریق فرصت های واقعی کار، کلاس های استاد، مسابقات مهارت ها و تعامل با نمایندگان شرکت های برتر به دست می آید.

ما را تشویق می کنیم که از کالج بازدید کنید یا به یکی از روزهای باز ما بروید تا:

  • وضعیت فوق العاده ای از امکانات هنری را مشاهده کنید.
  • ملاقات با کارکنان با استعداد بسیار متخصص ما.
  • کسب و کارهای تجاری در محل را مشاهده کنید که دانش آموزان را با فرصت های کاری واقعی ارائه می دهد.
  • تمام اطلاعات مورد نیاز خود را در خیابان مشاوره ما دریافت کنید.
  • پیاده روی با پیشنهاد.


ما مشتاقانه منتظر است تا شما را به پارک برسانیم

"نوآوری الهام بخش - شغل شکل دادن"


شهرت برنده جایزه ملی

2018: خلاق

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

Barking & Dagenham College

آیا شما یک حرفه ای بلندپرواز هستید که مشتاق کسب کسب و کار خود هستید، درک استراتژیک خود را تقویت کنید یا کار مدیریت خود را در محیط کاری شرکت پیش ببرید؟ مدرک کارشناسی ارشد ... [+]

آیا شما یک حرفه ای بلندپرواز هستید که مشتاق کسب کسب و کار خود هستید، درک استراتژیک خود را تقویت کنید یا کار مدیریت خود را در محیط کاری شرکت پیش ببرید؟

مدرک کارشناسی ارشد مدرک کارشناسی ارشد برای دانشجویان کارشناسی ارشد است. این در سراسر جهان به عنوان یکی از برنامه های پیشرو برای رهبران و مدیران کسب و کار فردا شناخته شده است. دانش موضوع خود را تقویت کنید، مهارت های مدیریتی خود را بالا ببرید و چشم انداز آینده شغلی خود را ارتقا دهید.... [-]

بریتانیا Dagenham
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
Dagenham Rd
RM7 0XU Dagenham, England, بریتانیا