Eaton Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در سال 2013، Eaton Business School Limited (EBS) (شماره ثبت نام 08671317) به عنوان قانون های انگلستان و ولز ثبت شده است. Eaton Business School توسط شورای اعتباربخشی بریتانیا برای تحصیلات تکمیلی مستقل و عالی تأیید شده است. Eaton Business School همچنین یک مرکز همکار تایید شده ATHE است که جایزه 4 را به سطح 7 مدارک مورد تایید RQF می دهد.

EBS در همکاری با دانشگاه Guglielmo مارکونی (GMU) فراهم می کند MBA بین المللی و اجرایی MBA با تمرکز تخصصی در مدیریت بهداشت و درمان، زنجیره تامین

Eaton Business School متعهد به خدمت به الزامات یادگیری کارکنان حرفه ای در آرزوی آنها برای دستیابی به برنامه های کارشناسی ارشد، کارشناسی و دیپلم در سراسر جهان در سراسر مدل های انعطاف پذیر - Onsite، Online و خود تحصیلی است. ما بر این باوریم که یادگیری الزاما نباید محدود به یک کلاس فیزیکی باشد. قدرت تکنولوژی به طور مطلوب مورد استفاده قرار می گیرد تا یک معلم انعطاف پذیر را برای حرفه ای های مشغول کار در حرکت، در سرتاسر جهان به ارمغان بیاورد.

انتظار می رود که در محیط رقابتی و پویای تجاری امروز، یک قدم جلوتر از بقیه باشد. Eaton Business School دقت کار می کند تا دانش آموزان خود را با مهارت و تخصص مورد نیاز کارفرمایان تجهیز کند، و این فرصت را برای توسعه دانش خود در طیف وسیعی از رشته ها و ایجاد دانش عمیق در بخش های مورد نظر فراهم می کند.

مکان ها

لستر

Address
Island Business Centre. 18-36 Wellington Street. Woolwich
SE186PF لستر, انگلستان, بریتانیا

شارجه

Address
BM Towers, Office Suites
Al Nahda, Sharjah, UAE

شارجه, شارجه, امارات متحده عربی

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: