GCU London - MBA

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تحویل در دانشگاه لندن دانشگاه گلاسکو Caledonian، این برنامه MBA شده است در اطراف تعهد ما به خیر عام و اصول سازمان ملل برای مسئول مدیریت آموزش و پرورش (PRME) طراحی شده است. این برنامه MBA متمایز برای افراد مشاغل و اجتماعی فکر طراحی با آرمان های برای تبدیل شدن به یک مدیر حرفه ای با غریزه برای ایجاد کسب و کار پایدار را به شیوه ای مسئولیت اجتماعی است.

این برنامه عملی و کاربردی بینش به چالش های روزمره مقابله با مدیران در طیف وسیعی از کسب و کار و بخش سوم سازمان در سراسر جهان فراهم می کند. ما بر نقش، سهم و ادغام توابع کلیدی کسب و کار به منظور افزایش توانایی خود را برای طراحی و ارائه استراتژی های سازمان گسترده موثر است.

این برنامه پویا و خواستار نیاز به مشارکت پر انرژی خود را. مثل شما، هم خود را بلند پروازانه، بسیار با انگیزه و مصمم به موفق خواهد بود. ما مشتاقانه منتظر استقبال از شما را بر روی برنامه و به شبکه فارغ التحصیلان جهانی ما از رهبران مسئولیت اجتماعی است.

GCU لندن جذب فارغ التحصیلان برجسته، از سراسر جهان و ارائه می دهد تجربه دانش آموز بی نظیر و استخدام بین المللی است.

GCU مفتخر است که یک دانشگاه برش لبه در قلب گلاسکو. با استقرار گلاسکو Caledonian جدید کالج نیویورک، ما اولین موسسه آموزش عالی خارجی به درجه جایزه در نیویورک.

شما خواهید، به عنوان بخشی از این برنامه، این فرصت را به انجام یک دوره مطالعه دو هفته ای در هر کدام از این مکان هیجان انگیز است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید دوره های یک ساله MBA »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره یک ساله MBA

Master of Business Administration (MBA)

Campus پاره وقت January 2019 بریتانیا London

[+]

[-]

ویدئو ها

The GCU London Campus

تماس

آدرس GCU London 40 - 48 Fashion Street
E1 6PX London, England, بریتانیا
تلفن undefined