Read the Official Description

GCU لندن یک دانشگاه حرفه ای دانشگاه کارشناسی ارشد است دانشگاه کالدونین گلاسکو (GCU)، واقع در یک محیط فوق العاده مدرن در قلب لندن. واقع در Spitalfields، یکی از مکان های جذاب ترین لندن، GCU لندن در نزدیکی به پایتخت جهانی به رسمیت شناخته صنایع مالی و مد. پردیس ارائه می دهد طیف وسیعی از MBA یکی ازدرجات تحصیلی کارشناسی ارشد و بسیار پرطرفداردانشجویان رشته بازرگانی در سراسر جهان می باشد و دوره های کارشناسی ارشد، آموزش با کیفیت بالا و لینک با کسب و کار بین المللی است. GCU لندن دانشجویان را با یک تجربه یادگیری غنی سازی و متنوع هایی که توسط یک زندگی بین المللی، فکری و فرهنگی پر جنب و جوش. ما در جذب دانشجویان از بیش از 56 کشور، از طیف وسیعی از زمینه از تمام گوشه و کنار جهان.

تمرکز حرفه ای دانشگاه ما نهادی که معتقد است "فرصتهای شغلی اول است" است. برتری در آموزش نهفته در قلب ماموریت ما؛ بنابراین، هدف ما به تجهیز دانش آموزان ما با مهارت های لازم به اکسل در رشته های حرفه ای انتخاب خود را با ارائه با کیفیت بالا، انعطاف پذیر و یادگیری در دسترس است.

دانشگاه ها و تجهیزات پردیس یک محیط یادگیری پیشرو، که مهار آخرین فن آوری و ارائه می دهد فضای مدرن آموزش برای سخنرانی، مطالعه در گروه های کوچک، و یادگیری اجتماعی را فراهم می کند.

GCU لندن متعهد به ارائه یک تجربه با کیفیت بالا دانش آموز از طریق خدمات پشتیبانی برنده جایزه شده است، و ترویج اشتغال و شهروندی جهانی در فارغ التحصیلان ما.

GCU لندن ایده آل واقع یک پیاده روی کوتاه از ایستگاه خیابان لیورپول. طیف وسیعی از خوابگاه در دسترس نزدیک به دانشگاه است.

پردیس همچنین ویژگی های:

برنده جایزه حمایت از دانشجویان استادان مشهور بین المللی مدرن به سبک شهری دانشگاه مجموعه ای بیش از چهار طبقه اتاق آموزش در گروه های کوچک امکانات کتابخانه ای، از جمله دسترسی به کتابخانه دیجیتال سالن برک آوت تراس پشت بام با نمایش 360 درجه از لندن فضای آموزشی گروه اتاق های ملاقات اتاق های کنفرانس ویدئویی دولت از امکانات رایانه هنر، از جمله اپل مکینتاش

Programs taught in:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

Glasgow Caledonian University, London (GCU London)

... [+]

[-]
بریتانیا London
January 2020
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 
Campus
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

دوره یک ساله MBA

Glasgow Caledonian University, London (GCU London)

برنامه فشرده استاد ما بر رهبری مسئول و استراتژی مدیریت بین المللی با یک جهت گیری قوی و حرفه ای تاکید می کند. ... [+]

کسب MBA در لندن با یک دوره تحصیلی دو هفته ای شدید در نیویورک *

بر اساس قلب لندن، برنامه زندگی در حال تغییر MBA ما، فارغ التحصیلان فرصتی برای رسیدن به یک مدرک مدیریت بین المللی با دوره های تحصیلی در نیویورک * و گلاسکو فراهم می کند.

یک MBA در لندن برای 10،000 پوند مطالعه کنیدهزینه شامل دو هفته دوره فشرده مطالعه در نیویورک * و مطالعه بیشتر در گلاسکو استشرکت در استاد کلاسی ها از رهبران کسب و کار مستقر در لندن... [-]
بریتانیا London

The GCU London Campus

Address
40 Fashion Street Spitalfields,
E1 6PX London, England, بریتانیا