Kingston University Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده تجارت و علوم اجتماعی دانشکده بازرگانی کینگستون و دانشکده حقوق ، علوم اجتماعی و رفتاری را با هم ترکیب می کند. آنها با هم تفکر انتقادی و یک رویکرد حل مسئله برای یادگیری ، با دیدگاه بین المللی پرورش می دهند.

در حالی که در اینجا تحصیل می کنید ، می توانید بزرگترین سؤالات جامعه را از دیدگاههای متنوع کشف کنید. شما می توانید از متخصصان صنعت ، بخش عمومی و خدمات جامعه و همچنین دانشگاهیان فعال در زمینه تحقیق و پژوهش با حوزه های تخصصی و تخصصی بهره مند شوید. از این بابت ، این امر به شما امکان می دهد تا در تصویر بزرگتر شرکت کنید و با مهارت های قابل انتقال که برای پیشرفت در حرفه های چالش برانگیز مورد نیاز است ، فارغ التحصیل شوید.

دانشکده بازرگانی کینگستون به رسمیت شناخته شده از تعالی آموزش کسب و کار ما ، توسط AACSB (انجمن دانشکده های پیشرفته دانشگاه های تجاری) به معتبرترین اعتبار بین المللی اعطا شده است. این اعتبارنامه فقط 5٪ از مدارس تجاری جهان کسب کرده است. بسیاری از دوره ها نیز توسط نهادهای حرفه ای از جمله انجمن MBA ها و انستیتوی بازاریابی منشور معتبر شناخته شده و شناخته می شوند.

دانشکده حقوق ، علوم اجتماعی و رفتاری طیف وسیعی از دوره های روانشناسی را ارائه می دهد که توسط انجمن روانشناسی انگلیس (BPS) معتبر شناخته شده اند. شما همچنین می توانید یکی از معدود مدرک تحصیل در انگلستان را انتخاب کنید که دارای یک تخصص روانشناسی پزشکی قانونی است. دوره های سیاسی و حقوق بشر ما توسط پزشکان بین المللی از جمله مدیر سابق کمپین های عفو بین الملل انگلستان و مدیر فعلی موسسه حقوق بشر انگلیس تدریس می شود.

ما به طور مداوم در حال نوآوری شیوه تفکر و حل مسئله مشاغل و علوم اجتماعی هستیم تا بتوانیم خواسته های دنیای در حال تغییر سریع خود را برآورده کنیم. اینجا مطالعه کنید و بخشی از شکل دادن به این جهان باشید.

مدرسه بازرگانی کینگستون

ما معتقدیم موفقیت حرفه ای با احترام و توسعه ظرفیت و مهارت های شخصی و همچنین چارچوب علمی دانش به منظور ایجاد پیشرفت و رسیدن به موفقیت شکل می گیرد. از طریق دوره های غنی از نظر فنی ، کارفرمایانی که مشغول کار و پژوهش هستند ، در کنار دانشجویان کار می کنیم تا به آنها در رسیدن به اهداف شخصی و جاه طلبی های شغلی کمک کنیم. و بخاطر رویکردها و نگرشهای متفاوتشان به تجارت شناخته می شوند.

اعتبار نامه ها

دانشکده بازرگانی کینگستون توسط AACSB (انجمن دانشکده های پیشبرد دانشکده های بازرگانی) جوایز معتبر بین المللی را دریافت کرده است. این اعتباربخشی فقط پنج درصد از مدارس جهان تجارت کسب کرده و از کیفیت و استاندارد بالای تحصیلات تجاری ما می شناسد.

بسیاری از دوره ها توسط نهادهای حرفه ای نیز معتبر شناخته شده و شناخته می شوند ، از جمله انجمن MBAs (AMBA) ، بنیاد اروپایی توسعه مدیریت (EFMD) EPAS ، انستیتوی منشور برای توسعه حرفه ای (CIPD) ، مؤسسه بازاریابی با مجوز (CIM) و موسسه سلطنتی نقشه برداران Chartered (RICS).

137845_pexels-photo-1438072.jpeg

چرا مدرسه تجارت کینگستون را انتخاب می کنید؟

دانشجویان ما به دنبال ، رهبران آینده محور هستند که به منظور مشارکت در جامعه و تأثیرگذاری بر اقتصاد به عنوان تأثیرگذار در مشاغل و ایجادکنندگان مشاغل ، به طور جدی چالش ، تغییر ، ایجاد و همکاری می کنند.

چالش

ما دانش آموزان خود را تشویق می کنیم ادراک و دیدگاه ها را به چالش بکشند. هدف ما این است که دانش آموزان خود را به طور جدی تجزیه و تحلیل ، سوال ، تفسیر و نوآوری کنند.

تغییر دادن

در دانشکده بازرگانی کینگستون پیوسته به دنبال تفسیر آینده و حمایت از مردم برای رفع چالش های نوظهور هستند. ما به دانش آموزان انگیزه می دهیم تا مشکل ساز باشند و تأثیرگذار باشند ، که می توانند بهترین ها را از خود و دیگران کسب کنند.

ايجاد كردن

از آنجا که تأثیر دیجیتالی شدن و تأثیرات فناوری اطلاعات بر محیط کسب و کار و تغییر همچنان روی آینده ما تأثیر می گذارد ، ما دانشجویان را برای پرورش و پذیرش ذهنیت کارآفرینی برای شناسایی و پذیرش فرصتهای بالقوه آماده می کنیم.

همکاری

ما دانش آموزان را برای توسعه ظرفیت خلاقانه خود و یک نگرش مشارکتی برای کار با موفقیت در تیم ها و محیط های چند رشته ای تجهیز می کنیم.

آماده تجارت: دوره های ما

ما دوره های خود را بهمراه فناوری های پیشرو ، تولیدی ، خدماتی و سازمان های مالی طراحی می کنیم تا اطمینان حاصل شود که آنها با موضوعات ، چالش ها و نیازهای تجارت امروز همسویی دارند. شما در هنگام فارغ التحصیلی ، درک ، بینش ، مهارت ها و ابزارهایی را برای فرصت های دنیای واقعی به دست می آورید.

چشم انداز: ابتکاری ، کارآفرینی و تغییر زندگی

به رسمیت شناخته شده در سطح جهانی برای یک رویکرد نوآورانه و کارآفرینانه در آموزش و پژوهش و ایجاد فرصتها برای تغییر زندگی.

ماموریت: هدایت شده توسط آموزش مبتنی بر پژوهش

ایجاد بهترین محیط ممکن برای کارکنان و دانش آموزان متنوع و فراگیر ، با یادگیری ، کارآفرینی و پژوهش آگاهانه.

ارزش ها: تعالی در کارکنان و تجربه دانشجویی

تعالی: ما در تجربیات کارکنان و دانشجویان ، یادگیری و تحقیق از تعالی ارزش داریم.

نوآوری و خلاقیت: ما در تولید و اجرای ایده ها از نوآوری ، خلاقیت و تفکر کارآفرینی قدردانی می کنیم.

احترام: ما از تنوع ، همكاری و مسئولیت پذیری برخوردار هستیم.

چه چیزی ما را از هم جدا می کند؟

مدرسه بازرگانی کینگستون دارای چهار ویژگی متمایز است که می تواند آن را از دانشگاه های دیگر جدا کند:

قابلیت کارکرد

دانشجویان دانشکده بازرگانی کینگستون در محل کار تقاضای زیادی دارند. ارتباط دوره های ما ، ارتباط تنگاتنگ ما با صنعت ، تعالی شغل و خدمات اشتغالزایی ما ، رویدادهای شبکه سازی با رهبران مشاغل و مکانهای کاری به معنای این است که دانشجویان ما از نظر موقعیت مناسبی برای اشتغال هستند.

کارآفرینی

تفکر کارآفرینی در DNA ماست. چه بخواهید بخشی از یک راه اندازی شوید و یا نوآوری در سازمان را هدایت کنید ، در دانشکده بازرگانی کینگستون به یک مدرسه برتر تجاری برای کارآفرینی پیوسته اید.

ما برترین موسسه آموزش عالی انگلیس را برای شرکتهای تازه کار فارغ التحصیل شده ایم (بررسی آموزش عالی تجارت و تعامل جامعه 2016). QS TopMBA.com رتبه اول در جهان را برای مبتدیان فارغ التحصیل MBA رتبه بندی می کند.

از انکوباتور تجارت کینگستون تا کارهای ما با طرح جایزه کسب و کار کوچک ، در دانشکده تجارت کینگستون ما در زمینه پرورش و پرورش تفکر خلاقانه دنباله دار هستیم. ما همچنین در مرکز تحقیقات بین المللی کسب و کار کوچک شناخته شده بین المللی هستیم.

رتبه های بین المللی ، اعتبارنامه و عضویت

مدرسه بازرگانی کینگستون یکی از تنها 5 درصد از مدارس تجاری جهان است که دارای مجوز اعتبار از AACSB International - انجمن پیشبرد دانشکده های تجاری است.

ما از تعدادی از بزرگترین و اثرگذارترین انجمن های معتبر کسب و کار مدرسه کسب و کار معتبر داریم.

امکانات

26 میلیون پوند دانشکده تجارت ما با هدف پایداری طراحی شده و ساخته شده است تا نشان دهنده تعهد ما در زمینه الهام بخشیدن ، آموزش و پرورش دانش آموزانی باشد که تجربیات خود را از رفتار پایدار در کارها و مشاغل آینده خود خواهند گرفت.

ما از امکانات یادگیری ویژه ای برخوردار هستیم که می توانید نظریه را عملی کنید. اتاق تجارت مدرن ما بلومبرگ یک اتاق تجارت شبیه سازی شده برای سرمایه داران مشتاق است. انکوباتور تجاری جدید Kingston Business ما یک اتاق هدف برای دانشجویان است که بر روی ایده های تجاری کار می کنند.

مطالعه شما توسط ابزارهای یادگیری آنلاین مانند اینترانت دانشجویی و بوم پشتیبانی می شود. و پردیس ما 30 دقیقه از قلب مرکز لندن واقع شده است و به شما امکان دسترسی به مرکز اقتصادی و تجاری برجسته جهان را می دهد ، همه در حالی که در امن ترین و خوشبخت ترین مکان برای زندگی در پایتخت مستقر است.

امکانات ما

دانشجویان ما از برخی از بهترین امکانات کشور بهره مند می شوند ، از جمله:

  • اتاق تجارت بلومبرگ ، سلیقه کار کردن در یک طبقه تجاری واقعی را به شما می دهد (کینگستون تنها معدود دانشگاه هایی است که این پیشنهاد را ارائه می دهد)
  • مجموعه های اختصاصی و فضاهای کاری ، امکانات IT و مناطق اجتماعی برای دانشجویان کارشناسی ارشد ما.
  • مرکز تحقیقات تجاری ، از جمله مرکز تحقیقات تجاری کوچک ما؛
  • انکوباتور تجاری Kingston ، یک فضای انکوباتور تجاری ، دارای امکاناتی برای کمک به شما در شروع مشاغل شخصی شما است.
  • مرکز منابع یادگیری ، 24 ساعت شبانه روز در طول مدت زمان با دسترسی به کتابخانه ها ، فضاهای مطالعه و امکانات رایانه ای باز شود. و متون اصلی ، نشریات دوره ای و بسته های یادگیری رایانه ، از بیش از 200 ایستگاه کاری شبکه ای قابل دسترسی است.

پردیس کینگستون هیل در Kingston Upon Thames واقع شده و به امن ترین حومه لندن و شادترین مکان برای زندگی رای داده است. مرکز لندن با 30 دقیقه با Kingston Upon Thames فاصله دارد و به دانشجویان امکان دسترسی به نشاط ، پویایی و تنوع فرهنگی یکی از مهمترین سرمایه های تجاری جهان را می دهد.

مکان ها

کینگستون بر تیمز

Address
Kingston Hill
KT2 7LB کینگستون بر تیمز, انگلستان, بریتانیا

مسکو

Address
строение 2 Центральный АО RU, Prechistenskaya Naberezhnaya, 11, Moscow, Russia, 119034
119034 مسکو, مسكوا, روسیه

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

اعتیار سنجی ها