London School of Business and Finance (LSBF) Executive Education

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه کسب و کار لندن

تحصیل در LSBF سرمایه گذاری در آینده شماست.

چرا LSBF را انتخاب کنید؟

· LSBF برنده جایزه "سلطنتی" 2013 شد. تنها چند نهاد این افتخار را تا کنون دریافت کرده اند.

· برنامه های آموزشی شناخته شده بین المللی

برنامه های آموزشی صنعت گرا که به شدت به روندهای جهانی در دنیای کسب و کار متکی هستند، در انتخاب گوناگونی از اقتصاد، مانند بازاریابی، مالی و مدیریت تخصص دارند. هر برنامه آموزشی ترکیبی عالی از دانش نظری و عملی را فراهم می کند. یادگیری حرفه ای نقش مهمی ایفا می کند و به دانش آموزان فرصت می دهد تا تجربه کاری را به دست آورند.

· رتبه بندی و مشارکت

مدرسه کسب و کار لندن

· مدرسه کسب و کار تحصیلات تکمیلی گرنوبل (GGSB) یکی از همکاران دانشگاهی LSBF است. GGSB سه اعتبار دارد: AMBA، EQUIS و AACSB. این اعتبار سه گانه کمتر از 1٪ از مدارس تجاری منحصر به فرد جهان را نگه می دارد.

· سرویس حرفه ای اختصاصی

خدمات حرفه ای اختصاصی برای دانش آموزان در دسترس است: کارشناسان حرفه ای انگیزه ما نه تنها سمینارها، دوره های آموزشی و رویدادهای شبکه را سازماندهی می کنند، بلکه آنها را در آینده با بسیاری از کارهای جالب در دنیای کسب و کار به ارمغان می آورند.

رویکرد حرفه ای از LSBF و همچنین مخاطبان مهم شرکت، راهی برای دانشجویان را برای فرصت های شغلی مختلف فراهم می کند.

· بین المللی

دانش آموزان LSBF فرصت دارند تا با دانشجویان دیگر از سراسر جهان در لندن، بیرمنگام، منچستر، تورنتو و سنگاپور مطالعه کنند.

با تصمیم برای LSBF شما متعلق به یک مدرسه کسب و کار بین المللی با دانش آموزان از سراسر جهان است. همکاری و تعامل با دانشجویان بین المللی به شما امکان می دهد مهارت های بین فرهنگی مهم را بدست آورید.

· اقامت

ما متعهدیم که راحت زندگی خود را به زندگی لندن ادامه دهیم. ما ارائه می دهیم که ملاقات هایی را انجام می دهیم که همه نیازهای آنها را برآورده کرده و به نیازهای فردی برسند خدمات انتقال فرودگاه ما می تواند شما را در فرودگاه پیدا کند. ما از لحظه ای که وارد می شوید و در طول تمرینات خود، در اختیار دارید.

* برخی برنامه های درجه تنها در قلب لندن ارائه می شوند.

مکان ها

گرنوبل

Address
گرنوبل, اوورگن-رون-آلپ, فرانسه

UK آنلاین

Address
UK آنلاین, بریتانیا