توضیحات رسمی را مطالعه کنید

هنگامی که شما انتخاب دانشگاه لیدز ترینیتی، شما یک دانشگاه برای آموزش عالی، فارغ التحصیلان بسیار استخدام و رضایت دانشجویان بالا مشهور را انتخاب نمایید. ما به ارائه یک تجربه دانشجوی شخصی، در یک محیط دوستانه و حمایتی است که به شما اجازه رشد متعهد است. اندازه ما معنی است که ما هر یک از دانشجویان بین المللی ما می دانیم بر اساس نام، کمک به شما برای احساس در خانه از لحظه ای که شما می رسد.

آیا ما لذت بردن از ملاقات و در عین حال به حال نه؟ بودند دانشگاه لیدز ترینیتی، یکی از دانشگاه های برتر انگلستان رضایت دانشجویان و استخدام. که ما ارائه شده برجسته، آموزش عالی دانش آموز محور برای نزدیک به 50 سال است. یکی از بهترین شهرستانها دانشجویی انگلستان - شما ما را در محوطه دانشگاه زیبا فقط شش مایل از مرکز شهرستان لیدز پیدا کنید.

ما در گنجاندن دوره های کار آموزی حرفه ای پیشگام با هر درجه، به دانش آموزان یک سر واقعی شروع به زمانی که رقابت برای اولین کار تکمیلی خود. نتایج را برای خود صحبت می کنند - 95٪ از دانش آموزان ما به کار می شوند و یا در مطالعه شش ماه پس از فارغ التحصیلی، که ما را در بالای 25٪ از همه دانشگاه های بریتانیا برای استخدام.

کارکنان آموزشی ما دارای تجربه حرفه ای گسترده در زمینه های خود و بسیاری نیز محققان فعال هستند، کمک به لیدز ترینیتیروزافزون شهرت cellence سابق پژوهش. ما در حال به شدت سرمایه گذاری در توسعه نسل بعدی از محققان با طیف گسترده ای از دانشجویی دکترا به طور کامل تامین در هر سال. ما افتخار برای ارائه یک تجربه TY دانشگاه شخصی و فراگیر است که به هر دانش آموز و حمایت برای تحقق بخشیدن به بالقوه خود. به همین دلیل دانش آموزان ما بسیار راضی هستند (با توجه به بررسی ملی دانشجو) و همه آنها موافق - شما واقعا یک نام، یک شماره، در دانشگاه لیدز ترینیتی.

چه تفاوت 50 سال است. تاسیس در سال 1966 به عنوان دو کاتولیک دانشکده های تربیت معلم، دانشگاه لیدز ترینیتی به یک دانشگاه تحسین برای تعالی آموزش، رضایت دانشجویان و loyability EMP مشهور تبدیل شده است. این تحول شده است چشم انداز و ارزش های ما است که در قلب همه چیز ما هستند هدایت می شود.

چشم انداز

چشم انداز ما این است که به توسعه اجتماعی برای تاثیرگذار، افراد بسیار استخدام از طریق پیشگام، یادگیری به رهبری تحقیق و تدریس مشهور است.

ارزش

مقادیر وال ما کرامت، احترام، عدالت اجتماعی و برابری زندگی می کردند و توسط مشهود است:

تلاش برای برتری در تمام که ما انجام یک شرکت دلسوز، محترمانه و شامل تنوع با صداقت و شفافیت گفت و گو تشویق و همکاری

ماموریت

ماموریت ما این است که هویت کاتولیک و بنیاد ایمان هدایت، ما ارائه یک تجربه آموزشی استثنایی در یک جامعه متنوع. ما به ارتقاء کرامت، احترام، عدالت اجتماعی و برابری به منظور ارائه اجتماعی و اقتصادی مثبت متعهد است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره یک ساله MBA

Leeds Trinity University

برنامه های MBA ما به توسعه دانش و مهارت های لازم برای کار در سطح بالا نقش کسب و کار حرفه ای در طیف گسترده ای از سازمان طراحی شده است. ... [+]

ما برنامه های MBA اند به منظور توسعه دانش و مهارت لازم برای کار در سطح بالا نقش کسب و کار حرفه ای در طیف گسترده ای از سازمان طراحی شده است.

بلند مدت اعتبارهای آموزش کسب و کار و لینک کارفرما عالی، فراهم آوردن فرصت برای مطالعه در سطح کارشناسی ارشد در یک محیط حمایتی و حرفه ای متمرکز است.

هزینه های دوره ما برای MBA برای جلسه علمی 2016/17 خواهد شد در دوره به دلیل منتشر شد. مزایای MBA دوره شرکت کنندگان فرصت می دهد تا نه تنها تقویت کسب و کار درک نظری و عملی خود را از نظریه ها و مفاهیم، ​​بلکه به اعمال می شود که دانش از طریق یک پروژه بزرگ مبتنی بر کار.... [-]

بریتانیا Leeds
آگوست 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Leeds Trinity University welcomes international students

Leeds Trinity University: Business, Management and Marketing courses

Leeds Trinity University: Placements

Your guide to Accommodation choices at Leeds Trinity

Leeds Trinity University
Address
Leeds Trinity University Horsforth
LS18 5HD Leeds, England, بریتانیا
وب سایت
تلفن
+44 113 283 7100