Learna Ltd

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا یادگیری؟

این که آیا شما می خواهید در درخواست افزایش حقوق یا ارتقاء میزان اعتماد به نفس احساس اطمینان داشته باشید ، با تیم خود ارتباط برقرار کنید ، به یک جامعه متخصص از متخصصان دسترسی پیدا کنید ، یا درک خود را از شیوه های کسب و کار عمیق تر کنید ، برنامه EMBA ما دقیقاً به آنچه نیاز دارید ، به مدیران سطح متوسط می دهد. !

آموزش مناسب برای همه

ارزش یک اصل اساسی در Learna است ، به همین دلیل برنامه هایی را با توجه به قیمت مناسب تهیه کرده ایم. ما بر اساس کشور مبدا هیچگونه تبعیضی قائل نمی شویم ، بنابراین هیچ هزینه اضافی بین المللی برای دوره های ما وجود ندارد.

با کارشناسان بیاموزید

مربیان ما بر اساس شایستگی و نه مکان ، از یک مجموعه جهانی متخصصان انتخاب می شوند. با داشتن مدرک تحصیلی و شغلی ، مدرس شما در طول دوره شما به عنوان یک مربی و مربی عمل خواهد کرد.

اتصالات مادام العمر برقرار کنید

ماهیت آنلاین ما به شما امکان می دهد تا از فرصت ارتباط با دانشجویان مستقر در سراسر جهان استفاده کنید. روابط و شبکه هایی که شما در اینجا ایجاد می کنید در پیشرفت شغلی شما بسیار ارزشمند خواهد بود.

مشتریان

هیچ چیز با ارزش در زندگی آسان نیست! و برنامه های ما نیز از این قاعده مستثنی نیست! با این حال ، کسانی که مایلند زمان بگذارند ، بیشترین پاداش را به دست می آورند. شما باید حداقل یک ساعت در روز متعهد شوید. موفق ترین دانشجویان ما به طور متوسط روزانه 2 ساعت را صرف تحصیل خود می کنند و در نتیجه ، خود یک گواهی نامه کسب می کنند که سیگنال بسیار روشنی را به بازار و صنعت خود می فرستد! این همان چیزی است که دانشجویان گذشته ما باید بگویند.

آندره پنتلوو

"یادگیری از همسالان در گروه اختصاص داده شده شما واقعاً تجربه یادگیری بالقوه شما را گسترش می دهد. همه شما در طول سال با هم رشد می کنیم و مانند یک خانواده احساس می کنید. این یک محیط بسیار حامی است. "

کریستین مانگا

"این دانش من را به شدت گسترش داد. توانایی انجام کار به راحتی من فوق العاده بود. انجام کار گروهی باعث می شود از زوایای مختلف به موضوعات نزدیک شوید - این باعث می شود که من جنبه بیشتری داشته باشم. "

ساگونا ووچیت

"این دوره آنلاین احساس کلاس می کند و بسیار تعاملی است که من می خواهم استادانم را انجام دهم پس امیدوارم دکترای خود را بصورت آنلاین انجام دهم."

شرکای ما

برنامه های یادگیری با همکاری رهبران آموزشی شناخته شده بین المللی تالیف و تحویل می شوند. ما به کارهایی که با شرکای خود انجام می دهیم افتخار می کنیم ، آنها به ما کمک می کنند تا اطمینان حاصل شود که هر برنامه به یک استاندارد عالی تحویل داده می شود و دانشجویان به بهترین کیفیت آموزش دسترسی دارند.

137671_Clipboard02.jpg

برنامه های ما

با همکاری شریک مشترک ما ، دانشگاه جبل الطارق.

MBA های اجرایی ما برنامه های 18 ماهه آنلاین برای مدیران سطح متوسط است که می خواهند قدم بگذارند! پیشرفت حرفه ای نیاز به وضوح ، بینش و توانایی اجرای مداوم بر روی راهبردهای مناسب دارد. بدون نقشه راه یا راهنمایی ، این روند می تواند بسیار زیاد باشد.

EMBA های ما می توانند به شما کمک کنند سریع رشد خود را پیگیری کرده و هزاران دلار در هزینه برنامه صرفه جویی کنید. تاکنون دوره های تحصیلات تکمیلی ما به بیش از 1000 متخصص در 150 کشور و سرزمین کمک کرده است ، و ما مفتخریم که شما را سریع پیگیری کنیم!

MBA اجرایی در مدیریت مالی

MBA اجرایی ما در مدیریت مالی به مدیران و کارمندان مشاغل یک برنامه تحصیلی اثبات شده در آینده و چالش برانگیز ارائه می دهد ، که به سرعت درک و عملکرد دانشگاهی شما را در مدیریت مالی گسترش می دهد.

MBA اجرایی در مدیریت بازاریابی

بازاریابی مانند یک ارگانیسم زنده است و هرگز متوقف نمی شود. MBA اجرایی ما در بازاریابی درک شما را از بازاریابی در این دنیای معاصر و پویا توسعه می دهد - بدون ایجاد مکث در حرفه شما.

MBA اجرایی در مدیریت بهداشت و درمان

تغییر ، پیشرفت و پیشرفت در مراقبت های بهداشتی امری اجتناب ناپذیر است و به رهبران مستقل ، وجدان و شهود نیاز دارد. به MBA اجرایی ما در مدیریت بهداشت و درمان بپیوندید و بر پیچیدگیهای تجارت مراقبت های بهداشتی استاد شوید.

MBA اجرایی در مهمان نوازی و مدیریت گردشگری

EMBA ما در مهمان نوازی و مدیریت گردشگری برای رهبران صنعت مشتاق توسعه یافته است. ترکیب مطالعه تحصیلی و تجربه کسب و کار در دنیای واقعی برای کمک به شما در توسعه مهارتهای مورد نیاز برای حکاکی یک حرفه موفق.

MBA اجرایی

محیط تجارت جهانی دائماً در حال تحول است. MBA اجرایی ما شما را با دانش ، مهارت و اعتماد به نفس برای مقابله با مواضع رهبری در سازمانهای پیچیده و همیشه در حال تغییر تجهیز خواهد کرد.

MBA اجرایی در کارآفرینی

آیا می خواهید در کارآفرینی در یک سازمان رهبری کنید؟ MBA اجرایی ما در کارآفرینی ، کارآفرینان مشتاق را با مهارت و دانش لازم برای رشد موفق کسب و کار مجهز می کند.

مکان ها

کاردیف

Address
Learna Ltd, Ty Bevan, Cleeve Drive,
Llanishen

کاردیف, ولز, بریتانیا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: